Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Član
Eh,da se i ja javim u ovoj temi :icon_smile:

Trenutno vozim skuter,tačnije Apriliu Sr 50,nijednom me nije iznevjerila od kako je imam,tj od 2008 godine,tako da sam prezadovoljan,osim potrošnje koja iznosi 7l hahaha(moram staviti manju diznu).Inače je Aprilia plaćena u Italiji 250 eura sa papirima,a carina me izašla 200 eura,tako da sam prezadovoljan :cool:

Prešao sam sa njom oko 7500 km do sada i sada mi je u planu da kupim nešto jače ili da ovo malo sredim :icon_smile:
 
Super Moderator
Evo legli xenoni na hondicu :D
Par dana sam ja to stimao, pravio, skidao plastike 10 puta da ustimam balaste sto ljepse i da nema zica i na kraju sam uspio







sad i ona napokon malo odmara nisam je rastavljao odavno haha :D

 

MTR

Član
momak odkalen ti ova hondurina :D uvijek bio i ostao strava stroj ;)

ja ovog ljeta abd prelazim na KTM-a ( 250 4-stroke ) , ja , on , ruksak i planina :cool::cool::cool:
 
Super Moderator
Imam ja dvije ovakve honde :D

Opa znaci ide se na 4t tako i treba. Al ako vec ne vozis stazu zasto ne bi uzeo 450? vece je zadovoljstvo a ne umara te vise od 250 jer kao sto sam vec rekao neces po stazi voziti
I ja ne bi KTM-a da biram puno su isplativiji japanci i kvalitetniji ;) i ljepsi za vozis poprilicno
 

MTR

Član
Pa u pravu si za to 250 vs. 450 ( mala razlika u tezini , nesto manje od 10 kg ) ali je 450 zivotinja , i KTM je KTM jbg jednom probao pa mi lego na srce
 
Super Moderator
MTR je napisao(la):
Pa u pravu si za to 250 vs. 450 ( mala razlika u tezini , nesto manje od 10 kg ) ali je 450 zivotinja , i KTM je KTM jbg jednom probao pa mi lego na srce

pa to ti kazem...a potrosnja je ista jer za tu voznju za koju tebi treba motor, da ti 250 ide ko 450 treba puno vise navijati (da se razumijemo ni ti ni ja ne mozemo max izvuci ni iz jednog :D )
a ne znam sta da ti kazem meni se yamaha puno vise svidja...kawasaki mi je najljepsi al je losiji od njih
ima kolega KTM-a pa smo se nedavno vozikali po livadi pravili skokove i motor je navijen pravo al mi se yamaha vise svidjala za vozit kod ovog su guvernale postavljene nize i cudniji je malo al eto kako ko voli
 
Pa gdje ste braco po poroku? :lol:
Sta je rec,ganjate se pa vas nema na forumu?Haman da je sunce upeklo :D
@MTR gdje li se sabrase ovoliki ludjaci :lol:
 
Član
evo da se i ja prikljucim u ovoj grupi, na 4 tocka radim a na 2 uzivam... vozim motor od 15 godine, prvo sam imao apriliu leonardo 125 pa sam je zamjenio za suzuki rm 250ccm 58konja ali posto je 2t sranje uzeo sam sebi suzuki DR 600 i sa njim sam prezadovoljan... ali naravno volio bi kakvu ninju u svojoj garazi :icon_smile:
 
Super Moderator
Lijep motor pravo, uvijek mi se svidjao ;)
Naprijed diablo corsa a nazad? jel ovo qualifier ili qualifier 2?
 
Član
Dosao vakat za upgrade :icon_smile: Stari motor (Hornet) je na prodaju pa ako koga zanima nek pita.

Ovo je nova vozilica (jest da nije Honda al posluzit ce svrsi :D)

zec2.jpg
 
Top