Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala puno svima trebace nam dosta srece da se ovo odradi a i sreca pa je komsija jos u swici:lol: pa ce to ici nekako :icon_smile:
 
Član
koja ludnica covjece...bice dramica kad ga sredis...ovo je nesto sto se nevidja kod nas cesto...svaka cast...
 
Član
burazeru nek je sa srecom, al ovo auto ce boga oca da te kosta, i restauracija, pa bilo style, bilo race.....

a race s ovime, da postignes lud rezultat bi te kostao do zla boga, zato ipak na style....
 
Član
pratio sam prije onu emisiju kad u americi sređuju oldtimere,restauracija starog mustanga ih izašla oko 40 hiljada dolara al su sve uradili novi svi djelovi karoserija sva urađena a bila je propala,na kraju nov mustang...

ABD da ivi uredite tog kadilaka da bidne stroj ;)
 
Član
Svaka čast na odabranom projektu, da se mene pita ja bi ga se trudio vratiti u stanje kakav je bio kao novi i zaboravi stayl i 402.
Moj glas ide za restauraciju! :cool:
 
Član
Novice kralju svaka ti cast,a za Sarajelije,ja znam gdje se nalazi slican,ali kabriolet,godinama stoji na tom mjestu;)
 
uh, koji ste vi sretnici..
odraditi restauraciju po ps-u koliko god da kostalo, nema veze, neka traje i vise godina...ali ovo se isplati srediti, oldtimer, auto sa historijom (i to kakvom)..siguran sam da se ovo moze jaaako dobro prodati..

sretno ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Novice kralju svaka ti cast,a za Sarajelije,ja znam gdje se nalazi slican,ali kabriolet,godinama stoji na tom mjestu;)

e a gdje je...jel mozda na prodaju???ja bih dosao iz MD po njega samo ako nije gori od ovog...i naravno ako nije skup...
btw...jos jednom extra projekat ce da bude...samo mu ostavi neku tamniju boju...nemoj neku drecavu...nije to za njega...najbolja bi bila crna!!!;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top