Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Jos samo da dodam koliko je nepotrebnog spama u ovoj temi.....pa ljudi vam se samo smiju,da je neko drugi od nas "obicnih"clanova ovakvu temu otvorio davno bi ona bila i izbrisana i svi spameri sankcionisani i banovani(s ovim postom garant i ja rizikujem ban,al fakat me briga),ba majku mu j*ebem ko da ste djeca,daj deyo ko da te covjek(i ako jeste) zajebo za pola miliona pa se ovako blamirate,jel znas gdje si uzeo,ZNAS,pa brate zapucaj gore i rijesite to licem u lice ili sakama ako ste toliki primitivci je*o vas i pare i prozivanje,sta se handrite preko tastature vec koliko dana.....stvarno SRAMOTA....malo je rec da mi je zao sto ovako nesto vidim na mjestu kao sto je ovo...:icon_mad:


Svasta!!!! :icon_mad:
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

fakat niko ne cita ovdje sta pise dejo a sta pise muha
kod muhe sam pazario oko 3,4 hiljade i nemam nista protiv njeg,deju znam par godina,radili smo neke sitnice,a vidio sam ga 3x u zivotu,muhu sam vidio mnogo vise puta.
i sad ako sam kod muhe pazario 3-4 hiljade i ako je sve bilo okej,trebam reci muha je u pravu.
ne nije u pravu,
dejo je u pravu jer dejo je dosao do ovlastenog dilera i trazio dio za svoj auto i eto sta se desilo.

Svi znamo kako kod nas ide kupovina i prodaja,a kako ide u drugim drzavama u svijetu,mi jesmo banana drzava al ne moramo se blamirati ovako.
ipak se radi o alpine opremi a ne o FIRST austrija.

Al et skontace se oni valjda,da rijese taj problem,na najbolji moguci nacin.
po meni bi najbolje bilo,svacije svakome,evo ti roba daj mi keš i allahimanet
 
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

lov2xlr8 je napisao(la):
fakat niko ne cita ovdje sta pise dejo a sta pise muha
kod muhe sam pazario oko 3,4 hiljade i nemam nista protiv njeg,deju znam par godina,radili smo neke sitnice,a vidio sam ga 3x u zivotu,muhu sam vidio mnogo vise puta.
i sad ako sam kod muhe pazario 3-4 hiljade i ako je sve bilo okej,trebam reci muha je u pravu.
ne nije u pravu,
dejo je u pravu jer dejo je dosao do ovlastenog dilera i trazio dio za svoj auto i eto sta se desilo.

Svi znamo kako kod nas ide kupovina i prodaja,a kako ide u drugim drzavama u svijetu,mi jesmo banana drzava al ne moramo se blamirati ovako.
ipak se radi o alpine opremi a ne o FIRST austrija.

Al et skontace se oni valjda,da rijese taj problem,na najbolji moguci nacin.
po meni bi najbolje bilo,svacije svakome,evo ti roba daj mi keš i allahimanet

potpis....
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Opet tu ima razlika zajebao i namjerno zajebao, kada sam ga pitao pa šta možemo sad (na licu mjesta), kaže ja sam ti robu isporučio ti se dalje snađi.. je li se tako ponaša prema mušteriji? Juče sam ga zvao na mobitel, i rekao mi je odjebi... Nije mi ni dao račun a hoće još para, nije mi ni dao pravi dio/dio koji sam tražio a naplatio je 150KM... Nije u pitanju novac ni pola marke ni pola miliona... Nema obični ne obični, Caraudio trguje preko ovog foruma, i kako sam čuo nisam jedini ovo doživio... Nije on ništa naručio, ja bih uzeo bilo šta u toj vrijednosti, njemu vratio ovaj interface i hvala doviđenja... Cashom mu nije plaćeno, tako da cash i ne tražim nazad, ali je mogao taj novac prebaciti u dobrotvorne svrhe, što je rekao da je uradio ali očigledno nije...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

