zasto auto bolje vuce hladno???

zasto auto bolje vuce hladno???

Član
MTR je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Dobro MTR ne moras biti kao i ZELA GTI, i bukvalno shvacati ono sto je MELJIC napisao, covjek ako je rekao da treba da auto odradi, nije rekao da treba da voda dosegne 90 stepeni, vec je mislio minut- dva da odradi, pa da onda krece.... A to sto ZELA, sve pogresno shvaca to je njegov problem, iako ja mislim da se tu ne radi o problemu, vec o tome da on zeli da ispadne pametan, a onaj tko tvrdi drugacije "seljak" i "kafanski covjek"..... A sto se tice tvog pitanja u vezi zraka, samo ti mogu odgovoriti da ti je pitanje postavljeno na zelen nacin, razmotri malo bolje sta si htio da pitas, pa ondaj pitaj, pa cu da ti citko odgovorim na pitanje...

Nije zelen nacin nego vas sve pitam , eto nek nije flasa :D , kolika je relatina gustoca zraka na 0 stepeni a kolika na 40 u kg. po metru kubnom ? i na kojoj nadmorskoj visini ce auto bolje ici ?

joj drug kakvo je to pitanje,pa nisu ovo jutarnji casovi u vrtiću.....
 
Član
-Suki- je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Dobro MTR ne moras biti kao i ZELA GTI, i bukvalno shvacati ono sto je MELJIC napisao, covjek ako je rekao da treba da auto odradi, nije rekao da treba da voda dosegne 90 stepeni, vec je mislio minut- dva da odradi, pa da onda krece.... A to sto ZELA, sve pogresno shvaca to je njegov problem, iako ja mislim da se tu ne radi o problemu, vec o tome da on zeli da ispadne pametan, a onaj tko tvrdi drugacije "seljak" i "kafanski covjek"..... A sto se tice tvog pitanja u vezi zraka, samo ti mogu odgovoriti da ti je pitanje postavljeno na zelen nacin, razmotri malo bolje sta si htio da pitas, pa ondaj pitaj, pa cu da ti citko odgovorim na pitanje...

Nije zelen nacin nego vas sve pitam , eto nek nije flasa :D , kolika je relatina gustoca zraka na 0 stepeni a kolika na 40 u kg. po metru kubnom ? i na kojoj nadmorskoj visini ce auto bolje ici ?

joj drug kakvo je to pitanje,pa nisu ovo jutarnji casovi u vrtiću.....


Na vecoj nadmorskoj visini auto bolje ide!;)

Neki dan kad sam Fabiju niz Gorance strmopizdio jedva sam zakocio da ne poginem pri preticanju BMW-a 320d :cool:
 
Član
menjic je napisao(la):
Ja sam rekao u redu je mozda se nismo razumjeli, mozda ja nisam u pravu ali nije ni bitno. Svejedno cemo i ja i zela i ostali nastaviti kao sto radimo, ko god nam nesto rekao i koliko god NE bili u pravu, svi rade onako kako hoce ili kako su navikli.

Ta uputstva ja ne bi bas uzimao zdravo za gotovo, i bez razmisljanja samo poslusao sta pise. Eto napomenuo si me bas smo neki dan citali uputstvo od fabrike za Toyotu Yaris, oni preporucuju da se auto vozi uvjek preko 3-3.500 rpm zato sto je to kao najbolje za motor. Kako bi ti to shvatio i kako bi postupio, ajd mi molim te objasni ?
Ja ih bas i ne bi poslusao u potpunosti. U tim nazovi uputstvima ces naci i dobrih stvari ali i takvih marketinskih trikova i takvih nebuloza da se zapitas jesu li stvarno oni napravili to auto i jesu li stvarno oni pisali to uputstvo.

Pretpostavljam da se radi o benzinskom motoru. Na tim obrtajima motor ima najbolju iskoristivost goriva s obzirom na snagu koju isporučuje. No takva vožnja sigurno nije dobra za novčanik a ni za trajnost motora;) Znam da ima dosta nebuloza, pogotovo o održavanju, preporukama za rezervne djelove i korištenju određenog ulja. No treba prepoznati šta je nebuloza a šta je realno i točno.

Tibore: Ako ćemo ići u krajnost, na velikim nadmorskim visinama ima manje kisika pa snaga motora pada. Ne govorim da je na gorancima tako:DTebe je ponjela velika nizbrdica:lol::lol:
 
Član
zela moram te razocarat ali nijedna tvornica nije rekla ni da se ceka kad se upali, a nije ni rekla da se odma vozi tako da tvoji argumenti otpadaju.
ja stvarno nekontam, jel tebi furka da podjebajes narod, da nabijas postove i da se pravis nedokazan, de mi objasnu u cemu je stvar, na svakoj temi ti si jedini koji se svima protivi.
mtr
nemam nista protiv tebe, uredu si lik samo ni tebe ne kontam, ja govorim kako treba ostavit auto dok ne spusti saug, ti govoris kako ce da damfa 20 min. u leru,
cole govori kako salta u 4-tu brzinu na 50, 60 km/h ti kazes njemu da opterecuje mjenjac i lamelu time :lol: kakve su to iz:lol:ave, jel ovo sve zajebancija ili sta?
 
