BMW E46

BMW E46

BHT Ovisnik
Evo ga nova garaza opet :D
Naime pezoa sam prodao kolegi, onda kupio volva S40 neki dan. Tog sam volva dao starcima i od njih preuzeo bmw e46 koji sam uvezao njima iz Slovenije prije taman 3 godine. Auto sam ionako 80% vozao ja jer oni to samo vikendom i nekada u toku tijedna.
U pitanju je 318i, 2003 godina, redizajn, nova linija motora N42, tj. 2.0 sa 143KS. Jeste slabije nego sam navikao,ali malo cu se sada smiriti pa cemo vidjeti :D Mislio sam mjenjati ga za istu godinu samo 330XI, ali za sada necu.Na ovom smo prosle godine uradili novi lanac sa svom pratecom opremom, glavu radio komplet, ulozio samo u motor cca 2000KM, tako da mi ga je zao prodat. Ima naravno plin. To me najvise drzi da ga ostavim jer otvorene s klimom trosi 7L plina i punim autom, a plin je 0.76KM tako da se vozam stvarno dzabe. Ide solidno. Od opreme ima stadarno automatsku klimu, 4el podizaca, siber, felge 17. Prosle sam godine kupio 2 nove gume i danas taman jos 2 nove gume. Takoder posjeduje nove amortizere i jos tonu sranja, uglavnom utegnut maximalno i zato necu da ga mjenjam. Neki dan me malo lik udario u blatobran pa sam sve lakirao, nema tockice jedne sada na sebi.
Da ne duljim vele, narucen je vec angel eyes, morimoto projektori. Ide zatamnjivanje iduci tjedan komplet auta. Te jos eventualno neke opruge malo i to je to. Felge mi se ove svidaju i mislim ih ostaviti,ionako sam nove gume uzeo taman. Ici ce u njega i DVD koji sam ostavio iz volva, GPS, TV, WIFI i sve te gluposti. Naravno muzika koju vucem odavno, alpine type R, i monoblok 500RMS.
Prvi dan 2012 na carini :D
3lr1mCa.jpg

oLNFsL0.jpg

6FOqyhi.jpg

Ptu1ziT.jpg


Evo potrosnje bez klime samnom i djevojkom do mora
L7uBOTu.jpg


I evo ga sa novim volvom u garazi :D
SAfFbCm.jpg

Uglavnom dobar autic,nece biti vele ulaganja,pa cemo skupljati novac za nesto bolje s vremenom :D
 
Član
Znas da imas ruzan volan :) ? Sretno drug s bmw bolje ostavinga kad si vec siguran u njega i nemas problema tako da se.mozes skoncentrisati na neke dorade kao hitna promjena volana :)
 
Član
Nece bit ulaganja pa ces skrhat bruku para u sitnice :)
Ajd sto lazes sebe al nemoj nas heh. Dobar bmw, i slazem se da imas bruka ruzan volan
 
I ja kazem uzimaj 330, znas kako kazu zivot je kratak da ga trosimo na ruzne zene i na auta koja malo trose :D :D
 
BHT Ovisnik
Pogledaj 2 garaze nazad,imao sam dovoljno jako :D Tko ne odrzava sam auto nezna koji je trosak kad te pode zajebavat,ima sve detaljno oko volva,a bome i pezoa. A ovdje znam sta imam i tako ce neko vrijeme i ostati jer mi je dojadilo raditi cijelu mladost za ispravno auto. U planu imam vikend auto jako mozda,ili motor za uzivanje. Jer meni nije auto da naspem 10km i kuliram po gradu,ja upalim,odem u Zg,odem u Bosnu,Srbiju, Austriju,dodem svake nedelje na pistu,trkam se,opet dalje... tako da cu ovako se smiriti malo i uzivati napokon kao covjek u svojoj placi, a ne samo bacati lovu i opet uzimat tude auto dok je moje na kanalu. :) I jos toliko sam ulozio u ovo auto,kupim tog drugog i da me pode zajebavat jer je kao svaki macak u vreci.
A volan jeste ruzan,a drugo i preskup,ne da mi se 400km za govno od volana. Tako da ostaje ovaj osim ako ne izleti jeftino negdje nesto, vise volim sto imam ganc nove gume,novo podvozje i kocnice,nego da je auto samo fino s dobrim felgama i gumama iz 2001 godine...
 
Poslednja izmena:
Član
Meni je volvo nekako moderan ja više naginjem prema klasici tako da je za mene BMW bolji :D Kao što si sam rekao sad imaš dobro auto znaš da je ispravno i ne mjenjaj ga ni za šta, a uz njega mozes kupit neku malu zujalicu pa se zabavljat. ;) Uglavnom sretno sa bmw-om :D
 
Član
Maa to maca . Sad napokon imas pravo i regulara auto . Ajde dogovaraj nam vise to mrcenje :p
 
BHT Ovisnik
Zene odobrile haha :p
Da je volvo benzinac uzeo bih ga sebi,ovako su morili za diesela,te sam im ga kupio i dao,a sebi bmw. Uloziti cu ovo sto sam naveo,dovoljno da lijepo izgleda,iako je vec lijep sam po sebi. Mislim radije uzivati malo u placi i sa strane ostavljati pa kad nekada skupim kupio bih novije i jace,a sada mozda si kupim Naked motor,ili vikend auto sto imam u planu,ali vidjeti cemo. Dao sam sada otkaz,mjenjam posao pa cemo vidjeti lagano sukladno financijama kako ide :)
Imao sam ja uvijek regulara auto,nego si sad miran sto imas jace malo hahahah :p
 
Top