A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
Dakle, sad sam isao do radnje, radnja zatvorena al sad definitivno, naljepnice sa prozora skinute, nisam vidio ni da ima robe unutra, tako da je otpala i ona varijanta kompenzacije. Ljudi moji ja ne znam vise sta da kazem, treba podnjeti kolektivnu tuzbu protiv a3m iz slovenije, traziti pare + odsteta. Da li je neko slao mail a3m-u, meni nisu ni odgovorili.
 
Član
Zar Vam nije jednostavnije da se izmedju sebe svi organizujete, pice fino popijete!
Zapisete sta treba da se zapise i Vas par gas kod advokata! Jos ako bude odsteta :D

Castite rostiljadom :icon_smile:
 
black_devil je napisao(la):
Nista skupite see..Bilo vas je visee..Krenite prema B.Luci i sami se posluzite u Trgovini ako nema para... Jbg sta bi drugo..Bezobrazno je to.. To nije vise fer..:icon_mad:


Ma treba bre da podjete do Banjaluke i da prebijete ta govna prevarantska i da mu uzmes za 3000km stvari pa neka malo on zove tebe,mamu im j...m
Ne znam stra vise cekas,nisu to male pare brate
 
evo doznao sam da sasina zena ima neki vrtic, pa se sigurno i on negdje u blizini vrti


http://akcrankshaft.com/forum/showthread.php?tid=5728&page=2&highlight=a3m
 
Član
Poštovani,

Vjerujte nam, da je i u našom interesu brzo riješenje svih problema i nečemo dopustiti, da bi bilo koji kupac ostao bez avansa. Problem je, da firma u Banja Luci nije naša, nego naš dealer, zato ne možemo mi vračati avansa direktno kupcima, jer ga nismo ni primili.

Saši smo odmah naručili, da se svi avansi vrate, ako ga vi niste još dobili, čete ga odmah iza nove godine.

Molim vas za malo strpljenja, da riješimo situaciju s Sašom.

Hvala na razumijevanju,.

Pozdrav

Matej Kadunc

evo ovo je danas napisao onaj iz ljubljane malo strpjenja 3-4 mjeseca a neko mozda i vise ceka.
 
Član
black_devil je napisao(la):
Nista skupite see..Bilo vas je visee..Krenite prema B.Luci i sami se posluzite u Trgovini ako nema para... Jbg sta bi drugo..Bezobrazno je to.. To nije vise fer..:icon_mad:

OVA TI JE ZAKON...Udjes i Uzmes sta hoces za milju i po...:cool::cool: pa malo vise uzmes,pa nek onda on tebe trazi i zove.. heheh
 
Član
_FreaK je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
Nista skupite see..Bilo vas je visee..Krenite prema B.Luci i sami se posluzite u Trgovini ako nema para... Jbg sta bi drugo..Bezobrazno je to.. To nije vise fer..:icon_mad:

OVA TI JE ZAKON...Udjes i Uzmes sta hoces za milju i po...:cool::cool: pa malo vise uzmes,pa nek onda on tebe trazi i zove.. heheh

Ljudi dragi, citajte prethodne postove.., radnja je PRAZNA, cak i naljepnice poskidane sa radnje.., nema nicega..

P.S. Benjo, molim te posalji mi preko PM svoj broj, da se nesto dog.
 
Član
Taj Matej Kadunec je isti seronja kao i kolega mu Sasa da se odmah razumijemo.
To sto je tebi napisao da ce ti vratiti pare poslje nove godine je cista laz.
Meni je to isto napisao isti dan kada je Bertony objavio ovaj post.
Ja mu odmah poslao meil i rekao mi je da ce rijesiti sa Sasom sve i da ce mi poslati sve sto mi je ostao Sasa duzan.
Do danasnjeg dana ja nisam nista dobio.
Sasa mi je isto obecavao kao i dosad bice sljedece sedmice pa sve tako pa je na kraju rekao dobit ces do nove godine, a evo vec je 4 januar nista ne dobijam.
Cak sta vise Sasa se nikako ni ne javlja od 25.12.2009. godine.
Ja mislim da te pare mozemo kolektivno halaliti, jer ja ne vidim nacin da to naplatimo.
Da ga prebijemo nista nismo napravili, jer para nema ocito je, to je zadnje sta bi trebalo uraditi.
 
Član
ma ja idem do kraja ako treba i u sloveniju nacu ga to sam siguran a onda ce vidjet *ebem li ga usta lazljiva al nece se izvuc pa makar i u policiji zavrsio.
 

JD.

Član
mislim da je vrijeme da se obratite nekom advokatu, nisu male pare koje duguje nekima od vas...

i preko suda ce te se ispeglati ali bar imate slucaj na svojoj strani...
 
Član
strasno da je 100 km ne bi bilo nista lai 1600KM . Ja sam mislio tamo nesto porucivati ali sada necu kada sam cuo ovo .
 
Član
Ljudi dragi pa kako kontate rijesiti te muke koliko vidim nade je sve manje a hajd prezali tolike pare, samo ne radite nesto zbog cega cete se poslije kajati sretno
 
Top