Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
naravno, toči, toči, toči i vozi :D

evo još jedna da AnDel ne kaže da škrtarim, kad ga operem stavit ću ih više :)

b0d16767.jpg
 
Član
došlo je konačno na red rješavanje poplave i promijenjen je hladnjak u kabini

IMG_3143.jpg


IMG_3149.jpg



nigdje ni mrvica hrđe, opelaši neće vjerovati da je auto 96.godište :naughty: :lol:
IMG_3180.jpg


zaboravila sam opalit koju sliku kad je stavljen novi tepih, imam samo ovu :D (druga sjedišta su na wish listi, na ova ne obraćajte pozornost)

IMG_3194.jpg



nisam sad stavila ništa za izolaciju, smislit ću nešto prije zime.. a iz ove je tri dana curio antifriz

IMG_3174.jpg



promijenila sam diskove i pločice i malo pofarbala kliješta

IMG_3113.jpg


IMG_3339.jpg


542427_3899874770085_615437346_n.jpg


i a je to :)
 
Član
sanja kulira ne treba njoj jaca masina od ove :icon_biggrin:

takva je unutrasnjost i kod mene, ta sjedista su grozna :S

kozna ili trofeo, ili od alfe 145 kozna, coupe-a bi najbolje legla u bravo, i ja kontam na to kad budem manje pio pa i ostane mi koja kinta viska :cool:
rucica mjenjaca takoder je losa ...
s vana odlicno izgleda ;)
 
Član
golf2 je napisao(la):
svaka cast na autu, opasno izgleda :D jedina zamjerka na unutrasnjosti nekako sareno previse ;)

ne znam šta da radim, izbacila sam crveni tepih jer mi je stvarno bio grozan, crni nisam nigdje našla, jedva i ovaj sivi uspjela uzeti, još samo tapacirung vrata i ručica i koža mjenjača nisu oem al nebi izbacila tu crvenu kožu u vratima jer je stvarno dobro urađeno, ovo oko mjenjača ću staviti oem crnu kožu.. za ručicu nemam pojma, ova mi ima dobar položaj za ruku, samo jbg seljački izgleda :D

dellas je napisao(la):
Samo jos turbak ili bar atmo petak za sledecu sezonu pa na race ;)

imam ponudu za 16vT za pristojnu lovu, ne spavam od razmišljanja majkemi :lol:
edit; žao mi je ovog motora jer je stvarno dobar, ne troši ulja, ne kvari se.. al opet.. turbo.. :)
AnDel je napisao(la):
sanja kulira ne treba njoj jaca masina od ove :icon_biggrin:

takva je unutrasnjost i kod mene, ta sjedista su grozna :S

kozna ili trofeo, ili od alfe 145 kozna, coupe-a bi najbolje legla u bravo, i ja kontam na to kad budem manje pio pa i ostane mi koja kinta viska :cool:
rucica mjenjaca takoder je losa ...
s vana odlicno izgleda ;)

rekla sam gore već za ručicu, a sjedišta bi najradije kožna iz hgt-a :D
 
Top