kako god skontam namjerno te zajebao, i to je negdje i napisao cini mi se, cekao te samo i to je to, po meni je to strasno neodgovorno, posebno ako nema neki specijalan razlog za to, to opet ti najbolje znas, jer si ti poslovao s njim
cini mi se da je sve pocelo nesporazumom, a sada kad su pale teske rijeci tesko je ispraviti krivu drinu
volio bih da vidim sta ce biti sa onom uplatom, da li je uplaceno ili nije

ispast ce da pljujem pa lizem, ali bih se bas razocarao da ispadne da je ono oko uplate u dobrotvorne svrhe bio samo fol
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

zato kazem,najbolje je da vi rijesite te probleme.
Ja da imam takvu vrstu problema davno bi kontaktirao gospodu koja stoji iznad i objasnio im situaciju,vec sam to radio u vezi volkswagen servisa.
Problem je sto kod nas svijet ne cijeni pare,dosta ih je reklo,hajd jebote to je 150 maraka jebes 150 maraka,a dosta ljudi ne razmislja da neko sa 150 maraka prezivi cijeli mjesec,ne samo on nego zena i dvoje djece se cijeli jebeni mjesec hrane sa 150 maraka.
nisu poenta nikakve pare,poenta je ispasti covjek,uraditi dogovoreno,ako ne mozes uraditi nemoj ni pocinjati posao,nego fino reci jarane ja ne mogu,ima ko hoce.
ja kad sam kupovao par stvari od muhe nije bilo nikakvih problema,sve korektno.

al evo desilo se sta se desilo,cigani jesmo,al nemoj da budemo toliki cigani,i nemojte brisati nista nek stoji nek procitaju ljudi sta se sve uradi sa 150 maraka :D
:D
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Bravo, lov2xlr8, može on glumiti silu da će zapaliti pare, jer nisu njegove... Ljudi čitav dan kopaju ili na građevini za 10KM, i zato bih volio te pare da fino uplati nekome kome trebaju ne za interface već za život... Ja bih mu i vratio dio ali bojim se da ne uvali nekome kao meni :lol:
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

citam sve ispocetka, prvi sam govorio nadjite se sjedite popijte kafu i dogovorite se ali opet slijede vase psovke,prijetnje itd.. i onda procitam i onooo:icon_eek::icon_eek::icon_eek: da je muha napisao da je namjerno cekao da te zajebe, :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Ja, Elmire, nisam psovao ni u mailu što sam poslao a kasnije sam se pridržavao na njegove psovke koliko sam mogao... da ne citiram... mogli smo se mi dogovoriti i na moju štetu, vratio bih mu interface a uzeo neku sitnicu sa lagera, ali jednostavno njemu dogovor nije cilj... Temu sam bio sakrio kada i rekao sam da čekam uplatnicu, da je uplatio ja bih ovo obrisao i gotova priča... To što sam admin isto nema veze, nisam obrisao ni jedan post iz ove teme.
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Samo da napomenem da je muha editovao većinu postova... ali više nije ni bitno pošto očigledno ne otvara svoj profil, pozdrav za levata ;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

zaboravih dodati,musterija je musterija,kupio on metar koji je marka,ili kupio pola radnje.
i malo glupo je bilo ono prozivanje,cekaj kaze jel to uopste tvoje auto??ne radi se o autu,radi se o artiklu.
jbg muha kako god pogledam situaciju zajebo si,budi covjek i rijesite stvari na najbolji moguci nacin po obojicu,a vrijedjanje ne vodi nigdje
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Deyo je napisao(la):
Akshame, ja sam rekao da naruči S101OP, jer mi on nije htio reći koji odgovara na moje auto, rekao je nađi koji ti treba i ja ću ti naručiti... Otvorio sam fino Alpine katalog... Corsa C 2000-2003 (bez CAN-BUS), model S101OP, rekoh naruči, i plaćeno mu je odmah... Da sam ja dobio taj dio, i da nije radio ja ne bih "A" rekao. Ne razumijem te nikako, ja sam dobio neki treći dio...
U TOM TRENUTKU nisam imao interneta, ali čim sa došao kući provjerio sam dio D100OP koji uopšte nije za ovo auto za koje sam tražio i na kojem je on 4 puta radio lično...

