Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
evo da i ja predstavim moju peelu od početka do kraja :D
bravo 1.6 16v 105ks '96.god.

nisam nešto posebno radila na njemu, prvo alu felge 14" pa sadašnje 15", marea farovi s lećom i xenon 6000k, skinula jedan lončić.. bilo je dosta planova ali danas sam pokvarila sve planove :D
da ne opisujem sad sve evo nekih slikica od početka kad sam ga uzela..

tek kupljen;
Slika0000.jpg


bravo_2.jpg


mareafarovi.jpg


bravo_1.jpg


Slika0384.jpg


http://i234.photobucket.com/albums/ee159/sanja69
/Slika0712.jpg?t=1281909076

Slika0868.jpg


danas u živinicama je ovako završio..
Slika0941.jpg


vožnja u koloni, trenutak nepažnje, ne baš dobre kočnice i eto..
s*anje je što nisam vidjela ni s od street racea jer su radili živci zbog auta al opet.. to je samo komad lima.. veliko HVALA ajdinu (trizex), alenu i ostalima što su mi rastavili i sastavili prednji kraj bar da na nešto liči kako bih mogla prijeći granicu i voziti do kuće..

i evo triza odgovor na ono pitanje "šta će ti kuna pod haubom?" :D
taman paše da začepi rupu od pozicije
Slika0241.jpg
 
Član
Danas ga vidio.
Žao mi je što ti se to desilo, al nek nije niko ozlijeđen, a i šteta nije velika.Pozzz
 
Član
ej lijep bravof;)
jbga steta i zal sto je to bilo...da je bar street bio kako valja...
ali nije velika steta sredit ces ti to brzo....nek je na tome zavrsilo;)
 
Član
a vidjet ćemo kolika je šteta kad dođe do majstora.. hauba, branik, blatobrani, neprežaljeni farovi, vezni lim.. sve nabijeno naprijed.. al triza napravio da se skoro ništ ne konta iz daleka i prešla granicu bez problema.. da ne zaboravim dečke iz ak revs koji su skupili nešto love iz svog džepa kako bi lik u kojeg sam se zabila sredio svoj branik.. hvala, hvala, hvala svima!
 
Član
e dobro je, ipak si presla granicu :D nadam se da je zica drzala haubu dovoljno :D postavi nam koju sliku aftera, farovi su beton bez stakla :icon_biggrin:
 
Član
Lijep bravo ajd ne zali sredit ces ti to, tamam sad kad se bude hauba radila usput i neki blagi bad look uradit :icon_smile:

Kad bi se mogla samo stakla kupit za ove farove :icon_rolleyes:
 
N

nenad

Pa vidio sam ja juce ovog Brava ali nisam skonto da je udaren!
 
Top