Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iako bi ovaj auto bilo zanimljivo vidjeti na trci, mislim da je Styling daleko bolji izbor, prije svega zbog djelova, star je auto za trka - dugo je i stajao, nek nesto ode, dok nabavis dio, prodju dvije sezone. A na Stylingu ce biti najveca atrakcija, sam je od sebe vec atrakcija. Ove felge sto su na njemu meni izgledaju super, samo ih mozda kromirati. Ne sumnjam da cete to fino srediti ako bude mogucnosti, sretno... ;)
 
Super Moderator
Gajs-gt je napisao(la):
Jos jednom hvala svima na podrzci i zeljama da ovo uspije dans smo ga parkirali u garazu i ono sto znamo je da ostaje ovaj sadasnji motor (dizel) posto je orginalni dugo vremwna van auta dosta dijelova fali a izgleda da je pomjeso vodu i ulje jebi ga zao mi je 6.4 V8 masine ,naravno da ce biti slika kada krenu konkrentni radovi ono sto smo dogovvorili je da idemo vratiti fabricki sjaj bez prevelikog odstupanja od fabricke varijante ono sto ide sigurno je crom felge preko 20cola i ako nabavimo povoljno air ride vazdusno ogibljenje toliko za sada cim krenemo sa ozbiljnim radovima stize izvjestaj sa slikama

air ride je hauos skup... to neces naci jeftino
 
Član
Tiburon je napisao(la):
Ako je ovaj Caddy stvarno pripadao Titu ( posto se o njegovim autima vise manje sve zna tj vecina ih je zavrsila u Sloveniji, a nesto vala nije bio sklon crkvi da im ga pokloni ) onda je prava steta uraditi bilo sta njega osim ga vratiti u originalno stanje koliko je vise moguce. Tim prije sto ima kolekcionara koji bi dobro platili za auto koji je koristio Tito.
istinitost porijekla je 100% pripadao je njegovom voznom parku a zasto je on poklonio popama neznam :icon_rolleyes: uglavnom na licitaciji komsija ga je uzeo a na prednje kraju postoje prepravke za nosace zastavica kada se voze neki zvanicnici tkodje na vratim je bio redni br auta

allroad je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
Jos jednom hvala svima na podrzci i zeljama da ovo uspije dans smo ga parkirali u garazu i ono sto znamo je da ostaje ovaj sadasnji motor (dizel) posto je orginalni dugo vremwna van auta dosta dijelova fali a izgleda da je pomjeso vodu i ulje jebi ga zao mi je 6.4 V8 masine ,naravno da ce biti slika kada krenu konkrentni radovi ono sto smo dogovvorili je da idemo vratiti fabricki sjaj bez prevelikog odstupanja od fabricke varijante ono sto ide sigurno je crom felge preko 20cola i ako nabavimo povoljno air ride vazdusno ogibljenje toliko za sada cim krenemo sa ozbiljnim radovima stize izvjestaj sa slikama


air ride je hauos skup... to neces naci jeftino
gledo sam vec u njmackoj je oko 2500 eura
 
Super Moderator
Gajs-gt je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
Ako je ovaj Caddy stvarno pripadao Titu ( posto se o njegovim autima vise manje sve zna tj vecina ih je zavrsila u Sloveniji, a nesto vala nije bio sklon crkvi da im ga pokloni ) onda je prava steta uraditi bilo sta njega osim ga vratiti u originalno stanje koliko je vise moguce. Tim prije sto ima kolekcionara koji bi dobro platili za auto koji je koristio Tito.
istinitost porijekla je 100% pripadao je njegovom voznom parku a zasto je on poklonio popama neznam :icon_rolleyes: uglavnom na licitaciji komsija ga je uzeo a na prednje kraju postoje prepravke za nosace zastavica kada se voze neki zvanicnici tkodje na vratim je bio redni br auta

allroad je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
Jos jednom hvala svima na podrzci i zeljama da ovo uspije dans smo ga parkirali u garazu i ono sto znamo je da ostaje ovaj sadasnji motor (dizel) posto je orginalni dugo vremwna van auta dosta dijelova fali a izgleda da je pomjeso vodu i ulje jebi ga zao mi je 6.4 V8 masine ,naravno da ce biti slika kada krenu konkrentni radovi ono sto smo dogovvorili je da idemo vratiti fabricki sjaj bez prevelikog odstupanja od fabricke varijante ono sto ide sigurno je crom felge preko 20cola i ako nabavimo povoljno air ride vazdusno ogibljenje toliko za sada cim krenemo sa ozbiljnim radovima stize izvjestaj sa slikama


air ride je hauos skup... to neces naci jeftino
gledo sam vec u njmackoj je oko 2500 eura

ma ja kazem ti...znam po allroadu da jastuk kad mjenjas platis 500 eura....
 
Član
Drug vidi ako gdje zapnes javi, ovi moji u Swe su clanovi Cadillac club-a (sve Cadillac-i :icon_biggrin:) pa ako kakav dio zafali da potrazimo kod njih ;)
 
Član
HuHuHu auto ...

Kad mu stavish AirRide i Neke ogromne fele (kao sto planirash) ima da jede MALU DJECU !

:cool:
 
Član
ma sta je to u pitanju strasna kola svaka mu cast kad je izdrzao sve te godine na njivi. zato ga nemoj nista budziti samo mu odradi komplet restauraciju vrati originalan motor i uzivaj dok se boje ne rastope. sve u svemu sretno u daljem radu i postavi nam jos puno slika.
 
Legend
Tiburon je napisao(la):
Ako je ovaj Caddy stvarno pripadao Titu ( posto se o njegovim autima vise manje sve zna tj vecina ih je zavrsila u Sloveniji, a nesto vala nije bio sklon crkvi da im ga pokloni ) onda je prava steta uraditi bilo sta njega osim ga vratiti u originalno stanje koliko je vise moguce. Tim prije sto ima kolekcionara koji bi dobro platili za auto koji je koristio Tito.

ima i ovog-----ali vratiti ga u origigi stanje bi bilo extra tesko,gdje ces naci sta originalno za njega...al opet bi bilo najbolje :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top