A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
Ko zna ko se jos kakvim sve prevarama bavi :) Bas me sad zanima ko je taj lik kad je tolika hajka za njim :)
 
Član
Nemoj zezat da se vratio ker nazad. Dobro ima muda se opet pojaviti tu stime koliko je raje zajebao pa i mene ukljucujuci u to.
 
Član
Koliko sam ovih dana ispitao mislim da je o nekoj kuci rijec koju je dosao da gleda. Opet neka prevara na pomolu ?
Pratim i dalje i telefoniram, nacicu ja njega. O svemu cu vas obavjestiti jer ima dosta prevarenih ljudi. U medjuvrmenu vidim da dosta njih nije vise aktivno na ovom i slicnim forumima, al valjda ce im neko javiti da se doticni prevarant vratio u Banjaluku. Vidjecu sutra da zovem i poresku upravu da im kazem da je tu.
 
Član
Ma nista brisati, nista tajno ja cim ga ponovo ugledam i primjetim gdje se krece objavljujem na svim forumima gdje zainteresovani mogu da ga nadju. Zao mi je samo sto prosli put nisam bio brzi, malo su me kapa i sal zbunili. Cini mi se da ga je dovezao neki lik, malo visi od njega u maslinasto zelenoj jakni. Nisam 100% siguran ali mislim da je auto bilo mini moris tamnije boje sa felugama petokrakama. Dakle pisem sve javno, a svi oni koji nisu upoznati sa ovom citavom pricom koja traje godinama treba ovo sve dobro da istraze i na ovom i ostalim forumima da i oni sami ne bi prosli slicno. Ono sto sam u medjuvremeno saznao, jeste dolazio jednu kuci da pogleda, isao sam tamo i saznao sam ko je tu izvodjac radova pa cu da ih kontaktiram.
 
Top