Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

ovo je boga mi jadno,niste djeca nadjite se i rijesite stvar,muhu poznajem da mogu reci da mu nije do zarade pogotovo za pisljivih 200-300 ili koliko vec maraka bilo tebe mi je samo zao sto se ponasas ko curica mala kad prvu mjesecnicu dobije pa je iznervirana a tako se posao ne radi,ljepo popi kafu,tabletu za smirenje i sjedi s covjekom i rijesite tu glupost
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Možda tebi u CH nije... ili uplati ti za njega 150KM u dobrotvorne svrhe ili se ne mješaj... Muha, ako si izbrisao moj broj 061 05 85 05, slobodno nazovi, dogovorit ćemo se, ja čekam...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Evo zvao sam ga ja, kaže, "buraz, odjebaus" :lol:

@Nexus, a šta da radim? ...da šutim?
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Dobro ba, evo meni kao totalnom autsajderu kako izgleda - Dejo je levat, Muha mu vratio tako sto mu je namjerno dao pogresnu robu. Muha se prsi kako je uplatio pare, a nije. E fkt mi nije jasno gdje u svemu tome Dejo ispada toliki negativac da ste svi protiv njega? Nemam nista ni protiv jednog ni drugog, al' meni je u ovome veci levat ispao Muha, ako grijesim ukazite mi na to.....
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

@lov2xlr8 :lol:

@trizex, ja mogu biti svašta, ali dotični meni lično nije nikad uplatio niti 1KM, samim time ja mu nisam ništa dužan, i nema on pravo da mi se nešto sveti za neke fiktivne stvari. Ja sam njemu uredno platio sve, 600-700-800KM, nije bitno... ali za ovo me zavlačio i levatio namjerno, sa predumišljajem, meni je interface totalno nebitan... Cash od njega neću, jer mu je uplaćeno preko računa zato je rekao "našao si način da izvučeš pare", uplati fino u dobrotvorne svrhe, ni marku manje ni više od 150KM, ja ti halalim. Ja njemu nisam uputio bio ni jednu psovku a on je meni svašta nagovorio prema tome nije nikakav gospodin...

P.S. @muha, player nije pamtio postavke dok nisam izvadio onaj interface znači... zaboravio sam da ti je i OPCOM izgorio baš kad sam ja došao :lol:
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Deyo je napisao(la):
Možda tebi u CH nije... ili uplati ti za njega 150KM u dobrotvorne svrhe ili se ne mješaj... Muha, ako si izbrisao moj broj 061 05 85 05, slobodno nazovi, dogovorit ćemo se, ja čekam...

ja nemam sta u cije ime uplacivati....pogotovo tebi koji mi nisi ni prijatelj ni brat,samo ti pokusavam ljepo reci da se ovakve stvari rjesavaju smirene glave,ako ni tako ne ide jebemu imate valjda nekakav trgovacki sud ili nesto dolje pa da to takve stvari rijesi

ako neces da ti se ljudi mjesaju koji k stavljas onda ovo ovako javno,normalno da cu stati u obranu covjeka kojega poznajem i kojega znam kako posluje,do sad me nije ni jednom zajebao na stotine stvari sta sam uzeo i uvijek se dalo sa njim sve dogovoriti zato mi nije jasno da se ti nemozes nikako dog. sta hoces...mozda bi ti bilo najpametnije da napises covjeku sta ti od svega ovoga hoces pa da ti on da odg. na to pa da vidis ko je od vas dvojice u pravu a ko nije jel ova tema je izgleda samo da se dokaze ko je u pravu a ko nije
 
Početnik
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

jao kako ste svi pametni kada treba za*ebavat nekog,nebitno ko je kriv ovdje ili sta,ali bitno je da ste vi sebi nasli zabavu,fujjj :icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Hvala ti na savjetu, ne treba meni nikakav sud, ako on misli da je u redu da tako radi u ime Caraudio d.o.o. i da se tako ponaša i sveti za neke imaginarne i tuđe poslove, onda neka radi tako...

