A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
skupite se ljudi, pajsere u ruke i razapni te ga, pa neka se mami kuci pravi mangup i neka njoj govori za 10 dana ce roba
 
Član
Zalosno od nakog djecaka i šminke sta se desi u slicnoj situaci sam i ja bio za neki neznam ni ja sad tacno oko 500 eur za samco crijeva koja nikad nisu ni došla ali sam na svu srecu vartio pare.
Neznam ni ja što je meni vratio možda se bojo jer sam mu dva puta bio u radnji po tom pitanju i reko mu ako treći put dođem da nece ni njega ni radnje biti i nakon par dana su moje pare bile na mom racunu.

Još nesto bitnije ja sam gop. Saši sad osto duzan jedan preljepi KN filter koji sam odnio a nisam ni platio,a mislio sam ga platiti nakon nekog vermena da mu malo vratim sta je on meni uradio,nakon nekog vremena odem do BL da mu platim kad vidim da je prodavnica zatvorena nema ni Saše ni prodavnice.

I tako sam za Sašine pare odveo drustvo na Jezero pa smo nešto malo pojeli i popili na svu srecu niko se nije udavio hahahahahah.
 
Član
Prodje evo skoro i Mart al se Sasa vise nikako ne javi.
U medjuvremenu mi se javio Gospodin Matej Kadunc pa mi je rekao da ce oni iz A3M Ljubljane da mi posalju moje dijelove, cim krene prva sljedeca isporuka za Taxi Bar.
Trazio je samo da mu posaljem uplatnice koje sam uplatio kod Sase.Sve sam poslao, evo i sad cekam vec 2 sedmicu, pa se pitam jel neko od Vas narucuje sta od Taxi Bara, da znam uopste da li mogu vjerovati ovom gospodinu.
 
Član
Pa meni vise ne pada na pamet da imam ikakve veze sa a3m.takodje sam svima ispricao svoje probleme sa a3m.sada sam prilicno zadovoljan jer zbog zaj*ancija koje su meni napravili odgovorio sam dosta ljudi od poslovanja sa njima i nastavicu to da radim.dovoljno je samo da ljudima pricam istinu.

Isto tako skoro kupujem gume u jednoj firmi prva cjena bi 350 a gume polovne ne vrijede ni 200 al ajd reko poslije prica balans montaza bla bla kaze 420 reko evo ti to i evo ti jos 30 na kafu on gleda i nije mu sad jasno.kao zaj*o me a ne zna da sam mu u 3 naredna dana mogao napravit posla bar 3000.naravno poslao ljude kod postena covjeka a ne kod pacera koji je sav sretan bio sto me kao zaj*o
 
Član
Da ga nadjem pa popricam s njim. Ili da ga lociram pa ga sacekamo i smlatimo da krv propisa i tako 2 3 puta. Gnjide ne volim. Imam jednog u vlasenici koji me zezno pa ako ima ko da mi ga locira da mu pokucam na vrata! Pa nek imaju novime sta da pišu
 
Član
Prije par dana sam slucajno dosao u kontakt sa nekakvim likom koji kao ima te tuning opreme ostalo mu dok je drzao radnju nekad a kao moze i jeftino sve da nabavi jer radi na crno ne placa porez bla bla bla klasicna prica... Ako moze neko da mi posalje sliku ili fb tog sase da vidim da nije taj lik mozda on rado cu vam reci gdje se nalazi :)
 
Član
Cisto sumnjam da je ovom ostalo ista opreme. Ostao je duzan i onima koji su radili u radnji, zatim covjeku koji mu je izdavao prostor koji je na kraju zakljucao radnju sa svim stvarima u njoj. Ono sto sam ja sve radio da izvucem pare vise nije ni za pricu, ali mi je sve ovo bila najveca skola u zivotu. Vise necu pare, proslo je skoro 5 godina i ne mogu da predjem preko toga da me je neko napravio budalom. Upravo sad sam na mjestu gdje sam ga juce vidio i cekam. Vidjecemo sta ce biti.
 
Top