A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
nije mi jasno sto ne odete i razbijete mu j*enu radnju?........ ili jos bolji prijedlog koji ce ga sigurno vise zabolit.. Znate koje auto voza? Uzmete fino cekic po krovu, haubi, vratima sve zivo izubijajte, taman ce to pokrit oko 2,3.000 , razbijete farove,stopke i sve 5, kad je takva budala..
 
Član
Astra je napisao(la):
nije mi jasno sto ne odete i razbijete mu j*enu radnju?........ ili jos bolji prijedlog koji ce ga sigurno vise zabolit.. Znate koje auto voza? Uzmete fino cekic po krovu, haubi, vratima sve zivo izubijajte, taman ce to pokrit oko 2,3.000 , razbijete farove,stopke i sve 5, kad je takva budala..

Nema od tog ništa, nikad onda svoje pare vidjet neće... bolje fino policiju za vrat kod njega u gradu, upadnite u stanicu svi vi sa uplatnicama i svi tužite, prijavite... isprintajte uplatnice i obljepite Banja Luku nek vidi grad koje je to đubre... kad već neće fer da ispadne, nek' proda auto i vrati pare, kupi nešto jeftinije... kad je znao od prevara to sve kupovat, fino nek zna cijeli grad ko im u njemu živi.


pozz.
 

JD.

Član
ja ne mogu da vjerujem da necete da se malo organizujete kad su vec tolike pare u pitanju

nazalost, pisanjem po forumu ne mozete nikoga natjerati da vam vrati pare...
 
Član
Ljudi vi ste meni cudni pravo...
Nikome nije tesko otici na auto skupove,street race i slicno i pri tome se samo istrositi a kada trebate da odete i izborite se za SVOJE pare do B.L. niko nista ne spominje...
Ne stojim iza ovih koji bi otisli polupali radnju i kao pravili se mangupi, nego cete lijepo covjeku pokazati da se ne sali sa vama i gotova stvar.Fino se skupite, 5-6 auta i pravac za B.L. pa ce prica biti drugacija siguran sam... Ovakvom supljom pricom nista postici necete... Vec 11 stranica se napisalo o ovoj temi... Zao mi je stvarno ljudi kojima se ovo dogadja jer se ovo sve moglo dogoditi bilo kome od nas...
 
Član
ma on i ako je negdje u banjaluci on se krije. tesko ce se on naci. mozda je zbriso za sloveniju. a ako imate te racune ili priznanice od firme a3m da ste uplatitli samo vi nadjite advokata pa ce oni biti duzni da sve izmire.
 
Član
kod mene isto prijatelj uplatio 400km unaprijed i trebo je jos neznam samo kolko pri preuzimanju robe i evo vec 2-3 mjeseca se ganja sa njim preko poruka i nista ... kako gledam ovo ovdje aman ce i on se morat halalit sa tih 400km (sto je steta jer je lik prodo jaaaako dobar player da bi mogo uzet farove i jos nekih par pizdarija od a3m-a) ... tuga ziva ocam kako cojk sve izlevati ...

neznam isto dal se sjecate lika sa foruma cini mi se da mu je nick Black-Knight bio (sad je banovan) ... i njega je isto sasa izlevatio za jaaako velke pare, a neki lik "majstor" sto ga je sasa preporucio mu unistio auto ... jbga podavno je bilo mozda info i nije bas 100% tacan al znam da je bila tema od tog momka slicna ovoj ... pozdrav
 
Top