BMW E46

BMW E46

Član
U BiH sam, trenutno na bolovanju,povrijedio oko pa sam kuci. Slijedece sedmice imam nekih auta pa cu to pocet po malo dok se nisam u firmu vratio. Da imam folije dovoljno mogli smo nesto i organizovat, doveo bi zenu i dijete kod Kljake dok mi to radimo.
Moram obnovit zalihu folije, imam excalibura dosta, al nije to za vas :)
 
BHT Ovisnik
25Km m2, trgovina folijama svih vrsta,drzi i lummar. Ovaj sto radi lumar kupuje te folije u njega. A mi bi volili da nam ih metnes :D
 
Član
Znaci gotovo , po toj prici , zenis se :D ,
Bembara je vrh , felge ne diraj , oprugice , SMD , Bi xenon i vozaj se i uzivaj , neko vikend zestoko uzmes , staru neku benzinaru i sta te briga ,
Sretno drug moj u svakom pogledu ;)
 
BHT Ovisnik
Hvala,evo da ne bude da se nista ne radi :)
rWOWBWE.jpg


Znaci stigao mi angel eyes, morimoto projektori / bixenon H1 6000K. Iako sam htio 5000K,ali jebat ga, sada cu staviti 6 i cekati druge sijalice,nije mi frka :)
Zatim ono sto se ne vidi su nove gume Barum bravius 3. Znaci izuzetno zadovoljan gumom za sada, kako po kisi, tako po suhom. Njih sam sada placao 140KM po komadu, a za volva placao 300KM komad fulde sportcontorol i u usporedbi s njom mogu reci da mi je ova barum strasno dobra guma. Jedino skuplje i bolje sto bi uzeo je conti sport contact. Nista drugo :) Ovih dana ide montaza na auto,sada mi je guzva na poslu,a idu i ispiti od ponedjeljka ali cemo sve to uskladiti. Iduci tjedan ce biti aBd i komplet zatamnjen :)
Znaci ovako to izgleda sve namontirano naprijed, pa jedva cekam da to namontiram, i za naprijed sam zavrsio :)
Jako sam se dugo mislio,pa i mjesec dana i vise da li da uzmem zute angel eyes ili bijele, pretrazio tonu slika i uzeo ove :)
irGWegf.jpg
 
BHT Ovisnik
Ja mislim da ce doc sebi sad,mada su mu dobra sjenila i ovako :D masku se mislim bas da li da matiram,par sam ih vidio,nekada mi se svidi,nekada mi je previse,ali cemo vidjeti. Sada moram uzeti jos blendu za 2Din da stavim iz volva dvd pa cu razmisliti kako sta dalje. Moram razvuci placu jer mjesec pauziram do iduceg posla :D
A barum strasan,pozitivno iznenadjen,bas ga i na mokrom pokusam zanositi,jucer niz bradinu al drzi se,ne pali ni DSC.
 
BHT Ovisnik
Garonja ,a biti ce jos garaviji :D
Kupio bi ga i ti, samo sto ti nijedan bavarac nije htio uzeti gnjojfa u racun pa se i dalje boris sa vag koncernom hahahhaha :D :D :D
 
Član
Ja mislim da ce doc sebi sad,mada su mu dobra sjenila i ovako :D masku se mislim bas da li da matiram,par sam ih vidio,nekada mi se svidi,nekada mi je previse,ali cemo vidjeti. Sada moram uzeti jos blendu za 2Din da stavim iz volva dvd pa cu razmisliti kako sta dalje. Moram razvuci placu jer mjesec pauziram do iduceg posla :D
A barum strasan,pozitivno iznenadjen,bas ga i na mokrom pokusam zanositi,jucer niz bradinu al drzi se,ne pali ni DSC.
Nema on KS i Nm da ga zanosis kad pozelis. Ja nekad vratim jednu, dvije nize pa ga zabacim, ali uglavnom nema potrebe ni za tim.
 
Top