Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pametan je ako je odlučio da nepiše više na forumu u vezi svojih radova svakako će se čut i vidit kad završi projket kako treba :cool::cool:
 
Legend
ma radi repo, ocigledno da je za razliku od nekih skontao da nece doci neki misteriozni auto sa xxx konja , tj pasti sa neba ili ti ga doci avionom :lol::lol:

respect repo druze, samo ti radi svoje ;)
 
Član
Čuo sam da pravi GTD-a skontao da će mu manje trošiti a svakako ga nitko neće vidjeti trenutno zbog snage a uskoro zbog dima :lol::lol::lol:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Čuo sam da pravi GTD-a skontao da će mu manje trošiti a svakako ga nitko neće vidjeti trenutno zbog snage a uskoro zbog dima :lol::lol::lol:

e jbg nezz kako to ja sam cuo da ako ti budes na street race-u da ce ti trebati dvogled samo sam to cuo zato pojavi se na race-u
 
Član
xzone je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Čuo sam da pravi GTD-a skontao da će mu manje trošiti a svakako ga nitko neće vidjeti trenutno zbog snage a uskoro zbog dima :lol::lol::lol:

e jbg nezz kako to ja sam cuo da ako ti budes na street race-u da ce ti trebati dvogled samo sam to cuo zato pojavi se na race-u

Kakvom bolan race-u? Zar netko pravi utrku a ja ne znam :lol:?
 
Član
Jojj kad sam procitao sta je repo sve radio na svom golfu uhvati me nostalgija na vrijeme dok sam bio u njemackoj. Tad se busenje kucista zracnog filtera i poliranje usisne grane zvalo tuning( Kad ne izletih iz kuce jer sam izbusio kuciste zracnog od babinog auta iako sam bio ucesnik u kupovini auta sa 30% udjela hehehe). Sad imam vlastiti Auto ali sam puno para ulozio dok ga nisam sredio da radi normalno ali nikad se nezna.....zasad mi je 115 Ks dovoljno.


Repo cuti i radi svoj posao pa kad bude gotovo onda nas izvjestavaj. Ovako samo cinis uslugu onim koji te pljuju:icon_mad:

Puno srece u radu da sve prodje bez problema.


Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top