Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Pa kad se ovoliko pisalo i do ovoga doslo vec, bolje sad da se javno rijesi.

Ako ostane ovako uvjek ce neko od njih dvojice nekom biti losi i krivi, a za tim nema nikakve potrebe.

Svako pogrijesi nekad ali nek bude covjek i prizna makar ako ne i ispravi gresku i da onda fino mozemo nastaviti sa spamom :D:D:D
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Deyo je napisao(la):
Meni je juče odgovoreno 07.06 (juče) od strane računovodstva ove ustanove a navodno je uplaćeno 02.06 od strane Caraudio doo, ja sam pitao 03.06... da oduzmemo vikend to je opet 3 radna dana + 2 vikenda... Možda su i oni pogriješili, ali neka postavi izvod, onaj opipljivi...

@rinaldo, izgleda ne gotivi Opelaše :)

do mene je greska, izvini deyo, ovo gore 3 Jun se odnosilo na tvoj poslani mail, mislio sam da je od ovog primljenog datum, pa reko moguce da nije leglo odma dan nakon uplate ;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Evo svaku sam stranu procitao od pocetka pa do kraja ;)
Koliko sam ja skontao nebi muha prevario deyu tek tako...ali onda vidim da deyo muhi nista nikad nije duzan bio :icon_question:...neznam stavrno sta vise da kazem ali znam da nebi muha bezz to uradio mozda i nijezato sto mu je deyo duzan bio mozda je zbog nekog desetog razloga ali opet ko zna :icon_sad: :icon_sad:
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
i smijesno i zalosno bgm... ukaljati obraz radi pisljivih 150 maraka(mislim na jednog i drugog jer zalosno je to sto se raspravljate na forumu)... ko je upravu u to ne ulazim jer svako svog konja hvali... ali stvarno ne kontam svrhu ove teme... ljudi smo...

Čule životinje u šumi da medo ima listu za ubijanje.

Svi se uplašili pa napokon uzvikne jelen da to više ne može podnijeti i da
ide pitati medu da li je to točno.
"Medo čujem da imaš listu za ubijanje."
"Imam."
"Jesam li ja na toj listi?"
"Jesi."
Sutradan jelena nađu mrtvog.
Drugi se ohrabri vuk i ode medi.
"Medo čujem da imaš listu za ubijanje."
"Imam."
"Jesam li ja na toj listi?"
"Jesi."
Sutradan i vuka nađu mrtvog. Sljedeći dan se zeko pokupi i ode kod mede.
"Ej medo, jesam li ja na toj tvojoj listi?"
"Jesi zeko."
"A jel bi me mogao brisati sa te liste?"
"Može, nema problema."

ZAKLJUCAK: KOMUNIKACIJA je kljuc uspjeha
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

aksham je napisao(la):
Pošto sam pažljivo pročitao svih devet strana došao sam do slijedećeg zaključka ,ali prvo da vam svima kazem par stvari . Sa Muhom sam poslovao vise puta , momak je fer korektan , nikad me nije zajebao , davao mi je popuste , davao mi je stvari pa da mu platim kad mognem , nikad ali nikad me nije zajebao kao sto neki tvrde da njih jeste, dalje ima jos toga ! Napadas Deyo na čovjeka koji nam svima moze biti profesor , ne zato sto ima fakultet , vec vrlo vjerovatno sto je u tome duze od vecine. Drugo on nije kriv sto tebi interface ne radi , pa sta sad ! I sad ti ko fol navodis 800 KM , ja sam ostavio mnogo vise i jel sad furka da svi znaju kolko je to ? Jednostavno ti ne valja ovo jos fol ti provjeravas i uplate e vala qme bas ti je to bezveze i inace nisu svi ljudi isti (hvala dragom bogu) . I ima jos jedna sitnica! Jeste li razmislili o tome da covjek ne voli ne opelase ili neke sto pametuju, vec "papke" koji misle da za svoje pare mogu kupiti svijet i da sve znaju najbolje , vazda se ispostavlja da postoje ljudi koji rade svoj posao , e tu si ti Deyo napravio zajeb ogroman . Jer si se upustio u avanturu da ti tacno znas sta kako koliko i gdje ti treba , da si mene pitao odes tamo das momku auto i kazes treba mi ona spravica da mi radi player kao fabricki !!! Koliko sam ja upucen ti nisi zavrsio ETF , zar ne ? I onda dobijes ono sto on misli da treba , i tada ti nemas nikakvu odgovornost jer nisi dobio sta si trazio i onda dobijes kesh nazad , a ovako si dobio sto si trazio i to sto ti ne radi tvoj problem. Ako vec treba odabrati stranu ja sam na Muhinoj jer je on moj prijatelj i znam kakav je ko covjek ;)
To bi bilo to od mene , kome valjam dobro i jest kome ne znaju sta mi mogu ;)

Nisi ti procitao 9 postova, a kamoli 9 stranica necega. Kakve veze ima tvoj odnos s Muhom s odnosom izmedju Deye i njega? Drugo, glavni ti je argument sto je uzeo pogresnu stvar, PA DA SI CITAO, procitao bi da Deyo veze nije imao koji treba, i zato ga je i uzeo, nego je POSLIJE nasao na netu da je pogresan u pitanju. Haj' sad ispocetka citaj sve pa opet komentarisi.
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Akshame, ja sam rekao da naruči S101OP, jer mi on nije htio reći koji odgovara na moje auto, rekao je nađi koji ti treba i ja ću ti naručiti... Otvorio sam fino Alpine katalog... Corsa C 2000-2003 (bez CAN-BUS), model S101OP, rekoh naruči, i plaćeno mu je odmah... Da sam ja dobio taj dio, i da nije radio ja ne bih "A" rekao. Ne razumijem te nikako, ja sam dobio neki treći dio...
U TOM TRENUTKU nisam imao interneta, ali čim sa došao kući provjerio sam dio D100OP koji uopšte nije za ovo auto za koje sam tražio i na kojem je on 4 puta radio lično...

Ja papak što sam provjerio da li je uplatio? Pa kad je mogao da se pravi frajer, što onda nije siromašnima platio... MENI PARE OD NJEGA NE TREBAJU.

Pa šta sad što nisam završio ETF može mi tako podvaljivati šta hoće i praviti me budalom? Neka je on pametan koliko god, ja nisam glup...
On je meni podvalio dio sa lagera, na koji sam čekao 3 mjeseca, da izgleda kao da je naručio, još na kraju traži i doplatu, ono da me zajebe pošteno... Nije ni on toliko glup da naruči pogrešno, uostalom ako je zastupnik zna ih napamet...

iddQ1i.jpg


@emir, ma nije problem, čekao sam ja dovoljno, meni iz USA za ovoliko vremena dođe novac...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: svega u bozijoj basti
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

...ja mislim da bi najkorektnije bilo da si dosao do njega i ugradio dio, testirao,ako radi... das pare i gotovo. Ovako sve ispade neka zavrzlama, teska...

Ako je Alpine propisao koji dio ide za tvoje auto, zasto si prihvatao drugi ??? Da ti ne znam tko kaze da odgovara, ako vec Alpina nije sluzbeno to navela, ne uzimaj zdravo za gotovo savjete...

Ne branim nikoga, vec je ovo sve ispalo..totalno glupo, nepotrebno;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Sramota ziva, nacitao sam se samo tako :lol: obraz treba cuvati...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

ja sam najpametnije postove u ovoj temi procitao od Stiga-a :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top