BMW E46

BMW E46

Član
Neka fina rorica pozadi , ali ono da se uklopi ?? :D

Jbg , nema se vremena za pice kao sto kazu :D
 
BHT Ovisnik
I ja sam mislio neku roru, kao na sestacima original sa 2 manje cijevi. Stavio bih i neki lonac da znam da nece biti bucan :)
Ovaj sam tjedan poceo raditi na novom radnom mjestu,iako sam trebao od 1og. Sada radim s ovom radnicom sto je dala otkaz,tj. ona me voza kako radim komercijalu,od iduceg tjedna bih trebao sam pa te zovem za vrijeme posla jer imam kada haha
 
BHT Ovisnik
Davno obećah par boljih slika, evo koja, i dalje nazalost sa obicnim digitalcem, ali ako se stvari posloze biti ce nekada i bolji jer uz auto uzivam i u slikanju :D
0JtlLch.jpg

5nF4npC.jpg

QWpTSIA.jpg

MJYYca6.jpg

JwijHM9.jpg
 
Poslednja izmena:
BHT Ovisnik
Pa neznam,ljubitelj sam coupea, uvijek imaju ljepsu liniju, a ovdje sam vec 50%-50%. Dobro bih razmislio da moram birati hahah
 
BHT Ovisnik
Koliko strasno izgleda i bez M paketa pfff, ali u njega necu mnogo, kada nije mnogo jak necu ni mnogo love baciti haha
 
Član
Hahaha pa nije ni moj nista posebno jak ali meni ni ne treba jaci isrkeno da sada vozim 200 konja :D dovoljno je bilo neku noc kad smo isli ja i e46 330d od 70 do 160 u par navrata, samo je nijansu brzi, ali nije mogao preci na kratkim relacijama :D i lik me maksuz zaustavio da pita koliko ima konja hahaha ja kad sam rekao 120 konja i 2.0 on mase rukama hahaha vice pa u me 3.0d hahaha :p zaboravih napisati i jos sa puknutom glavom smo isli hahaha :D
 
BHT Ovisnik
Hahaha neznam, ja sam navikao zadnje 3 godine na 200njak KS i stvarno fali sad. Najvise pri preticanju, ni u volvu ni pezou nisam imao potrebe za manjom brzinom,samo poklopim i on prode, auto preskocis kao od sale,dok ovdje moram vracat 3cu pa pun. Ne kazem ja da je on spor,ide on dobro, najvise mi se svida sto u krivinama lezi samo tako,zna i kolega sto sam mu prodo pezoa kad smo neki dan letili jadranskom magistralom, to mu je ogromni plus. Ali sam navikao ovako magistralom malo poklopiti,ima pravaca u nas,lako se prede 200,pa i autoputa. Ali najvise zbog međuubrzanja,preticanja i sl mi fali, jer se s ovim opet nemogu opustiti pri obilazenju kao s jacim :D
 
BHT Ovisnik
Pa i mislio sam gledati tako nesto,bio sam u pregovorima s ovim da doplatim:
http://www.olx.ba/artikal/15604750/bmw-e46-330xi/
Ali onda opet rekoh previse sam u ovog slozio love,od lanca,glave, komplet novih guma,lakiranja i sl. da ga tek tako dadnem,jer sam siguran u 120% ispravnost auta, pa cu se nekako malo smiriti,uzivati u mirnijoj voznji i premaloj potrosnji. Pa skupiti love i gledati onda nesto jace :D
 
Član
Dobar je ali ja ne bi isao na ovaj mjenjac, meni su inace automatic, tiptronic, steptronic i ostali saltaci F1 i slicno bezze, nema bez manuala i kvacila em dugotrjaniji, em kad ga poklopis u manju svaki se put najezim haha :D
 
Član
Nemas ovdje sta raditi jos spustanje i bolje felge i pista mada ja mislim da se neces na ovom zadrzati..meni je lijep bmw.
 
Super Moderator
vidio sam pezoa onaj dan proso pored mene :D
a ovaj 330xi mi je poznat, ako je to taj koji mislim da jest, nemoj ni da ga na slikama gledas :)
 
BHT Ovisnik
I ja sam takvog misljenja prije bio za mjenjac i dalje sam za auto tipa E46, ali kada je vec malo veci motor razmislio bih,dok svaka klasa auta iznad, tipa bmw 5 sa 200+ kS i sl. bih isao na automatika. Bolje trpi i silu,a i to je za uzivanja, mada ovi novi mjenjaci imaju strasno dobre performanse,ipak nema kasnjenja kao u starih i sl.
Ovdje ce ici spustanje kada pode ujak iz Njemacke, jer mi je jeftinije tmao uzeti nove,nego vamo traziti neke lijeve. Ali dalje ne mislim ici, iz tog razloga sam kupio nove gume,jer mi one nece dati da uzmem druge felge haha. Kada on legne odmah ce i felga izgledati veca :)
Vjerojatno je ovaj prosao,samo je ovaj u gradu i jedan isti u Capljini,ali je 2.0 i zatamnjen :D Neznam kakav je, mislio sam ga ici gledati prije,ali sam onda odustao,rekoh smiriti cu se jer znam sta imam,pa polako :)
 
Top