BMW E46

BMW E46

BHT Ovisnik
Ruzna mu boja, ne lezi nikako hahaha. Ovoga bih gledao samo redizajna i u sivoj boji,samo mi je u takvoj kombinaciji lijep,inace i ne bas toliko. A za svaki dan auto vise i ne bih toliku egzotiku od motora, neda mi se vise patiti,od svedana bi sljedeci bio S60 AWD 5ak turbo i miran :D
 
Član
Zalis se da nema snage, isto da je 1.6 :D mjera je ta e46, ima dovoljno snage, bar meni, nije sad za trke al za normalniju voznju je ok... na kraju, kao sto i sam kazes, imas ispravno auto, upalis i gas, a ne kao volvo i pezo, stalno belaji, ispravljas tudje greske... tog si spakovao, moj ti je savjet da ga ne mijenjas, i u njega si uvalio love a to ti niko nece priznat pri prodaji i opet ces kupit neku baraku sa sakrivenim problemima i potrosit i love i zivaca da je dovedes u red...
 
Član
Samo da je 2.0 odnosno 2.3 , to bi bila ta mjera i normala je , ali i ovako sta te briga , sad se moras zaletit da prestizes , moras umijece iskazati :D
 
BHT Ovisnik
Ima on dovoljno snage,dapace, samo je problem sto sam ja navikao da ima dosta vise :D 320 odnosno 2.2 bi bio mjera,noviji i stedljivi, al st aje tu je, sljedece nekada kada uzimao bar 2.5 i dobar :D
Prije 2 dana posao ujutro na posao kad nesto kao grebe u tocku,izadem vani, zovnem mamu da ona pomakne auto da cujem kad grebe u zadnjem tocku. Otisao s volvm na posao, kasnije skinem tocak i cuje se da melje, kontam upalo nesto između zastitnog lima i tocka,ali tresi,zavlaci ono nista,a zapinje kada se okrece,te da nisu plocice,skini i njih opet zapinje,jedno po jedno kad spala opruga sto drzi pakne od rucne za ovaj zastitni lim,nekako se iskrivila i ispala,a onda vidim i pakne uzas, te jutros otisao i uzeo nove pakne,opruge i lim te stavio,sada sve ured opet :)
30thGEI.jpg

Prvi slobodan dan cu morat nazad sve ocetkati i ofarbati kljesta :)
Zatim krajem tjedna mi napokon dolazi blenda pa cu ubaciti DVD i komplet muziku,poluditi cu s ovom njegovom muzikom
3347337a25423b4.jpg

A jebeni usrani glupi švabo mi tek jucer poslao opruge ujaku na adresu, a on sutra polazi Iz Njemacke ovamo. Najgore sto sam opruge platio jos prosli ponedjeljak, i fino pise da imaju na stanju vise komada, da salje sutra dan,ali jok, jebeni mazlum nema na stanju,nego i on ih naruci sebi i tek su mu jucer stigle pa ih poslao. Tako da one vjerojatno nece doci...
 
BHT Ovisnik
Hvala :)
Gle cuda, glupi svabo mi poslao opruge da moju adresu,a fino mu naznacena Njemacka adresa, pise poslano za Hamburg,a evo meni jutros stiglo, i morao platiti carinu, kreten glupi... ali ajde,one su tu ako nista :D

dEPpQLg.jpg

ZrVu53S.jpg


AP nove od KW-a, -40mm. Staviti cu ih nekada iduci tjedan,ako i tada stignem jer mi je ludnica na poslu u firmi,a i kuci u praoni,evo tek sad vidim da nisam usao na forum od vikenda, po prvi put u ovih 6 aktivnih godina na forumu :D
 
BHT Ovisnik
Mene znaju pa smo prebili to na druge nacine hahah, inace je carine bilo sa taxama na cijenu od 75€ oko 60KM !!! jer ide nekih 30%,neke taxe pizdarije...
I ja bi prijatelju da imam vremena, navecer od 9 do 12 sto odmorim to ti g aje,spavanje i opet od jutra do mraka radi, a na bmwu nemogu sam sa stegama skidat opruge, vec sam to radio kada sam mjenjao amortizere, nemoze ih stega ona za opruge dovoljno sabiti,morao nositi u najblizi servis da mi sa onom hidraulicnom presom stegnu oprugu da mogu odviti kapu amortizera
 
BHT Ovisnik
Jedan novi update, ubacen tablet. Prodao sam DVD jer je malo teze ga staviti pa sam stavio DVD. Mada me doticni gospodin zajebao pa mi poslao umjesto nov dobar tablet,on mi poslao polovan sa pokvarenim WIFI-om tablet, te za vecu cijenu nego dogovoreno. Sada i dalje vodim sa njim borbu,a u međuvremenu ubacio bezze tablet koji imam:
WMWslFd.jpg

i4DyvCC.jpg


c17l4dr.jpg

Biti ce uskoro boljih slika. Klimu sam prebacio dole iznad pepeljare,inace je tu bila ladica. Tablet sam spojio preko aux-a na radio koji sam sakrio u policu suvozaca/kasetu. Uzeo sam neki sony povoljno od kolege koji ima bluetooth,usb, nema CD, taman sto mi treba da fino upane. Pa kada dobijem novi tablet biti ce povezan preko BT,a ne AUX-a. Uglavnom zadovoljan sam izgledom, tablet koji sam bio porucio ce jos bolje leci. Opruge nisam stavio jer sam bio po terenu radio,pa se otrovao,bio na infuziji, pa onda pod lijekovima opet otisao na teren,biti ce nadam se s nedjelje jer mi treba odmora :)
 
Top