Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
autooooooooooo je prejakkkkkkkkk svak cast za projekat a ako bi se ja pitao ja bi ga radio za styla al autic je unikatan
 
prejako auto za sve poglede ovo se mora uradit i čuvati sretno u radovima fino je ovako nešto vidjeti u bih još ga tito vozo
 
Član
e vala ovo imat je prava rijetkost, jos bas Titinog...huh...sve mi se svidja sto ste rekli, samo te 22" felge ne idu...ipak bi ja ovo vratio u prvobitno stanje, bez ikakvih prerada...znaci, uradite sve hrom kao na fabrickom i bice najjaci...
 
Legend
uhhh ovaj projekat me bas zanima,jedva cekam kad ce poceti radovi,nestrpljiv sam kao da sebi radim,puno srece druze u projektu,trebat ce ti,znam da ce ti trebat i para ali toga nema hehe

pozz i sretno;)
 
Član
gone%20in%2060%20merc.jpg


Ovo je za mene sila nebeska. Znam da nije caddy, nego primjer klasike
 
Član
joj triz pogodi me u dupe :icon_eek::icon_eek::icon_eek:


Pravi mob-star auto :icon_eek:

Extra je :icon_eek:
 
Član
Gajs kad ga sredis ima da se poganjamo al sa ovom vozilicom :icon_smile:
imam i ja KONJA za trkanje :lol:
5po3r7.jpg

a0ksrd.jpg


doduse trenutno je u Swe al na ljeto bi trebali moji doci sa njim :D

IGY je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
he he smijes sada na crtu sa ovom masinom :lol:

aha Kile sto te nadze sad
a vidi ovo ima klipova ko ti ventila:lol:
a ti imas ventila ko ja na gumama :lol::lol:
 
Član
auto je predobar ako ga mogu nazvat autom i dobar je s obzirom koliko je stajao. Zelim vam puno srece ja mislim da ce to bit EXTRA;)
 
Član
Uuuuu dobar i ovaj bice to zanimljiv duel:cool:
Evo ovako imali smo mali problema sa bospumpom od dugog stajanja se zaprljala i zacepila pa smo ovi dana radili na tome i uspjeli da resimo sada planiramo da osposobimo kocnice posto je dosta gumica istrulo od stajanja cim to resimo prelazimo na limarske radove evo jos par fotki i dizel masine :lol:
 
Član
Ako je ovaj Caddy stvarno pripadao Titu ( posto se o njegovim autima vise manje sve zna tj vecina ih je zavrsila u Sloveniji, a nesto vala nije bio sklon crkvi da im ga pokloni ) onda je prava steta uraditi bilo sta njega osim ga vratiti u originalno stanje koliko je vise moguce. Tim prije sto ima kolekcionara koji bi dobro platili za auto koji je koristio Tito.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top