BMW E46

BMW E46

Član
Ma dzaba BMW je BMW , izgled ovaj i linija , pravo momacko , isao radi folija ili usput ?
Lumar skup u Opinama ?
Ove 17´su mi se uvijek svidjale :cool:

P:S Led blinkeri :D , jesu li te iakd zaustavili i rekli sta je to ili sklonis odmah :D
 
BHT Ovisnik
Ja uvijek imam full policijsku opremu, vec su mi jednu plavu rotaciju oduzeli, ali sam sada skoro diplomirani student diplomacije, tako da mi ovo dođe praksa :D
Meni se tkaođer svidaju ove felge te ih ne mislim mjenjati, tesko koje da bi mu fino legle,a da nisu vece od ovih. Ovako sam nabacio nove gume, ne lome auto,udoban je,tako da ostaju, jos samo ga malo spustiti i to je to,gotova prica :) A za folije imas PM :)
 
BHT Ovisnik
Evo ga koja nova slicica, imam ovih dana ispite i obaveze pa nikako fino da to poslikam :)
lGl656d.jpg

QYaLCZz.jpg


EAFLphx.jpg

Volio bih da sam ipak malo tamnije jer na suncu se vidi unutra,ali dobro, bitno je da stiti od sunca i da se po mraku i kada nema jakog sunca ne vidi :D
 
Član
Da si isao na onaj slijedeci postotak te folije bilo bi ti previse, mogao bi retrovizore komotno skinut.nocu bi bilo ko u tabutu vjeruj
 
BHT Ovisnik
Nisu lose felge,al neznam koliko bi promjene bilo, osim da su vece. Da imas gume neke pa da cisto oprobam jednom usput mozda bih razmislio :D usput @Passat B5.5+ da li su to kopije, jer ove style 124 su dolazile kao 18 inace ?
Ma ovako je mjera,samo sam navikao malo tamnije,al dobro je haha :D Pa dodi pa ces viditi @Taaky :p pisao sam tamo, sve je 65%, cini se
Pa jel ljepsi neznam,meni je i sada volvo na pozadini kompa, i na zidu hahaha
 
Poslednja izmena:
Član
Ma ovo je momacko , dzaba je , ali Volvo je bio perverzija takodjer , pojava bas ,
Samo na svakoj Bembari izgleda da je odignutiji naprijed , mora se H&R staviti pa makar 35mm da su :D

Cujemo se ovo koji dan , vidim ispiti su , pises , pa da ti ne sjedam jos ja na muku :D
 
Kupljene su u svicarskoj cole ja msm da su kopija ali cija to ne znam :)
Imaju dobar ET bas budu izbacene, fine su pravo bile na 525 2003 godina i bas su mu super lezale..
 
BHT Ovisnik
Kopija nista,samo original kada je vec ista dimenzija, da su neke ekstremne mozda i bih,jer imam ponudu za 500km iste samo 18 sa 2 dobre gume, ali ne zelim taj trosak ahaha
 
BHT Ovisnik
Ne odgovori Skrabi,ici ce u pod, 35-40mm vidjeti cu,ovdje slabo sta ima pa cu sacekati iduci mjesec da ujak iz Njemacke novo ponese. I to ce bit to od kozmeticki zahvata,onda cu laganin koracima skupljati novac za nekada novije auto jer kredite za auto i sl ne priznajem. Mozda ce me malo kočiti terenac i ako motor uzimao ali nije zurbe,taman da se smirim haha. A za kavu zovi,jos mi je ovaj tjedan turbolentan i onda se vec moze disati :)
 
BHT Ovisnik
Evo koja zadnjih par dana, bas je bio u pokretu, disao je puni plucima konstantno :D
VTGRPhc.jpg

e9ClfHY.jpg

I danas na povratku je uzivao u društvu svog starog jarana, sta ces,ipak nemogu jedan bez drugog, a imali su put vrijedan pomena u svakom slucaju :D
10960199_10153402275067888_6620278126054297408_o.jpg

@Taaky vidi imam malo otvoren šiber hahah :D
 
Top