Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
Najbolje oboje i problem rijesen :) a i spustanje vala kao da je neki bauk, cak je paradoksalno, lakse ga spustiti nego dici poslije :lol:
 
Član
Pa normalno ;) uradis sto sam i ja prije ovih gewindi, skratio opruge, napunio amortizere da budu tvrdji, i skratio im osovinu da ih vratim u fabricko "podrucje rada", trosak mizeran, a rezultat odlican ;)
 
Član
Triza je imo srece pa kw gewinde nisu pasale meni na stila pa njemu prodali :D
valjda budes i ti te srece pa nadjes ih povoljno :icon_smile:
 
Član
E da sam znao ranije mogao sam ti dati opruge koje spustaju dosta za obicne, lik kome sam prodao auto je hteo da mu dam auto sa obicnim oprugama. Ovako je pao kod mene sa tim oprugama, na 16-icama:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
zaboravio si da hgt ima dosta tezi motor, frend stavio neke sportske opruge sa hgta na 1.6 i umjesto da legne mozda se mrvicu i podignuo :D
 
Član
eo jedno javljanje da tema ne umre :D ne radi se ništa posebno, u planu mi je malo raditi na unutrašnjosti, opet mijenjati masku i to je to, nedavno su stigle nove 205/40zr17, naručila nankang, stigle wanli :S držanje slabije ali bitno da se prešlo sa 14 na 17 :D

daac774a.jpg


afcb4eaa.jpg
 
Član
Vozim fiata vec neko vreme benzinca 1.6 16v i prezadovoljan sam...pretpostavljm da i ovaj nema gresku kao ni moj.....:cool:
 
Top