Ev' da se i ja malo ukljucim, mada mene interesuju neke informacije, ja obicno kad upalim auto, pustim da odradi u leru nekih 20-30 sec i onda krenem, obicno mi voznja krece oko 2000-2500 o/min sa laganim ubrzanjem, jel' to stetno za motor?

Col3 je pisao da na 40-50 prebaci u cetvrtu, tako ti se povjecaje potrosnja, tako sam i ja u pocetku mjerio, vozio auto na 1500 o/min, bas ga lijenio, i trosio je "onako" ja mislio malo, kasnije mi stari rece da auto trosi vise tako, nego kad ga vozim svaku brzinu na nekih 2000-2500 o/min, tako poceo i vidio da auto trosi manje, i ako vecina misli da ako se ne cuje motor na 1500 o/min da trosi najmanje, a ono "pocucla" :p
 
Član
DA to sam zaboravio, auto najbolje ide nizbrdo pa tako sto je veca visina i vece brdo sve bolje ide :):):)

A to da se mjenjac i lamela opterecuje cu se djelimicno sloziti sa zelom, ali samo ako se ubrzava u visem stepenu prenosa sa manjih obrtaja a pri tom vozimo malo jaci motor.
 
Član
@tibor i govno se da izvines kotrlja nizbro, a kamol nesto na tockovima :D

a zato ja ne volim dizlove zimi, vracamo se sa nocnog, spustas auto lagano, tek negdje kod turbeta pocne da raste temp. motora, do travnika dodje na optimalu :D a kako je onda najbolje zimi, na planini... vecina ce upalit auto, da se "zagrije",dok on napolju skida led, trpa u gepek stvari, skije i sl....
 
BHT Ovisnik
@almir_gr
ja ti kazem sta sam ja dozivio,znaci 20km,tocno 10l goriva,presao 250km + jos ostalo nesto malo da se vrati na predhodno stanje prije tocenja,sto je potrosnja nekih 4l prosjek

dok sada kada ga malo vise u zadnje vrijeme stiscem,redovno saltam na 60+ km/h,al prosjek 60 u zadnjih dana mnoogo vise potrosio,u subotu natocio 20l goriva prosjek mi potrosnje nekih 6l cak

@tibor
bas to na gorancima strasno ide:D u subotu vecer isao gore,uz brdo odlicno mi vuce,u nedjelju ujutro u 5 sati posao s goranaca kuci auto vuce ko mahnito:D jest da je vecina niz brdo,al vuce on,20 min goranci-mostar-buna :D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
DuloX: I ti bacaš te kafanske? Jes eto sada sam idiot zbog toga što pratim upute tvornice i auto stručnjaka. Idiot sam jedino što se raspravljam s vama.;)
Dobro pa si priznao, ajd sad cao, imam pametnijeg posla nego tebe ubjeđivat u neke stvari... Tvoje auto, vozi kako hoces, i radi sa njim sto hoces sam si ga kupio..... Ups pardon ili je TATIN!
 
Član
:lol::lol:

Kakav lik...Kao što kažu:" beginner level." Po znanju i forumaškoj komunikaciji.

Pozz od mene i mog tate:D

Evo za sve velike stručnjake ovog foruma;)






Znači u pitanju su benzinski motori (obični i sa više ventilskom tehnologijom), te tdi i sdi motori kakvi se nude u vw grupaciji.
 
Član
Dobro zela jesi ti glup ili ti noge smrde? Jel ti vidis dobro? Jel tu jasno pise ne zagrijavati do radne temerature, a ovdje se ne spominje zagrijavanje auta do radne temperature... Vec je lijepo receno da se ostavi par sekundi da odradi i onda se krece... Nezz zasto tvrdis po svome kada nisi u pravu... Ako si mislio da se odnosi na zagrijavanje auta u mjestu do tocke otvaranja termostata, te paljenja venitlatora, onda se slazem sa tobom, da to treba izbjegavati... Al u ovom slucaju da omda kretati, to nikako!

By the way pogledaj moj datum uclanjenja, pogledaj svoj, ako zelis bacim ti jos par linkova sa jacih foruma da vidis od kada sam po forumima ;) Tak da pstt... I nemoj vise pisat zelene postove (kafanske kako ti kazes) ;)
 
Top