Ja papak što sam provjerio da li je uplatio? Pa kad je mogao da se pravi frajer, što onda nije siromašnima platio... MENI PARE OD NJEGA NE TREBAJU.

Pa šta sad što nisam završio ETF može mi tako podvaljivati šta hoće i praviti me budalom? Neka je on pametan koliko god, ja nisam glup...
On je meni podvalio dio sa lagera, na koji sam čekao 3 mjeseca, da izgleda kao da je naručio, još na kraju traži i doplatu, ono da me zajebe pošteno... Nije ni on toliko glup da naruči pogrešno, uostalom ako je zastupnik zna ih napamet...

iddQ1i.jpg

Ja ti se izvinjavam iskreno jer nisam znao da studiras ETF al to uopce nije bitno vec je fazon da si trebo dovuc auto rec hocu to , ovako si sam sebe uvalio ne moze te 100 drina oprati jer brate ti si kriv, sto si uzeo uopce interface kad ga nisi narucio ..... Ja ne vjerujem da muha nosa haubicu ili sijac smrti pa da je htio pucati na tebe ako bi rekao nije to to , vec ovako post festum bezveze unistavas momku reputaciju , po meni super firme iako ja mislim da neces uspjeti u tome, a ti radi sta god hoces :D
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

http://www.bhtuning.com/sm-chip-tuning-da-ili-ne-t-56551-3.html :icon_question:
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Čitajući ovo sve dođe se do zaključka da se ovaj nepsorazum nije desio slučajno...dođe se da je to planski iz neke osvete uradjeno...nepoznajem nikoga od sukobljenih strana ali po svemu ovome Deyo je žrtva...čovjek je pošteno platio nije dobio robu koja je obećana a i neprofesionalno je od mušterije tražiti doplatu ako si mu već rekao jednu cijenu...kako god 150km danas nije malo...pogotovo nekome ko nema firmu ili ko je nezaposlen...oni kojima je to mizerna cifra očigledno imaju novca za iživljavanje i da ga zapale umjesto cigare...ovakve teme i treba da budu javne da se ovakve stvari ne bi dešavale...da je tako bilo sa A3m ne bi onoliko ljudi izvisilo za svoj novac...;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Eto sam si rekao da nije bitno ali si spomenuo, ne treba fakultet da pregledaš katalog... Ma nemam šta dovlačiti auto, radio je na njemu već prethodno nekoliko puta. Još sam mu ja rekao S101OP pošto on nije htio da bude ljubazan da vidi koji odgovara za auto. Rekao je da nema taj dio ali ima D101OP (meni ovo ništa nije značilo ali rekoh pošto je on majstor valjda zna, a i "samo" slovo razlike). Ja taj D101OP nisam ni vidio a on ga nije ni imao, samo mi je rekao da ne odgovara i da će on naručiti PRAVI. Na kraju sam dobio D100OP sa lagera, i rečeno mi je dalje se sam snađi, kad sam pitao što ne radi... Ne treba meni puno da saberem 2+2 i šta je htio sa time reći, to mi je i potvrdio i svima vama...

U međuvremenu sam dešifrovao ovo S i D, znači Single i Double (odnosno 1DIN i 2DIN), prema tome meni nikako ne može ovaj sa D prefixom a u Corse su se ugrađivali tek nakon 2003, a ne u ovo kako kaže 10 godina staro auto (2001), znači da je i svjestan toga...

@zuka, ovo auto što je u pitanju nije prešlo 10km (kupljeno u Gradišci) i odmah je otišlo kod Srđana na čipovanje, drugo auto ;) Muha upisuje mape koje mu SM pošalje i tu nema greške.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top