Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Akshame, molim te ne javljaj se više na temi, jer se ulizuješ dotičnom (znaš ti na šta ja mislim), hvala ;)
 
Početnik
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

ti si mene 1 puta zajebo jer mi nikad nisi napravio banner koji sam platio

2 puta si me zajebo jer mi nisi platio razliku od 69km

nece te Bog oprat ni pred kim ,

ovo ti je klempa jer si ti mene 1 puta zajebo i 2 puta mi nisi platio robu

pare nisu uplacene preo racuna firme jer banka neda donaciju da se uplati bez ugovora koji je ovjeren u poreznoj uplati, ali tako isto pitaj godpodju koja ti je odgovorila na mejl, da nije neko slucajno ostavio pare u koverti na recepciji doma, na istoj toj recepciji ostavljam kurbane , ostavljam inace novce, ali sto se ja tebi moram pravdati, ja sam njima dao svoje a ne tvoje pare, a ti si za tvoje pare dobio interface, dok sam ja dobio kuraz za usi,


ukino sam muha profil i mene sto se tice ovaj 4um vise ne postoji , ali evo imam nekui profil koji je star ko neznam ni je sta i s njega pisem,

zasto si zakl;juceo temu par dana, ukino je, pises na forumu na kojem si ti admin i mozes raditi kao sto i radite sta hocete i pisete sta vam je kurcu cejf, i vi ste uvijek u pravu...


Deyo zapamti, od mene neces dobiti feninga, iz principa ni iz cega drugog... samo zato sto si kreten i idiot..

sad obrisite temu, radite sta hocete,


fino sam ti reko da odem u Opel servis i provjeris jel sve OK sa autom jer NISI imao fabricki hu

pokusam sam da dijagnosticki otlkonim kvar, medjutim ti si jedva cekao da dodjes za komprujet i pocnes srati..

ako ti treba picke neda nadji drugu ba nemoj mene karat...

jesam idiot sam lopov, kriminalac, *****, sve sam .... i uvijek cu biti prema takvim kao ti sto si


Mirza Muhic - aka Muha
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

sarajlije "brane" muhu tuzlaci deyu najbolje je nek se fino ljudski dogovore ili nek halali ko treba i duga ljubav
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Ovo je pesma za ovu temu :)
http://www.youtube.com/watch?v=FxKuSkZxE24&playnext=1&list=PLB96B14D593EEC879

P.S. Dajte ljudi spustite malo loptu, neka neko ispadne smeker i neka popusti bez obzira da li je u pravu...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

"muha: da u cemu je razlika i koje je tvoje iskustvo ( pozitivno ili negativno ) i sta je problem? nemojte nista kriti jer nema sta da se krije i svako ko je nezadovoljan nek to kaze javno ili neka zauvijek suti.. "

Iz druge teme :lol: Muha, kakav bolan fabrički HU, kod mene je Alpine CDE-114BTI, dijagnostički si me poslao u Tuzlu opet da hodam po Opelu? Nemoj bolan molim te, samo sam tražio da nešto napravimo a ti si me odjebao i tražio 69KM, koje nisi nikada spomenuo do tada. Da si ti to htio da napraviš, napravio bi, ali problem je što nikad ne bi proradilo. Da si napravio pa kako god, ja bih ti sutradan uplatio jer nisam imao kod sebe.
Corsa C 2000 - 2003 All with Steering Wheel Controls (no OEM Navi) APF-S101OP 8-way ISO

Koji si ti banner meni platio? Kojih 69KM, za šta? Neka si ti mene klempio zato...

Ukinuo sam bio temu jer sam mislio da si barem čovjek pa uplatio to, ali nisi, nije ni bitno, mene ne zanima, admin ne admin nema veze, niti sam obrisao šta niti banovao niti zaključao...

Dobio si 150KM koliko si i rekao, ali ja nisam dobio što si rekao i to sa tvojom namjerom da me klempiš ;)

Lafinu ostavi za nekoga drugog, pozdrav i tebi.

@dellas, objasnio :)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

dellas je napisao(la):
Ovo je pesma za ovu temu :)
http://www.youtube.com/watch?v=FxKuSkZxE24&playnext=1&list=PLB96B14D593EEC879

P.S. Dajte ljudi spustite malo loptu, neka neko ispadne smeker i neka popusti bez obzira da li je u pravu...

BRATE NISI MOGO BOLJU PJESMU UBOST :cool:

Nije fino ovo vidjeti stvarno ... al bolje neka se zna
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Stvarno ovo je fkt nisko :icon_sad: Prljavo rublje se ne iznosu u javnost da se ljudi slade ;) nego se to rijesi ljudski licem u lice a ne preko tastetura,telefona....
Ako se ne varam postoji tema za pozitivna-negativa iskustva zar ne :icon_question:
Bili meni bilo dozvoljeno otvaranje podtema da sam ja igrom slucaja bio "prevaren-izigran"cisto sumnjam...hele nejse treba biti insan i na pravi nacin rijesavati probleme ;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Zbog ovakvih šanera koji fušere i prihvate da rade posao za koji nisu sigurni da će ga uraditi kako treba, treba lijepit plakate i po gradu a ne samo ovdje... Mislim, čovjek mu je dovezao auto i na osnovu njegove preporuke poručio dio... Valjda je on ovlaštena osoba koja je trebala da pogleda šta treba da naruči...

