Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Član
Fina tema u pravo vrijeme ;) jos nisam bajker ali pocetkom mjeseca cu biti mini bajker sa nekim finim skuterom, vjerovatno Aprilia SR 50 DiTech ;) dalje informacija nakon sto dobijem titulu haha ;) pozz
 
vozim i ja od 6-og razreda osnovne skole... nemogu se ni sjetiti kakvih sam motora vozao...
tomos automatik, tomos bt50s, jawa 350 twin sport... :) cagiva mito 125ccm nekakva yamaha 600ccm i ne sjecam se modela.. skutera ima dosta nekakvih kineza lbc keeway... piaggio vespa... mada nisam neki ljbitelj automatika...

trenutno imam skuter piagio x9 250ccm i kawasaki zxr750 evo ga na linku ispod trenutno na prodaju... u planu je DUCATI monster 900ccm ako se kawa proda na vrijeme
http://www.pik.ba/artikal/713734/kawasaki-zxr-750-gratis-kozni-kombinezon-/
 
Član
Vozao ki vej, gillere 125, do sada. Motor dao bratu,tako da od sad,samo rijetko cu biti vidzen na 2 tocka :icon_smile:
 
HFintegrale je napisao(la):
vozim i ja od 6-og razreda osnovne skole... nemogu se ni sjetiti kakvih sam motora vozao...
tomos automatik, tomos bt50s, jawa 350 twin sport... :) cagiva mito 125ccm nekakva yamaha 600ccm i ne sjecam se modela.. skutera ima dosta nekakvih kineza lbc keeway... piaggio vespa... mada nisam neki ljbitelj automatika...

trenutno imam skuter piagio x9 250ccm i kawasaki zxr750 evo ga na linku ispod trenutno na prodaju... u planu je DUCATI monster 900ccm ako se kawa proda na vrijeme
http://www.pik.ba/artikal/713734/kawasaki-zxr-750-gratis-kozni-kombinezon-/
Da nisi taj X9 mozda kupio od nekog Mirana?
Monster je fantastican motor,ima nevjerovatan sound,dobro je sto ides na 900 desmodue motor,to je dobra masina,a 600 je bas nejak.S4R bi bio vrh,ali stvarno mnogo kosta :icon_smile:
 
BlackPrince86 je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
vozim i ja od 6-og razreda osnovne skole... nemogu se ni sjetiti kakvih sam motora vozao...
tomos automatik, tomos bt50s, jawa 350 twin sport... :) cagiva mito 125ccm nekakva yamaha 600ccm i ne sjecam se modela.. skutera ima dosta nekakvih kineza lbc keeway... piaggio vespa... mada nisam neki ljbitelj automatika...

trenutno imam skuter piagio x9 250ccm i kawasaki zxr750 evo ga na linku ispod trenutno na prodaju... u planu je DUCATI monster 900ccm ako se kawa proda na vrijeme
http://www.pik.ba/artikal/713734/kawasaki-zxr-750-gratis-kozni-kombinezon-/
Da nisi taj X9 mozda kupio od nekog Mirana?
Monster je fantastican motor,ima nevjerovatan sound,dobro je sto ides na 900 desmodue motor,to je dobra masina,a 600 je bas nejak.S4R bi bio vrh,ali stvarno mnogo kosta :icon_smile:

Miran? Nikad cuo! Ja sam Mirza prodavao sam ga proslu sezonu da nisi mozda pobrkao :) bijeli x9
ma DUCATI je prica za sebe ovaj monster sto ja hocu je stvarno dobar carbon detalji.. blatobrani dekla masine i one zajebancije... motor u besprjekornom stanju... dva termignonija stvarno predobar zvuk ima... :cool:
 
Jos ako ima termice ne propustaj to niposto :cool: a Miran iz Mostara,on radi sa autim i motorima,a prije par godina je prodao kod vas jedan X9,pa zato pitam.
 
Član
Evo i mene :) Da sad ne pisem eseje, prvi motor koji sam vozio i ucio se je bio burazov tomos "trica" i tad sam imao 10 godina. E onda sam mirovao i uglavnom se bavio autima dok nisam naletio na prvi ozbiljniji motor koji sam imao, Hondu CB1 :) Tada je konacno pala i vozacka za motor i puno puno lijepih kilometara i druzili smo se 3 godine nakon cega je ustupila mjesto motoru koji vozim sad vec petu godinu a to je moja vjerna Honda Hornet 600 koju sam sredio onako bas za svoju dusu i po svom cejfu i ne pada mi na pamet da je se rijesim u dogledno vrijeme. Jednostavno obozavam taj motor :) Naravno, i dalje volim auta i aktivan sam u tom svijetu ali auto mi je sad ipak sekundarna stvar :)
 
