BMW E46

BMW E46

BHT Ovisnik
Nema on snage da driftam,a i golf 2 se moze zanjeti u voznji,na to mislim,niz bradinu uz bradinu,po putu kad ga trznes na volanu u brzini svakom guzica bjezi vani,znam sa losijim gumama stalno pali ESP kad pretjerujem,dok sad nece,bas lijepi za cestu :)
Uglavnom evo,stavio sam sve prije 2 dana, malo se patio,neek sitnice uvijek jebu,al dobro je :D nikako nisam fino mogao uslikati do danas. Te takoder xenoni su bijeli,nego sam tek upalio pa je plavkasto dok se ne zagrije,ja prezadovoljan,svijetli i jedno i drugo drama :)

Evo ga prije
VPGvyb0.jpg

I sada :
yElrOYw.jpg

R5ReK70.jpg

Totalno drugo auto naprijed,uvijek mi je zelja bila imati angel eyes,al to naravno bez bmw ne ide,tako da mi je sada srce na mjestu hahah
Uglavnom prezadovoljan sam,uzivo mnogo bolje to izgleda :)
 
Član
Odlicno auto i prelijepo izgleda mozda ovaj gril odraditi folijom u crno nekako bi bio strasniji..:)
 
BHT Ovisnik
Hvala vam, za gril cu vidjeti,mozda plasti dipom oprobam :)
A maglenke nista haha, samo sluze da se kazne dobiju :D i ovako sad po danu samo poziciju upalim, drama izgleda :) MAglenke inace moram spojiti jer u bmw-a ide priprema,ali posto ih nikada ionako ne koristim necu ih ni spajati,nisam ni na volvu, vise mi je bilo da ih imam estetski da nije rupa il crna plastika
Btw. vcrs ti sviram na semaforu u mahali,nezz dal si skontao
 
Poslednja izmena:
Član
Hvala vam, za gril cu vidjeti,mozda plasti dipom oprobam :)
A maglenke nista haha, samo sluze da se kazne dobiju :D i ovako sad po danu samo poziciju upalim, drama izgleda :) MAglenke inace moram spojiti jer u bmw-a ide priprema,ali posto ih nikada ionako ne koristim necu ih ni spajati,nisam ni na volvu, vise mi je bilo da ih imam estetski da nije rupa il crna plastika
Btw. vcrs ti sviram na semaforu u mahali,nezz dal si skontao

Jesam , kad si prosao , isto kao da nije facelift :D , nisam prvo skontao bio , tek kad si svirnuo znao sam :D
 
BHT Ovisnik
Manje pij skrabo hahah
Sta cu,malo presao u kulere hahah
Uglavnom jos jedan mali update, a to je zatamnjivanje stakala. Vec po 3. put radim u Srebre u Zenici i pre pre pre zadovoljan sam. Zatamnio sam 65% pa evo ga. Biti ce koja bolja slika,ovo je od puta do Zenice sav od musica,sada sam tek dosao kuci,malo ga saprao na pumpi,pa sutra to bolje poslikam :D
yeed1NK.jpg

W4d87FA.jpg


Ovdje na slikama sunce znaci piči bas s prednje starne,kroz prednju sofersajbu u auto,inace na normalnom suncu je taman mjera tamno, uglavnom kao i prosla auta sto sam radio :)
 
Haha ma zezam se ja super je auto :)
I na svu srecu pa si ubio samo 99299329149149214921941 komaraca i baja na ovoj zadnjoj slici na prednjem braniku :p
 
Član
Odlican BMW, a angel je vrh. Sa srecom i da ti posluzi.. Ovaj bijeli dzip je prosle godine u Zenici bio najglasniji takmicar :D
 
BHT Ovisnik
Hvala :)
A i sajba je bila pa se patio da ocistim bar nju malo hhahah.
5.0 motor, sila od auta, i prilicno je glasan hahahha :D
LED blinkeri :D
 
Top