A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

IGY

Član
mazda6 je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
mazda6 je napisao(la):
izvini benjo sto te pitam za sta jhe tebe zaj*ao i koliko ti duguje:icon_question:

pa pise ti tamo za koliko me za*ebo 1091KM.

oooo bgm nisu to male pare :icon_eek:

nadam se da ces ti i bertony uspjeti vratit svoje pare

@mazda6
ako vse vec petljas gdje ti nije mjesto (ne duguje tebi nista koliko sam shvatio) bar citaj temu i prati malo, jer bertona je pisao da je vratiop veci dio novca, benjo je pisao sta i koliko
;):icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
IGY je napisao(la):
mazda6 je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
mazda6 je napisao(la):
izvini benjo sto te pitam za sta jhe tebe zaj*ao i koliko ti duguje:icon_question:

pa pise ti tamo za koliko me za*ebo 1091KM.

oooo bgm nisu to male pare :icon_eek:

nadam se da ces ti i bertony uspjeti vratit svoje pare

@mazda6
ako vse vec petljas gdje ti nije mjesto (ne duguje tebi nista koliko sam shvatio) bar citaj temu i prati malo, jer bertona je pisao da je vratiop veci dio novca, benjo je pisao sta i koliko
;):icon_exclaim::icon_exclaim:

ok..izvinjajem se nece se ponoviti;)
 
Član
BlueC70 je napisao(la):
ima li tko kakav info kako doci do sase??? :icon_mad:

Jok, Sasa je nedostupan ima vec vise od mjesec dana i nikako se ne ukljucuje.. Ona adresa koju sam ja imao nazalost se ispostavila za netocnu.., ali naci cemo mi njega..
 
Član
Joj, ljudi...Skupite se jedan vikend...Dodjete jednu subotu ujutro u bl...I krenete ga traziti..
Odete do A3M...Raspitate se tuda...proverite adrese sto imate...Ne sumnjam da cete imati pomoc i ljudi iz bl, jer ih je dosta i u bl zaj*ano..Skupite se, organizujte...i polako!
 
Član
Putna BL je napisao(la):
Joj, ljudi...Skupite se jedan vikend...Dodjete jednu subotu ujutro u bl...I krenete ga traziti..
Odete do A3M...Raspitate se tuda...proverite adrese sto imate...Ne sumnjam da cete imati pomoc i ljudi iz bl, jer ih je dosta i u bl zaj*ano..Skupite se, organizujte...i polako!

A3M u BL odavno zatvoren nema tamo vise nista lijepi moj.., a ova adresa koju spominjem provjerena davno i ispostavilo se da je ne tocna..
A BL nije bas metar sa metar pa da je nekog bas lahko naci..
 
Član
Znam da je zatvoren..Ali ima jos radnji u to kuci..gde A3m bio...otkud znas da neko od tih zaposlenih ne zna gde on zivi..gde se nalazi..
Jos imate i pomoc ljudi iz bl, jer verujem da ga traze svako malo...
Imate i onaj vrtic...ne kazem, tamo bi trebao 1 covek da ode, jer njegova zena nije nista kriva..a ni ona deca ne trebaju da gledaju , ili slusaju svasta
Odete i pitate, gde se nalazi..ako odbije da kaze, zovite policiju....jer, vi ste osteceni!
Pa morace da progovori jednom...
 

IGY

Član
bitna je volja
od piskaranja po forumu nema nista
on sad mozda sjedi kuci i smije se ovim postovima
znaci ako nesto zelis to ces i uciniti na ovaj ili onaj nacin
 
Član
ma ja se cujem stalno sa sašsom preko maila nije u banja luci 99% on je gore al moj prijedlog je da sad direktora malo pritisnemo on se sa sašom cuje svaki dan il ako ima neko bolji prijedlog tuzicemo firmu jel je direktor umjesan sigurno
 
Top