Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Super Moderator
Evo i mene :D
Vozao sam svasta nesto ima i u projektima jedna yamaha koju sam nedavno prodao
Volim sve motore ali su mi najdrazi full cross i te navijene pile jer nema nista da ide kao to :D jos plus kao droga je pa se navuces i ne mozes prestati onda
 
Pozdrav svim bajkerima da Vam najavim motorijadu za vikend u Blagaju kod Mostara u Sportskom rekreacionom centru "BUNICA"...Organizator MK Herceg Blagaj
 
Super Moderator
Evo otprilike par motora koje sam imao

2005 Yamaha R6



Suzuki SV 650



Honda CBR 1000 RR



Piaggio NRG



Bombardier can-am outlander 800




Ono sto ce mi ostati uvijek u sjecanju su

Gilera Runner VX 125



Yamaha yz426f




Trenutno imam

Honda VFR 800 V-tec (malo tamnija od ove)




I dovukao sam neki full cross rastavljen pa sad pomalo radim
Rijec je o yamahi yz250... 2t, 54 KS :D




To bi bilo to otprilike nadam se da vam se svidja
 
Član
Romane ja sam davno rekao, ti sa toliko godina si promijenio motora sto i mnogi stariji od tebe nisu uspjeli. Pricao sam skoro sa nekim forumasima bas o tome, koliko dobro vozis to je cudo
a sto se tice ove zute Gilere, ona ce i meni ostati u sjecanju, koliko sam se samo navukao na nju poslije samo par krugova s tobom,, steta sto nisam mogao da je kupim
 
Član
Haj da se i ja pofalim imam skuer Piaggio Nrg 49 cm, 2004 godina, retardiran nekakav fino ide...
Provozo sam se jedno 5 km na njemu :) Ako se to moze smatrat motorom..
 
Član
vozalo se malo, honda u pitanju:cool:
inace ne moj motor, ali bit ce uskoro:icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us

sutra bi trebala stici Cagiva Mito 125, bit ce na prodaju:icon_smile:
 
Član
ev i ja sam bolestan za dvotockasima od rodjenja, trenutno Lifan 50 ccm 2A sto kazu bolje ista neg nista ovo je za pocetak ovu godinu samo pa ce na proljece ici nesto jace abd...
ev i slika krshine
 
menso je napisao(la):
ev i ja sam bolestan za dvotockasima od rodjenja, trenutno Lifan 50 ccm 2A sto kazu bolje ista neg nista ovo je za pocetak ovu godinu samo pa ce na proljece ici nesto jace abd...
Ne potcjenjuj brate nijedan motor,tvoj skuter izgleda kao sad iz fabrike da je ;)
 
Član
ma ja sam zadovoljan za pocetak ne trosi puno navuce 80 nakon mojih malih prerada :icon_biggrin: pa do sl. ljeta nek izdrzi bice super onda ide nesto jace a i ovo ja cuvam i perem povazdan :D
 
Aprilia prodana,sutra dolazi momak po nju :icon_cry: to je bio moj prvi twin...idem odma pogledat jedan Corsaro,ko ne zna o cemu se radi moze pogledat ovdje
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nSVmd4bkfEc[/video]
 
Kao sto rekoh,otisao sam da pogledam Corsara,i dobro ga provozao.Prvo sto bi naglasio,AGREGAT.Motor vuce kao da je djavo u njemu.Pozicija jaaako udobna i visoka,skoro kao enduro.Znaci sjedam,odlicno kvacilo,ne previse tvrdo,krecem i ukljucujem se na glavnu ulicu.Trenutak-dva i polijecem,na zadnjem sam tocku.Previse gasa.Ko zna sta je pomislio vlasnik.Ok,prebacujem u drugu i laganije dajem gas.Cudno se osjecam,jer ispred mene i asfalta nema nista.Nikakvih vizuelnih prepreka,oklopa,vizira,imam osjecaj kao da mi fali pola motora ispred :D sustizem auto,idemo nekih 60 km/h,u trecoj sam brzini.Ide nam auto u susret,te odlucim da preteknem ovo ispred mene.Bespotrebno vracam u drugu,cisto da osjetim tu snagu V masine od 1200 kubika za koju su mi pricali,dajem puni gas i izbacujem se u makaze (mada nije bilo riskantno).Ponovo se nalazim mono-tocak poziciji,ali ovaj put ne pustam gas,samo laganim pomjeranjem trupa naprijed drzim zvijer dole,te saltam u trecu,i zavrsavam preticanje,koje se odigralo u par trenutaka.Brzi pogleda na sat,146 km/h :cool: Udar obrtnog momenta da ti ruke istrgne :lol: idem nekim seoskim putem,bacam ga tamo i vamo kao da sam na biciklu,jer lagan je,ko je vozio naked,zna koliko su lagani za voznju,udobni,i koliko se covjek pozabavi na njima.Jako stabilan i precizan u krivini,iako,kao i svaki twin,zahtjeva musku voznju.Zvuk ovog motora je nevjerovatan,dva brata Termignoni-a ispod repa grme dostojno brutalnom karakteru ove zvjeri.Od dodatne opreme,osim izduva,motor je remapiran direktno u fabrici Morini-ja,te zagarantovano je skoro 160 ks.Prednje vile Marzocchi zamijenjenu su sa Ohlins vilama od 50,te serijski Brembo diskovi sa jos preformantnijim.Zamjenjene su i orignalne felge sa par Marvic-a od magnezijuma.Motor je fakticki dubinski preuredjen,prava bombonica.Jedina "mana" je potvrd mjenjac,i naravno izlozenost vjetru.
Vratio sam covjeku motor,te mu rekao da cu razmislit par dana.Otisao sam kuci sa osmjehom od uha do uha.Odavno se nisam onako zabavio :icon_smile:
Ja sam uvijek imao SS motore sa oklopima,nikad me naked nisu posebno zanimali,ali ovaj put,nakon ovog sto sam probao,iskusenje je veliko...razmislit cu.
 
Top