Fiat Bravo

Fiat Bravo

evo ja upravo pocinjem i masku radit, pa bi onda sutra trebale slike kompletnog auta da budu, po meni je odlicno sjelo, na tamna auta najbolje ide fake carbon, sad je furam i krov da uradi :cool:
 
Član
izvolte :icon_biggrin:

Slika1525.jpg


Slika1528.jpg


Slika1533.jpg



još moram masku staviti, ne znam hoću od maree il da opet uzmem od brava..

edit, meni se baš sviđa ova od brava koju sam imala
bravo-mask-1.jpg


a svi kažu da je ljepša ova od maree
images


:icon_rolleyes:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
evo ja upravo pocinjem i masku radit, pa bi onda sutra trebale slike kompletnog auta da budu, po meni je odlicno sjelo, na tamna auta najbolje ide fake carbon, sad je furam i krov da uradi :cool:

ma sanjaj, ništa od toga, ima bitnijih stvari od krova za napraviti :icon_biggrin:

eto kad završiš masku sutra bi mogao opaliti koju fotkicu, da ne zaboraviš svoj drugi hobi :icon_biggrin:
 
Član
mocnija je maska od maree, evo i na mom je bravu, bolje izgleda 1000x.. dobro je folija sjela, svidja mi se;)
 
Član
Ma maska samo od hgt-a ona originalan, pazi jako je slicna ali nije ista kao ona standardna.
http://www.njuskalo.hr/image-w450/auti/fiat-bravo-hgt-slika-2167232.jpg
 
BHT Ovisnik
ma kakav krov,pravite djecu:D

salim se:D odlicno ispalo,a i felge joj leze samo tako:cool:
 
Član
imaš po 20-ak marki u trgovinama autodijelova, spremne za farbanje, a na pijaci vjerovatno za 10 :D
ako se ipak odlučim za onu od brava poslat ću ti ovu..
 
Član
ova je odlicna maska nju postavi, a i da erol nije dzaba dangubio :cool:
carboon je legao samo tako ;)
 
Član
Uh ova garaza pravo aktivna :D:D:cool::cool:

Super je ovo ispalo sa carbonom lijepo izgeda a dobro i odradjeno ;) Puno bolje nego da sui farbala bilo bi bas obicno ovak je unikatno :D

A kupi ti ipak i onu masku od bravo bez znaka erol se i onak dosadjuje po face booku pa nek oblijepi i nju u carbon :cool:

A ovu et prodaj djogiju njemu i onako vjecito nes treba :D
 
Top