Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
tek sad ugledah temu
strasno auto ima puno posla na njemu ali.....
bicve to zvijer u to ne sumnjam,
a radi ga za style sa hemi motorcicem:lol:
 
Član
Eh koji ste vi sretnici, da ste negdje blize ja bih bio voljan i pomagati u radovima... auto je san snova, ovakvo nesto se ne vidja cesto...ne mogu ni zamisliti kakav ce biti, ima da budete ko pravi gangsteri :cool:
 
Član
Kraljevi !!! Hajd' jasno mi je da je auto unikat i da restauriran plijeni pažnju ma gdje god bio viđen... Al' mi nije jasno kako iz Titinih ruku dođe kod vas sretnika :)

Samo naprijed i sretno, derat će to guzove za koju god se soluciju odlučite ;)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Novice kralju svaka ti cast,a za Sarajelije,ja znam gdje se nalazi slican,ali kabriolet,godinama stoji na tom mjestu;)

Zaima Sarca :lol:

Novice sretno u radovima,trebace ti :cool:


Ah Schumi taj je u tvojoj okolini,ti mozes se raspitati za raju jeli na prodaju i tako to;)
 
Član
Sretno sa radovim,zanimljiv projekat!
Postavi nam slike radova da i mi na forumu pratimo :cool:
Jel' ide stari motor nazad ?! Previse to trosi :icon_confused:
 
Član
antrax je napisao(la):
Kraljevi !!! Hajd' jasno mi je da je auto unikat i da restauriran plijeni pažnju ma gdje god bio viđen... Al' mi nije jasno kako iz Titinih ruku dođe kod vas sretnika :)

Samo naprijed i sretno, derat će to guzove za koju god se soluciju odlučite ;)

imas gore na pocetku napisanu historiju kako dodje do njih... ;)

a po mom misljenju, treba vratit staru motorcinu, naravno ako je jos uvijek u ispravnom stanju. to bi mu bas dalo onu pravu draz...
 
Član
Jos jednom hvala svima na podrzci i zeljama da ovo uspije dans smo ga parkirali u garazu i ono sto znamo je da ostaje ovaj sadasnji motor (dizel) posto je orginalni dugo vremwna van auta dosta dijelova fali a izgleda da je pomjeso vodu i ulje jebi ga zao mi je 6.4 V8 masine ,naravno da ce biti slika kada krenu konkrentni radovi ono sto smo dogovvorili je da idemo vratiti fabricki sjaj bez prevelikog odstupanja od fabricke varijante ono sto ide sigurno je crom felge preko 20cola i ako nabavimo povoljno air ride vazdusno ogibljenje toliko za sada cim krenemo sa ozbiljnim radovima stize izvjestaj sa slikama
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
Jos jednom hvala svima na podrzci i zeljama da ovo uspije dans smo ga parkirali u garazu i ono sto znamo je da ostaje ovaj sadasnji motor (dizel) posto je orginalni dugo vremwna van auta dosta dijelova fali a izgleda da je pomjeso vodu i ulje jebi ga zao mi je 6.4 V8 masine ,naravno da ce biti slika kada krenu konkrentni radovi ono sto smo dogovvorili je da idemo vratiti fabricki sjaj bez prevelikog odstupanja od fabricke varijante ono sto ide sigurno je crom felge preko 20cola i ako nabavimo povoljno air ride vazdusno ogibljenje toliko za sada cim krenemo sa ozbiljnim radovima stize izvjestaj sa slikama

kad dodjes do motora javi mi se jer imam nekih kontakata sa jednom firmom iz slovenije tacnije iz maribora koja restaurira i proizvodi nove motore za stara americka auta pa ti mogu pomoci pozz ;)
 
Član
Kakav auto!!! :icon_eek:

Ja ovo ne bi radio ni za race ni za style ... nego ZA SEBE, a to bi znacilo ogromne tockove, airride pod obavezno i hromirati sve sto se hromirati moze, a boja obavezno crna, a lak da bude debeo pola centimetra i ispoliran da se mora gledati sa suncanim naocalama!!!

Onaj crni sa slike je odlican, samo bi ja nasadio neke modernije tockove, tipa onih sto stavljaju Foose, Barry White i ostala gamad sa Discovery-a :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top