Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

dellas je napisao(la):
Ja sam imao priliku da se uverim da ljudi prodaju obraz za 70km, nadam se da ce se ovo bolje zavrsiti.

cuj obraz pa i dupe prodaju za manje, takvo je vrijeme dolso, malo malo neko nekog preje*e, oslo sve u ku*ac i narod, i ljudskost, i obraz i cast, nema toga vise!
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Tek sad vidje ovu temu i svega se nacita..

Ponasanje obojice ravno nuli...
Mozda nije trebalo ovako da ispadne mozda je postojao i drugi nacin da se rijese neke nesuglasice neznam...:icon_sad:

Dzaba pljujete jedan po drugom za sve ima rjesenje,koliko je ovako tema otvorenih bilo i opet se nadje adekvatno rjesenje;)

Al gledam sad malo Muhinu uplatu
I Deyn mail koji je poslao....:icon_question::icon_question:



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

kod muhe na uplati pise 2.6. a deyi je odgovoreno 3.6. ujutro, tako da je vjerovatno moguce da nije leglo, jer ne lijezu uplate isti dan, sve zavisi od vremena uplate, i banke preko koje firma vrsi poslovanje... tako da ne mora ispasti da je muha izmislio ovu uplatu ;) ne branim nikog, da se razumijemo, njihov problem, samo skrecem paznju na tu mogucnost...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

dajte ljudi iskulirajte , koliko vidim nesporazum je u pitanju kanite se tipičnih balkanskih prepucavanja. Lično sam poslovao sa Muhom više puta i to u vrijednosti hiljade maraka a još se nismo ni poznavali pa sam s čovjekom telefonom sve dogovorio u par riječi i sve je bilo fer i korektno tako da na osnovu svog iskustva tvrdim da se radi o ozbiljnom momku i firmi.
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

ma ovo treba lockati i delete ....
Jedan drugom dzaba prljati obraz a bez potrebe, ko radi taj i grijesi ;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Ja sam zato da se javno vidi tko je kriv. Mora se znat.
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Ne zelim da se mjesam mnogo Deyo je dobar momak, a ljude iz caraudija ne znam, niti sam kad sta radio sa njima, a prica podsjeca na onaj 3M banjaluka slucaj iako nije bas tako podsjeca malo i oni su poceli sa sitnim prevarama pa zavrsili na tome da uopste nisu isporucivali placenu robu a ostali duzni i ljudima i dobavljacima :)

Caraudio bi do sad trebala biti ozbiljnija firma i ovakve slucajeve rjesavati u jednoj sekundi cak nekad i na svoju stetu da bi izbjegli ovih 10 strana foruma i razmisljanje svih koji citaju da li da vise kupe sta od njih.

Ali zamjeram svima sto ne citaju, caraudio nije zastupnik nego samo ovlasteni internet prodavac koji ne radi prodaju preko interneta. Samo to meni govori o cemu se radi ali dobro necu mnogo ulaziti u problem.

Na Alpine sajtu ima lista distributera i medju njima postoji Hrvatska i Slovenija i ...... ali ne i BiH.

Razlika izmedju ovo dvoje je velika.

Mozda grijesim i izvinjavam se na tome ali toje moje misljenje.
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Meni je juče odgovoreno 07.06 (juče) od strane računovodstva ove ustanove a navodno je uplaćeno 02.06 od strane Caraudio doo, ja sam pitao 03.06... da oduzmemo vikend to je opet 3 radna dana + 2 vikenda... Možda su i oni pogriješili, ali neka postavi izvod, onaj opipljivi...

@rinaldo, izgleda ne gotivi Opelaše :)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

A sta ces kad opel ne valja :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ma neka se samo rijesava nesto Deyo.

Pa onda kupi Kenwood u TZ :D
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Samo jedna rijec od mene za sve ovo...SRAMOTA!!!!:icon_mad::icon_cry:
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Pošto sam pažljivo pročitao svih devet strana došao sam do slijedećeg zaključka ,ali prvo da vam svima kazem par stvari . Sa Muhom sam poslovao vise puta , momak je fer korektan , nikad me nije zajebao , davao mi je popuste , davao mi je stvari pa da mu platim kad mognem , nikad ali nikad me nije zajebao kao sto neki tvrde da njih jeste, dalje ima jos toga ! Napadas Deyo na čovjeka koji nam svima moze biti profesor , ne zato sto ima fakultet , vec vrlo vjerovatno sto je u tome duze od vecine. Drugo on nije kriv sto tebi interface ne radi , pa sta sad ! I sad ti ko fol navodis 800 KM , ja sam ostavio mnogo vise i jel sad furka da svi znaju kolko je to ? Jednostavno ti ne valja ovo jos fol ti provjeravas i uplate e vala qme bas ti je to bezveze i inace nisu svi ljudi isti (hvala dragom bogu) . I ima jos jedna sitnica! Jeste li razmislili o tome da covjek ne voli ne opelase ili neke sto pametuju, vec "papke" koji misle da za svoje pare mogu kupiti svijet i da sve znaju najbolje , vazda se ispostavlja da postoje ljudi koji rade svoj posao , e tu si ti Deyo napravio zajeb ogroman . Jer si se upustio u avanturu da ti tacno znas sta kako koliko i gdje ti treba , da si mene pitao odes tamo das momku auto i kazes treba mi ona spravica da mi radi player kao fabricki !!! Koliko sam ja upucen ti nisi zavrsio ETF , zar ne ? I onda dobijes ono sto on misli da treba , i tada ti nemas nikakvu odgovornost jer nisi dobio sta si trazio i onda dobijes kesh nazad , a ovako si dobio sto si trazio i to sto ti ne radi tvoj problem. Ako vec treba odabrati stranu ja sam na Muhinoj jer je on moj prijatelj i znam kakav je ko covjek ;)
To bi bilo to od mene , kome valjam dobro i jest kome ne znaju sta mi mogu ;)
 
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Amer-civic je napisao(la):
Da vam se smijem il da plačem :icon_question:

smejem se a place mi se:)) by m. kitic :)))) a de svadjaju se ko djeca brate mili! Da uzmem prvo za primjer svog oca sta mu je svijeta duzno mogao bih da vozim nekog ///AMG komotno, ali sta ces tako je svugdje, svako svakom duguje, takvo vrijeme! A ne popljuvat covek i firmu zbog 150 maraka. Ne poznajem ni jednog ni drugog ali iz primjera rekao bi da covjek posluje fer i koretkno! Moglo se ovo i na drugaciji nacin zavrsiti al ajd!
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Aj ljudi zaboravite ovo, nije vrijedno prepirke, spustite tenzije, nije ni mjesto ni nacin da se ovde raspravlja jer ovo cita masa ljudi, sto da obadvojica dobijete lose epitete!
Evo jedan link :cool:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W7s7psmWVeg[/video]
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top