A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
evo oci su mi ispale dok sam ovo procitao i ja bi vam preporucio da predjete sa rijeci na djela :lol:
 
Početnik
otmite ga, zavezite ko kera na lanac i nek robuje marka/dan pa kolko je kome duzan, nek vam cisti solju, riba auto, cisti snijeg, usisava, mozete ga i karat kome se ne gadi...mislim da je tako najpostenije!
 
zmayich je napisao(la):
otmite ga, zavezite ko kera na lanac i nek robuje marka/dan pa kolko je kome duzan, nek vam cisti solju, riba auto, cisti snijeg, usisava, mozete ga i karat kome se ne gadi...mislim da je tako najpostenije!

e tooooooo.. to sam htjeo da kažem..... treba ga karat i ako mu se ne gadi..... nek onda on vidi kako je kad se zavlači...... u njegovom slučaju kara u bulju.... :icon_twisted: mislim da je krajnje vrijeme da ti vratis te svoje pare natrag... ak ne pare onda barem robu.... kao što kolege rekoše......
 
Član
Benj0 je napisao(la):
ma ja idem do kraja ako treba i u sloveniju nacu ga to sam siguran a onda ce vidjet *ebem li ga usta lazljiva al nece se izvuc pa makar i u policiji zavrsio.
:cool: fakat se s ovim slazem u potpunosti...
 
Član
Što ste više neodlučni i što više čekate svakim danom su vam manje šanse da vidite svoje pare...
 
Član
pickurino krijes se nedostupan si kad tad cu te nac i ruke i noge cu ti slomit pa ce ti trebat te pare za lijecenje, ni slovenija te nemoze spasit dobro ces me zapamtit smradu. EVO STA SAM MU NAPISAO I POSLO PREKO MAILA I PREKO PORUKE A OSTAVIO SAM MU I GOVORNU PORUKU.:icon_mad::icon_mad:
 

JD.

Član
zmayich je napisao(la):
otmite ga, zavezite ko kera na lanac i nek robuje marka/dan pa kolko je kome duzan, nek vam cisti solju, riba auto, cisti snijeg, usisava, mozete ga i karat kome se ne gadi...mislim da je tako najpostenije!

jos samo da im napises gdje se nalazi, gdje ga mogu naci ?
 
Član
zmayich je napisao(la):
otmite ga, zavezite ko kera na lanac i nek robuje marka/dan pa kolko je kome duzan, nek vam cisti solju, riba auto, cisti snijeg, usisava, mozete ga i karat kome se ne gadi...mislim da je tako najpostenije!

Imate i adresu ovdje, tako da je to najpametnije!!!
 
Top