A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
Neka jos malo nek proslavi novu 2010 a onda ga trazim po sloveniji imam tamo familije dosta.A sumljam da je u banja luci.
 
Član
Bertony je napisao(la):
1.Raymo 50km naljepnice
2.Marex 50km obrve
3.zoran 1500km
4.Bertony 400KM
5.Benjo 1090KM
6.
[/quote

Da se i ja upisem.

Znaci 4 sigurnosna sarafa i nastavak za njih i K&N filter sve uredno uplaceno unaprijed.
Ukupno 180 Km.
Jos uvijek cekam i svake sedmice mi govori: "sljedece sedmice cu ti poslati sve".
 
Član
Ljudi moji bio sam ja sa sasom ima par dana, on ocito te pare nema... Radnja je zatvorena, prolazim tuda svaki dan, ali robe ima unutra. Vjerovatno je vlasnik radnje uzeo kljuceve pa tu sad nema niko pristupa.
 
Član
eto covjek vam je sve rekao, znaci on nema para, robu ima...
nadjete sasu, za usi i u A3M pokupite robe duplo nego trebate...

vas 5-6 kad dodje i zatrazi svoje, nece mu biti svejedno...
 
Član
hmm..nesto kontam..ako je drzavljanin bih... ako ima neplacene kazne neko ili slicno ne moze granicu preci? ne ? pa fino podnesite tuzbu...i frajer nece moc maknut :) lakse cete ga pronaci :)
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
eto covjek vam je sve rekao, znaci on nema para, robu ima...
nadjete sasu, za usi i u A3M pokupite robe duplo nego trebate...

vas 5-6 kad dodje i zatrazi svoje, nece mu biti svejedno...

da je nac sasu a za ostalo bi lakse bilo
 
Član
Benj0 je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
eto covjek vam je sve rekao, znaci on nema para, robu ima...
nadjete sasu, za usi i u A3M pokupite robe duplo nego trebate...

vas 5-6 kad dodje i zatrazi svoje, nece mu biti svejedno...

da je nac sasu a za ostalo bi lakse bilo

nije ga niko ni trazio, samo pametujete preko foruma niko nista nije uradio...pa ljudi jel on vama duguje ili vi njemu..niko nista neradi stvarno je postalo smijesno ovo prepucavanje u ovoj temi..
 
Član
xzone je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
eto covjek vam je sve rekao, znaci on nema para, robu ima...
nadjete sasu, za usi i u A3M pokupite robe duplo nego trebate...

vas 5-6 kad dodje i zatrazi svoje, nece mu biti svejedno...

da je nac sasu a za ostalo bi lakse bilo

nije ga niko ni trazio, samo pametujete preko foruma niko nista nije uradio...pa ljudi jel on vama duguje ili vi njemu..niko nista neradi stvarno je postalo smijesno ovo prepucavanje u ovoj temi..

kako ti znas da ga niko nije trazio ja sam mu isao na vrata ali na vratima pise alexndar od stana bio par puta u banja luci ali nista zato nepricaj tako
zovem ga svaki dan ali nista samo kad bih znao gdje se on nalazi tacno u banjaluci da ga neko zadrzi na 3 sata da ja dozem iz sa u banja luku nebi ga postio dok mi nevrati pare
 
ako sam dobro skontao na Sašinim vratima pise Aleksandar ???

pa valjda je svima poznato da svakog Aleksandra zovu Saša :icon_smile:
 
Član
Bokili je napisao(la):
upravo...:icon_eek:

pa nije nikoga bilo u stanu tako da nisam bio siguran jeli to njegov stan i jeli prava adresa tako da sam odustao od toga jel sam pricao sa jednim komsijom koji je policajac i koji zna dosta policajaca iz banjaluke i kojeg sam zamolio da provjeri sve o sasi tako da jos cekam sve detalje
 
Član
:icon_eek: Procitao sam citavu temu i sad se kajem! Ode mi dragocjeno vrijeme, ali kad sam vec procitao, red je i misljenje svoje da kazem! Kenjate ovdje vec duze vrijeme, a slabo sta preduzimate! Razmijenite brojeve telefona, mail adrese, neki kontakt da se dogovorite! Skupite se jednom, veca ekipa i pravac BL! Pa nije preko svijeta, a kad se potrudite, iskopacete i njega vec, a sad sta cete sa njim, to je vec vasa stvar, a ja znam sta bih! PRESTANITE vise sa kenjanjem, sramota je citati gluposti vise!
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:icon_eek: Procitao sam citavu temu i sad se kajem! Ode mi dragocjeno vrijeme, ali kad sam vec procitao, red je i misljenje svoje da kazem! Kenjate ovdje vec duze vrijeme, a slabo sta preduzimate! Razmijenite brojeve telefona, mail adrese, neki kontakt da se dogovorite! Skupite se jednom, veca ekipa i pravac BL! Pa nije preko svijeta, a kad se potrudite, iskopacete i njega vec, a sad sta cete sa njim, to je vec vasa stvar, a ja znam sta bih! PRESTANITE vise sa kenjanjem, sramota je citati gluposti vise!

ja sam to vec pokusao ali izgleda da nikome nije stalo zamolio sam sve koji hoce nesto da poduzmu u vezi ovog lazova ali niko nista kao da nikog ne zanima kao da se radi o 5-10km pa im je svejedno meni nije svejedno ja vec toga dosta znam jos par ovih detalja i bicu veoma blizu ovom lazovu
 
zalosno sta se sve desava, da li se taj supak sasa pita kako je ova raja dosla do tih para sa kojima on raspolaze,pa krvavo ih zaradila i skupljala marku po marku.Ljudi se ponadali, cekali, a nista. Ja mogu samo jedno reci da sam ja u pitanju i da mi neko duguje toliku cifru drugacije bi postupio, pa makar me kostalo jos toliko. Pa ima brate maconja koje to rjesavaju po kratkom postupku.
 
Benj0 napiši ovdje tu sasinu adresu na koju si išao, možda mu još netko pokuca na vrata i provjeri je li on tu
 
Top