Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
Bice ti male te 15-ice... JOJ koji glupi zakon za atest za vece felne:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
a nema 17ke i patos, nego 17 ili patos, jer mi za gume 17 i gewinde treba bar milja ojra :D a to mi je too much sad pred regu.. :)
 
Član
Neka mi neko samo objasni svrhu tog zakona i onda neka uvedu i 6 puta stroziji...Stvarno ne kapiram sta ima veze koje su felne na autu...
 
Legend
dellas je napisao(la):
Neka mi neko samo objasni svrhu tog zakona i onda neka uvedu i 6 puta stroziji...Stvarno ne kapiram sta ima veze koje su felne na autu...

to sigurno zbog vece potrosnje, pa automatski i veca emisija izduvnih gasova:D
 
Član
to je samo izbijanje love iz dzepa, znaci sad je vozilo tehnicki neispravno, kad dam 1300 drzavi za atest bit ce ispravno :D
 
Član
15'' su na Bravu preeeeemaleeee, jedino možda da probaš sa jotarama i kucanjem pa da onda liči na nešto.. Ako si mislila neke ''normalne 15ke, 15 x 6, 6,5 ili 7, zaboravi :D
 
Član
znaci da ostavim 17ke? :)
a Erol ce mi za rodjendan kupiti gewinde :D

a nista, idem probati upisati 17" u knjizicu, ak ne uspijem onda idem na 15..
 
Član
skoro da i ne znam brava koji nije na 17kama iz lijepe vase :icon_biggrin:

ma eto super kad imas takvog momka, svaka cast erol pozitivan primjer dajes :cool:

:D
 
Član
AnDel je napisao(la):
skoro da i ne znam brava koji nije na 17kama iz lijepe vase :icon_biggrin:

ma eto super kad imas takvog momka, svaka cast erol pozitivan primjer dajes :cool:
:D
hahah cisto sumnjam da bi dopustio da moj bude nizi od njegovog :D
cekaj samo njegov komentar :D

electroboy je napisao(la):
17-ke na brava:icon_confused::icon_confused:

zar se to moze koturat na bravu? hehe sala mala:cool:
ako je moglo proslo ljeto, moci ce i ovo :)

e sad ako ih ostavim, ne znam koju bi boju, od pink sam odustala, sad razmisljam o bijeloj :)
 
Član
ja sam za ono "da se nađete na pola puta"... znači 16 :D nije pemaleno, a i može se fino spustiti.. uz to guma dosta jeftinija od 17 ke :icon_smile:
 
Član
kazem 16 nije nikako u planu, bila sam u dilemi dal da ostavim ove 17ke il da ih prodam i uzmem gewinde, znaci velika felga vs patos :) a 16ka guma nije jeftinija od 17ke, bar u dimenziji koju ja uzimam..
 
Top