Član
:icon_smile: Ova tema je nedostajala, bajkerska!:cool:

Nekad u 5 osnovne kupio APN-a 6-icu za 50KM, sto je dzaba! Razlog je bio sto je crkla masina! Ali sam citavo djetinjstvo proveo uz tatinog prijatelja, koji je o motorima znao sve, al' bas sve i citav dan sam ga mogao slusati! I tako sam sredio APN-a za nekih 100KM i sad da mi ga dadnu u ruke, zmireci ga rasklopim i sklopim, ko placeni ubica!:lol:
Pored APN-a se ganjalo nekih 5 skutera, vecinom vespice, za koju opet skupljam pare, posto je ne prevazidjena!
A onda se krenulo na malo jace masine, prva je bio Suzuki DR600, koji se nije dugo zadrzao. Zatim sam presao na copere, u pitanju je bila Honda VF750C, sa koje nisam silazio, pratio sve motorijade i sa njom presao skoro 30000km, sto je za moje godine (tada 18) bilo bas bas! A onda sam naisao na Hondu Transalp 600, sa nepunih 18000km na satu, i jos vise sam visio na dva tocka! Koja se trenutno prodaje sa 76000km na satu! A onda je dosao i fakultet, i cao bajk, nije se imalo vremena i tako da je bajk u Doboju a ja u Novom Sadu i samo kmecim kao dijete po ovako lijepom vremenu! Necu ostati bez bajka kaad ode Transalp, posto stari sve manje voza svog Varadera (Honda) tako da imas sta ganjati kad odem kuci! :icon_smile:
 
Član
Lijepa tema, nemam motor, nit sam kad vozao neki ali 'pak zanimljiva tema. Mozda nekad i polozim vozacki, ko zna sta vrijeme nosi.


esso, baci koju sliku Hodne Hornet 600;)

a i ostali, stavite po jednu slikicu :)
 
kreno sam da vozim tomos automtik u 6 razredu osnovne dobijo ga na poklon od strica :D posle toga kad sam napunijo 14 god sam dobijo za rodjendan piaggio NGR 50cc koji je bijo 50cc 3-4 dana kod mene i odma sam poso na friziranje 70cc malossi i sve sto ide uz uz nejga sam imo jos mnoge motore jer sa tim baratam u itali buster yamaga nitor airox svi tipovi NGR pa SR aprilija i jos neki motorici posle toga sma presko an kross pa sam vidijo nije to to ja volim brzinu i kupijo sam yamahu R6 mislim poklonili su mi je za rodjendan 19ti i to sam vozijo dvije sezone i prodo i kupijo sebi pit bik da imam za zezanje nedeljom al prvi moj NGR piaggio imam i danas dan sav uradjen za trke na pisti i rkeo sam nikad necu ga prodati pa taman bijo da nemam ni za jest :D , sad mi se skiva u garazi yamah mayestik 125 i beneli sport 50cc al sprenan za trke isto. sad imam u planu da sebi kupin ponovo neki R6 ili R1 jer nije mi do motora da imam moj jer svaki dan sam medju njima xD
 
Član
prvi motor kojeg jos imam u vlasnistvu je piagio ciao 49ccm,pa sam uzeo skuter huatian 49ccm,i zamijenim ga za suzuki gn 125 i nakon mjesec dana ga prodam rodjaku,poslije njega na poklon od tetka dobijem kawasaki ninju zx7r nju sam takodjer prodao jer je bila stranac a nisam imao lovu da je uvezem,u skorijoj buducnosti ocekujem kakvog sportasa od 600ccm
 
Član
ovog "monstruma" otac mi kupio 97,na njemu se ucio,naucio,budalasao i prije par dana ga prodam,vjeruj da me dusa boli :)



Uploaded with ImageShack.us

bilo je tu jos skutera,krosera, a iako me choperi bas i nisu privlacili do sad, u planu je u skorije vrijeme sklapanje nekog za moju dusu,nista prejako ali lijepo za oko..

PS: pohvale za temu ;)
 
Član
Motor imam 2 godine tacnije skuter.
Nista posebno, kineska masina Sprint Exactly. Po svom satu pokaze i do 80 ( iako to nije tacno ). Krenuo bio u neki lagani tuning, malossi rolnice i kevlar remena sam bio vec kupio i onda nekih privatnih problema bilo, mada sam imo u planu auspus LeoVince TT i malossi red sponge. Imo sam puno ideja oko stila al .. za sve trebaju pare :D hehh al hajde bice svega.
Uglavnom odvuce me od tacke A do tacke B, barem imam nesto s cime se zanimam i malo igram. :)
 
Top