Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HerrNuki je napisao(la):
repo daj sad kad ga vec planiras derat bez milosti snimi koji clip da to vidimo malo mi koji nismo u mogucnosti navratiti do mostara :cool:

jedan clip sa ubrzanjem nebi nikome skodio :)

kao što čovjek reče ... de snimi nešto za našu dušu....:icon_smile:
 
Početnik
elmo je napisao(la):
HerrNuki je napisao(la):
repo daj sad kad ga vec planiras derat bez milosti snimi koji clip da to vidimo malo mi koji nismo u mogucnosti navratiti do mostara :cool:

jedan clip sa ubrzanjem nebi nikome skodio :)

kao što čovjek reče ... de snimi nešto za našu dušu....:icon_smile:




dogovoreno! red bi i bio.
sve ce to biti cool, ali nista naspram onoga sto cu spremiti za pocetak sezone. ovo ce sada biti samo zagrijavanje :icon_biggrin: .. no jedva cekam utrke i konacnu pobjedu nad brdom supcina diljem BiH koji navijaju kontra mene (i mole se da mi nesto zakaze na autu), sam cu ih sve satrati i nabiti.. njenjenje yeah baby ;)
 
prejak projekat fakat, i svaka cast na ulozenom novcu i trudu i
da ti se ove godine abd sve to i isplati, sretno u nastavku
projekta, i ocekujem clip da vidim, pozzzz
 
Član
sve ovo citam i gledam pa nesto kontam pa ja bi tacno volio da stanem sa tobom na crtu
toliko ti je auto nahvaljen i svasta nesto a dao bi se okladiti da bi te ja sa bubom oderao:123:
 
Član
retro je napisao(la):
sve ovo citam i gledam pa nesto kontam pa ja bi tacno volio da stanem sa tobom na crtu
toliko ti je auto nahvaljen i svasta nesto a dao bi se okladiti da bi te ja sa bubom oderao:123:

sta ima herbi :)
 
Član
herbi je oderao sva auta sa kojim se trkao pa nevidim razlog zasto i golf nebi bio jedan od njih
 
Član
Plakich je napisao(la):
retro je napisao(la):
herbi je oderao sva auta sa kojim se trkao pa nevidim razlog zasto i golf nebi bio jedan od njih
Jel ovaj ozbiljan ili nas zajebaje...:icon_question:

herbi je ponovo u igri :)

416943204_f347aee36d.jpg
 
Član
retro je napisao(la):
herbi je oderao sva auta sa kojim se trkao pa nevidim razlog zasto i golf nebi bio jedan od njih
Mislim da te covjek nece odbiti... Al ako bude funkcionisalo se kako treba tesko da ce ovaj golfac biti kao i ta auta do sad. ;)
 
Član
retro je napisao(la):
herbi je oderao sva auta sa kojim se trkao pa nevidim razlog zasto i golf nebi bio jedan od njih

Haha kakav Golf :lol:, nema šanse protiv bube ;) samo ću vam nešto natuknuti... Porsche 993 turbo u srcu ;)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top