Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

MTR

Član
@Elmir , koliko dugo si vozio neki super sport ili sport model ? koliko god izgledalo malo 600 ccm ipak zna bit opasan po zivot , posebno ako si vozio "par djirova" , nije isto djir po gradu i tura na auto putu od 300-500 km .
btw . tu smo da pomognemo druze ;) slobodno pitaj :cool:
 
Član
MTR je napisao(la):
@Elmir , koliko dugo si vozio neki super sport ili sport model ? koliko god izgledalo malo 600 ccm ipak zna bit opasan po zivot , posebno ako si vozio "par djirova" , nije isto djir po gradu i tura na auto putu od 300-500 km .
btw . tu smo da pomognemo druze ;) slobodno pitaj :cool:

prije 2 godine ucio na yamahi fz 600, malen motoric tamam da se nauci covjek, vozikao malo po gradu i to je to.. prosle godine kupi bivsi badjo suzukija k7, 600cc, i sad kroz salu ja mu trazim krug i on meni da, i dan po dan vozikanja naspijem punog i skocim do sarajeva da se provozam.. znaci prvi put da odem van grada, i to s tim motorom, sretan sam bio kao malo dijete .. onda tako dan po dan dolazio sam i u zenicu, i badjo dao nekom jaranu i razbije mu ga.. ove sezone par djirova na jaranovoj hondici ali nigdje van grada nisam isao.. dobro sam se snasao u svemu, jer toliko ipak iskustva na skuteru, padova ofo ono, nista teze nije vozit sportaka vala.. bar meni.. :D:D
 

MTR

Član
@elmir : dobro je skino si junf :D , samo polako ne daj da motor vlada tobom , skuzi mu balanse na kocenju , ubrzavanju , nikad u bilo koju krivinu ne ulazi nespreman , uvijek dobro prestimaj vile ( ako ima mogucnosti a trebalo bi ) i zadnji amotrizer da bude u optimali za tvoj nacin voznje , npr. ako si tezak 70 kila ne mozes stimat amorte na 120 jer ce biti drugacije dosta .
UVJIJEK po dva prsta na kvacilu i kocnici , probaj razvit osjecaj na kocenju , jer ti od toga zavisi sve , et' ukratko :D
 
Član
MTR je napisao(la):
@elmir : dobro je skino si junf :D , samo polako ne daj da motor vlada tobom , skuzi mu balanse na kocenju , ubrzavanju , nikad u bilo koju krivinu ne ulazi nespreman , uvijek dobro prestimaj vile ( ako ima mogucnosti a trebalo bi ) i zadnji amotrizer da bude u optimali za tvoj nacin voznje , npr. ako si tezak 70 kila ne mozes stimat amorte na 120 jer ce biti drugacije dosta .
UVJIJEK po dva prsta na kvacilu i kocnici , probaj razvit osjecaj na kocenju , jer ti od toga zavisi sve , et' ukratko :D

Šta ti dođe Rosi?:D

Nego, da se i ja upišem u temu kao posmatrač, svoj motor nikad nisam imao, ali sam vozao svašta, uglavnom prdavce od 50ccm - 250ccm. Imam pozamašne kilometraže, ali slabo iskustva preko 50ccm. Mrzim skutere zbog automatskog mjenjača, nije mi to taj gušt, volim da mu sam odredim kad će koja brzina, zato sam najviše gotivio vozati drugaricinu Yamahu krosa od 125ccm i jedan Tomos BT od 90ccm. Uglavnom, trebao sam uzeti motor, volim kros motoriće, razmišljao sam o 125-250, a onda izleti auto, sve pare dao za njega i jbg. Biće vremena i za motor, ali neću nikad nešto prejako uzimati, volim da živim, a znam sebe, dovoljno je malo adrenalina na jakoj mašini i svašta može da se desi, tako da će mjera da mi bude max 250.;)
Uh, raspisah se ja.:D :lol:
 
Član
hajd da i džombe nabroji sta je sve voz'o i sta sad voza,prvi motor Tomos(od starog za rodjendan) 90' i neke,oda Yamaha DT 125ccm i Honda full cross,poslije njeg dolazi skuter Buffalo jakih 49ccm,dugo ga vozao pa sam imo blizak susret s yugom(direkt) polomio vile,u medjuvremenu se svasta vozalo al nije nista bilo moje,bio sam par puta u avazu u crnoj hronici zahvaljujuci jaranu :D,sad trenutno vozam piaggio 49ccm(poštarski),i 90% da cu uzet Yamahu full cross 250ccm,al joj je potrebna generalka al bit ce te obavjesteni "projekti clanova"
 
Savjetujem vam svima momci,ako mislite uzivat u bezbriznoj voznji,polozite A i registrujte motore,znam da mnogi u bosni nemaju ni jedno ni drugo,zatim nosite uvijek kacigu i barem jaknu i duge pantalone,iz licnog izkustva mogu vam rec da je prava uzivancija tek kad znas da si uredan sto posto.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Savjetujem vam svima momci,ako mislite uzivat u bezbriznoj voznji,polozite A i registrujte motore,znam da mnogi u bosni nemaju ni jedno ni drugo,zatim nosite uvijek kacigu i barem jaknu i duge pantalone,iz licnog izkustva mogu vam rec da je prava uzivancija tek kad znas da si uredan sto posto.

Bez ovoga ništa, bar ja ne bih.;)
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Savjetujem vam svima momci,ako mislite uzivat u bezbriznoj voznji,polozite A i registrujte motore,znam da mnogi u bosni nemaju ni jedno ni drugo,zatim nosite uvijek kacigu i barem jaknu i duge pantalone,iz licnog izkustva mogu vam rec da je prava uzivancija tek kad znas da si uredan sto posto.

Potpis! Bez opreme ne idem ni na kakvu vožnju iako je nekad pravi smor "opremi-raspremi se", al bez tog ništa...
 

MTR

Član
ovo ne raditi nikako , naravno moze se ako imate duge rukave :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2HbFEChsrsQ&feature=fvwrel[/video]


a ni ovo :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=23UWAHaywwo&feature=related[/video]
 
Poslusat sta kaze na kraju lik :lol:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OpqXbn3ND7Q[/video] (IZGLEDA KAO DA OD SADA IMAMO "NAKED" AHAHAHA)
 
Član
ovaj mi je isto jak, samo pazi lika sto lagano odlazi sa SUV-om :D:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JzlXADc--us&NR=1&feature=fvwp[/video]

a ovo mi je cak i smjesno :lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tth9krDtxII[/video]
 
Član
Ponosni vlasnik Aprilie SR 50 DiTech 2004, vodeno hladjenje, diskovi naprijed-nazad, Leo Vince ZX, u perfektnom stanju, max brzina 95km/h i bla bla bla :D

 
Član
zdravo ja imam skuter od 150 ccm nisam bas zadovoljan njegovom brzinom moze najvise 85 km/h .Kako mogu da povecam njegovu brzinu ?
Pa ako neko moze da mi kaze kako bio bi mu zahvalan.
 
Član
tikky je napisao(la):
zdravo ja imam skuter od 150 ccm nisam bas zadovoljan njegovom brzinom moze najvise 85 km/h .Kako mogu da povecam njegovu brzinu ?
Pa ako neko moze da mi kaze kako bio bi mu zahvalan.

koji skuter? nije dovoljno samo rec kubikazu ...
 
Top