Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znam da su ti oldtimeri na cijeni ali ako još ima i istoriju hehe onda vrijedi suhog zlata zato ga sredi za style i čuvaj to je rudnik zlata i za dat i za dobit ;):icon_smile:
 
Član
ma razlike su samo u sitnicama,a mozda je i ovaj sto sam postavio custom radjen,mozda nisu originalni farovi...sve u svemu,sretno tebi s projektom,i pripremi zestok racun na banci;)
 
Član
edoze je napisao(la):
ma razlike su samo u sitnicama,a mozda je i ovaj sto sam postavio custom radjen,mozda nisu originalni farovi...sve u svemu,sretno tebi s projektom,i pripremi zestok racun na banci;)
Hvala potrajace ovo nije ni punto odmah bio kakav je sada 3 god sam radio na njemu i dan danas radim :icon_smile: polako al sigurno stize se sve ako zapne koji kredit i et cadillac-a na stylu;)
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ma razlike su samo u sitnicama,a mozda je i ovaj sto sam postavio custom radjen,mozda nisu originalni farovi...sve u svemu,sretno tebi s projektom,i pripremi zestok racun na banci;)
Hvala potrajace ovo nije ni punto odmah bio kakav je sada 3 god sam radio na njemu i dan danas radim :icon_smile: polako al sigurno stize se sve ako zapne koji kredit i et cadillac-a na stylu;)
bgm ces ti duboko zaronit po kreditima,valja povratit stari sjaj autu kojem je skoro 50 godina;) puno srece;)
 
Član
Super je zamisao da se sredi za stajling, mozda je cak najbolje da se ide na to da mu se vrati sto orginalniji izgled... Auto sigurno vrijedi puno, ali sa druge strane je i rupa bez dna, jer ce se u njega trebati jako puno uloziti da bi se auto vratilo u nekadasnje stanje.... Srecno u radovima...;)
 
Član
Chip Fose bi ga sredio najbolje :D
sretno u projektu šteta što je takav auto bio zapustit tolke godine...
 
Član
http://www.uniquecarsales.com.au/pls/carsales/!unique_content.results?make_id=500&sort_type=1

Sretno ;)
 
Član
extra auto...vrati mu originalni motor i hromiraj neke dijelove...i stavi neke lijepe felgice i bice vrh...stara auta ne treba puno dzidzati...ona su lijepa sama od sebe...jos pogotovo ako su americka...uh!!!;););)

btw...srecno u projektu!!!
 
Član
super je stvarno...

bil neko mogao naci 0-100 za ovo auto iz prahistorije:) jebo te zivot 400 konja u cemu je tajna :S:D
 
Član
sretno u radovima i ja mislim da bi bolje bilo da ga sa style radis...kad ga slozis ima da se tito okrece u grobu hehe..poz i sretno
 
Član
Pa daj Novice kakav style kakav race ma uradi to kako treba da bude original a ako ga nemozes uraditi originalno onda bolje ne diraj nista to ti je najiskreniji savjet od najveceg ljubitelja oldtimera u bih!!!!!!!I nista me nije ovako iznenadilo pa mi imamo auto u ovoj maloj drzavi a niko za njega ne zna!!! Docicemo namjerno mi iz AK RETRO da ga samo malo vidimo uzivo!!!:cool:
 
Početnik
ma kakav 402 radi za style definitivno, a ako namjeravas uzeti dobre pare na njemu onda ga vrati u orginalno stanje mada vjerujem da bi za to trebalo dosta vishe sredstava... a opet veca je furka tip top ga srediti za style jer ne vjerujem da i jedan na svijetu postoji sredjen :) u svakom slucaju za sta god se odlucis zelim puno srece u radovima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top