BMW E46

BMW E46

BHT Ovisnik
To je do muzike :D
Evo napokon legao :)
Prije
0VX0Ud4.jpg

i poslije:
WnYoyRi.jpg


vShe3Yp.jpg

t3mXX7F.jpg

V5H6g7L.jpg


Imam i sluskinju @zlajaaa :D :D
yWSB8vy.jpg


Ja zadovoljan, kako izgledom kako udobnosti. Opruge su AP, licenca KW-a. Cak ako auto nije udobnije sada. Znaci prezadovoljan. Legao je -40mm. Tocno guma do blatobrana,nije previse.
 
BHT Ovisnik
Hvala vam, mislim da je mjera, sve vise je previse :D
To je bas koji col veca hahah. Inace sam oko tih felgi skeptican,jer valjda dosta raje stavlja kopije i male pa mu ne leze nikako. Za sada u mene ostaje ovakav i necu mjenjati,nove su gume pa ga neka :D
Visina je taman, nazad jos legne malo kada dode muzika, ja zadovoljan :)
Jedna kako izgleda unutra, svijetli jos nijansu ljepse kada upalim ventilaciju hahah :D
XxGaOlr.jpg
 
BHT Ovisnik
flexa majka, pilao direkt na autu da vidim koliko mi treba hahahah :D
Jap, zar nisi ti vidio tablet ? :)
 
Član
Daj napravite diy oko ubacivanja tableta, zanimljivo mi je to. Licno znam kako bih ga povezao medjutim zanima me kako ste vi to rijesili,kakvi su utisci,kvalitet zvuka i slicno
 
Član
Najlakse spojiti samo je problem kako fiksirati u tablu, imas kod mene u garazi klip kako sam sebi uradio, zvuk ti zavisi sa cega pustas, meni je bolji preko tableta kineskog nego preko tel s3.
 
BHT Ovisnik
Ja imam player skriven. Ide trenutno preko aux-a jer koristi bezze tablet, jer me lik preko pika zajebao,umjesto nov drama laptop,poslao mi polovan kojem ne radi wifi,pa se vec mjesec dana borim s njim,al su prilike da odem u Srebrenik i to rijesim. Tako da kada to rijesim biti ce spojen preko bluetooth-a, jer ovaj sadasnji cak nema BT.
A napraviti cu ako stignem sutra DIY. Rastaviti cu i uslikati kako sam ga fixirao i sve. Imam jos 1-2 DIY-a koje cu staviti na forum pa cekam sve odjednom. Ali ovaj ce nadam se biti sutra :)
Uglavnom sam prezadovoljan zvukom i svim,a jos nemam ni komplet muziku ubacenu sa wooferom i sl.
 
Član
Imam za tebe opet pojacalo mac audio, sa napojnim kablovima, sa konvertorom hi/low , to je za one sto spajaju pojacalo na izlaze od fabričkog radija, i ima jos neka kutijica spaja se na činčeve, ona izgleda sluzi za šumove
 
BHT Ovisnik
Ode jos jedna moja beba, dugo se vec druzimo,no tek par mjeseci intezivno,taman je zavoljeh,ali je ipak otisla,u punom sjaju, bez skidanja icega s nje. Vidjati ce je sarajlije i travnicani, momak je miran,u dobrim je rukama :)
110639432bcc3e0c3da51d76d0eb60f7.jpg
 
Top