Fiat Bravo

Fiat Bravo

Početnik
Sanja draga dobro je da je glava dobro a ko sisa retrovizor.Nego jel ono svegati staklo se odlomilo i ostalo na ljepilu sa sajbe :icon_eek:
 
Član
Kolko bolje izgleda sada nego kad je kupljen :cool:

Super je jos dok sjedista nekad uradis presvlake na sjedista bit ce drama ;)
Imas M-gratex usput nekad kad dodjes u brcko odes do njih i urade ti :icon_smile:
 
Član
Mislim da se zaboravi i mala čvoruga na glavi od udarca, kad se vidi koliko je ljepši sada interier :cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Kolko bolje izgleda sada nego kad je kupljen :cool:

Super je jos dok sjedista nekad uradis presvlake na sjedista bit ce drama ;)
Imas M-gratex usput nekad kad dodjes u brcko odes do njih i urade ti :icon_smile:

ne bi radila presvlake, jesu ružna sjedišta ovako ali pričekat ću dok nalete neka kožna od hgt-a ili coupea

Schumi je napisao(la):
Mislim da se zaboravi i mala čvoruga na glavi od udarca, kad se vidi koliko je ljepši sada interier :cool:

hebeš čvorugu, bit će veselo kad šajba počne pucati :/
 
Član
Bolja ta varijanta ;)AL ak ne nadjes super i one presvlake odrade izgleda isto kao da je sjediste fabricki tako :icon_smile:

A cool je sto mozes odradit personaliziranje sjedista kad radis presvlake od koze :D po vlasitom ukusu izaberes kombinaciju i boju koze a uz to mogu ti uradit i logo neki natpis il nesto slico ;)
 
Član
eo da malo dignem temu da se ne zakljuca, trenutno se nista ne radi al se razmislja sta ce se raditi :D pa trebam savjet jer se ne mogu odluciti, prva opcija da ostavim ove 17ke i farbam u bijelo a da ostane malo spusten na ovim h&r oprugama ili da prodam te felge i stavim neke 15ke i zakucam ga gewindama?
 
Član
Male će mu biti 15ke koliko god da se zakuca, predlažem treću opciju felge 16x9 i zakucavanje :D
 
Član
16 spada u isti kos sa 17", jer imam upisano u saobracajnu 15ke, za bilo sta vece moram na atest koji je 1300kn (325km), a ako ne atestiram kad me policija zaustavi ceka me 1000kn kazna, oduzimanje vozila i vanredni tehnicki.. tako da je to jos jedno "ne" za 17-ke, al kad vidim slike ljetnog setupa naplacala bi se svih kazni i atesta :D nzm, ne mogu se odluciti..
 
Član
15'' 9 jota zadnje prednje 7.5 i u pod bit ce drama :cool:

Ovako nesto :icon_smile: oive sa skoro novim gumama 250 eura placene

 
Član
17ke i patos zakon....meni se moje 16ke ponekad ucine malim tako da 15ke mogu, ali za zimski set up :cool:
 
Top