@bajz13, hajde fino Page 1 pa ponovo pročitaj šta hoću...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

jesam ali nisi mi ni dalje jasan....nije ni bitno ako ste ljudi to u 4 oka rijesite ja ti kazem iz svog iskustva sve sta mi je muha slao za ch je stiglo kako je i dogovoreno i nemam primjedbe na covjeka kao i puno drugih ljudi.pozzz
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Ja sam ga sad opet zvao, rekao mi je "odjebi"... pare da je htio vratiti ili pitati me hoću li nešto drugo uzeti 150KM je mogao prije 3 mjeseca... nije, već je čekao 3 mjeseca da izgleda kao da je nešto naručio, i uvalio mi dio koji je bio na lageru i koji nije uopšte za moje auto... Osim tog interfacea kod njega sam kupio Sigma alarm i Type-S zvučnike, ja sam ga poštovao ali pošto me je zajebao i neće da riješi ono za šta je sam rekao da je kriv, sad je samo govno ostalo...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Ja sam imao priliku da se uverim da ljudi prodaju obraz za 70km, nadam se da ce se ovo bolje zavrsiti.
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Necu stati ni za jednog, ni za drugog, al cu reci da bi bilo lijepo da se to rijesi ljudski, svi oni koji su bili zrtve neke vrste prevare znaju kako je to gadan osjecaj, eh sad tko je ovdje prevaren, nije moje da prosudim, vec jos jednom ponavljam, rijejesite to ljudski, ne gubite obraz za te novce...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

trizex je napisao(la):
Dobro ba, evo meni kao totalnom autsajderu kako izgleda - Dejo je levat, Muha mu vratio tako sto mu je namjerno dao pogresnu robu. Muha se prsi kako je uplatio pare, a nije. E fkt mi nije jasno gdje u svemu tome Dejo ispada toliki negativac da ste svi protiv njega? Nemam nista ni protiv jednog ni drugog, al' meni je u ovome veci levat ispao Muha, ako grijesim ukazite mi na to.....
nemam ni ja al mislim da nije oke da neko otvara i zatvara teme kako je njemu cejf. Da sam ja htjeo ovako nesto neko od admina bi rekao da nisam normalan.

Ako je neko nekog zajebao kako kazu onda se treba na drugi nacin ganjati. Ako je neko narucio pogresnu robu treba mu vratiti jer je platio za pravi dio a ne taj koji je dobio. al ako si pristao na tako nesto nevidim problem. Ako je vec Deyo googlo oko ti sifri i djelova il sta vec mogao je reci "STOP to nemoze na moje auto" i cao..

Ja poznajem Muhu, al to je sasvim nebitno.. krvio mi da neko po nekom pljuje na ovaj nacin

ErRoR je napisao(la):
Necu stati ni za jednog, ni za drugog, al cu reci da bi bilo lijepo da se to rijesi ljudski, svi oni koji su bili zrtve neke vrste prevare znaju kako je to gadan osjecaj, eh sad tko je ovdje prevaren, nije moje da prosudim, vec jos jednom ponavljam, rijejesite to ljudski, ne gubite obraz za te novce...
bas tako ;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Stvar je jednostavna...

1. Tražio sam S101OP 130KM, nije bilo.
2. Ponudio mi je D101OP za 150KM a inače cijena je 219KM, ali pošto je već na lageru može za 150KM.. uplaćeno.
3. Dolazim da ugradim alarm, kaže onaj dio ne odgovara, naručio sam ja drugi, rekoh je li ista cijena, kaže jeste, rekoh nije problem. Nije niko spominjao 219, niti model, ja sam vjerovao da on zna šta radi.
4. 3 mjeseca poslije dolazim, ugrađuje dio, 2 minuta poslije kaže, ne može ovo, ne znam i hoće još 69KM doplate. Rekoh daj mi onda račun (jer ništa nisam dobio), i on napisa rukom cijenu a model stoji D100OP, koji niko nije spominjao i kasnije sam vidjeo da nije za moje auto...

Mrva, jesam li ja dužan da znam modele, mogao je on meni kutijicu žica prodati i reći isporučio sam ti "robu"... nije u redu...

Nije problem ni doplata, ni rok dostave... ali jednostavno nije ništa ni naručio, niti radi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top