Nije to sijalica od 5KM pa da čovjek jednostavno može preći preko toga... To je puno više para i neko te pare krvavo zaradi...

Imao sam loša iskustva sa bitangama od majstora i potpuno razumijem Deyu zbog ovoga što je uradio...

A ovaj, ako je čovjek trebao je skinuti taj pogrešni dio koji je ugradio i ubaciti odgovarajući ili čovjeku vratiti pare... Tu je sve jasno ko dan...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

zilla_ je napisao(la):
Zbog ovakvih šanera koji fušere i prihvate da rade posao za koji nisu sigurni da će ga uraditi kako treba, treba lijepit plakate i po gradu a ne samo ovdje... Mislim, čovjek mu je dovezao auto i na osnovu njegove preporuke poručio dio... Valjda je on ovlaštena osoba koja je trebala da pogleda šta treba da naruči...

Nije to sijalica od 5KM pa da čovjek jednostavno može preći preko toga... To je puno više para i neko te pare krvavo zaradi...

Imao sam loša iskustva sa bitangama od majstora i potpuno razumijem Deyu zbog ovoga što je uradio...

A ovaj, ako je čovjek trebao je skinuti taj pogrešni dio koji je ugradio i ubaciti odgovarajući ili čovjeku vratiti pare... Tu je sve jasno ko dan...

sto jest jest;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

aksham je napisao(la):
Ja ti se izvinjavam iskreno jer nisam znao da studiras ETF al to uopce nije bitno vec je fazon da si trebo dovuc auto rec hocu to , ovako si sam sebe uvalio ne moze te 100 drina oprati jer brate ti si kriv, sto si uzeo uopce interface kad ga nisi narucio ..... Ja ne vjerujem da muha nosa haubicu ili sijac smrti pa da je htio pucati na tebe ako bi rekao nije to to , vec ovako post festum bezveze unistavas momku reputaciju , po meni super firme iako ja mislim da neces uspjeti u tome, a ti radi sta god hoces :D

cekaj ba... sad je deyo duzan da zna koji njemu interface ide u auto ??? ne kontam stvarno.. zato sluzi distributer valjda... ne postoji dzaba ona stara MUSTERIJA JE UVIJEK U PRAVU ... sa deyom se slazem po ovom pitanju sto mu je ugradio pogresan jer po kojoj logici je deyo morao znati sta mu ide u auto?
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Nisam znao, ali sam saznao koji je po katalogu, jer mi on kao distributer nije htio reći, a na svakoj stranici piše molimo kontaktirajte vašeg lokalnog distributera za više informacija, i on te standarde mora poštovati.
Ovaj što sam našao da odgovara taj sam i tražio, on mi je drugi predložio (ja sam pretpostavio da može i taj), a ugradio je treći, koji ne radi, da je radio platio bi mu i tih 69KM kojih nije nikada spomenuo. Nije da ne radi, već nije za ovaj auto. Ja sam bio otvoren za svaku vrstu dogovora ali mi je zatvorio vrata, tako reći. Na akshama se ne obazirem jer je muhina produžena ruka.

Meni je od ove teme bilo bitno da znam zašto me namjerno za*ebao, jer sam to osjećao, a sada sam se i uvjerio, i sam je rekao. A ispravan razlog sa njegove strane ne postoji.
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

kak je nisko pao majko mila:icon_sad:

ja ne znam sta bih ja uradio da se meni nesto ovako desi, meni koji treba da radi pola mjeseca da bi zaradio 150-200km:icon_mad::icon_mad:
drugi se razbacuju parama pa im je svejedno
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Glupo je reci bilo sta, ustvari uopste se mijesati, ali meni licno je samo bezveze to za uplatu u dobrotvorne svrhe, kao evo uplatnice, pa poslije ostavio na portirnici....ovo ostalo bi nekako i razumio, greska u komunikaciji ili sta vec ali ono je bezveze..
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

;) svaka cast na temu ev izgubio sam skoro sat vremena citajuci svega i svasta hvala na ubijanju dosade :cool::cool:
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

semma je napisao(la):
Glupo je reci bilo sta, ustvari uopste se mijesati, ali meni licno je samo bezveze to za uplatu u dobrotvorne svrhe, kao evo uplatnice, pa poslije ostavio na portirnici....ovo ostalo bi nekako i razumio, greska u komunikaciji ili sta vec ali ono je bezveze..
Jesi li ikad placao preko eletronskog bankarstva bilo koje banke? Ako nisi, prvo se malo informisi kako funkcionise pa onda komentarisi.

ArminM je napisao(la):
kak je nisko pao majko mila:icon_sad:
ja ne znam sta bih ja uradio da se meni nesto ovako desi, meni koji treba da radi pola mjeseca da bi zaradio 150-200km:icon_mad::icon_mad:
drugi se razbacuju parama pa im je svejedno
haha ma kakve veze ima koliko ko zaradjuje.. pricas gluposti
odkud tebi onda VW Polo 200x godine ako zaradjujes 200 KM mjesecno

haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top