zasto auto bolje vuce hladno???

zasto auto bolje vuce hladno???

Član
............najrazumnije je odmah nakon uključenja motora krenuti, te tijekom zagrijavanja izbjegavati visoki broj okretaja!

Pročitaj do kraja pa laprdaj. Imam kući dva upustva od Peugeota, trebam li i njih slikati?:lol::lol:

by the way: Šteta pa za sve te godine na forumima nisi gotovo ništa naučio. Bar ne osnovne stvari! Forumaš sam s prekidima od 2003 godine, doduše na ovom forumu sam kratko. Pa šta? Opet potežeš kafanske fore, to uopće nije bitno
 
Član
Ok ZELA ja rekoh da se necu ukljucivat, a opet se ukljuci, ti vozi kako ti mislis da je dobro, tj kako pise u tim knjigama, a ja cu kako ja mislim... I posto se hvalis da si dug korisnik foruma, molio bih te da ne editujes postove ;) Pozz
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ok ZELA ja rekoh da se necu ukljucivat, a opet se ukljuci, ti vozi kako ti mislis da je dobro, tj kako pise u tim knjigama, a ja cu kako ja mislim... I posto se hvalis da si dug korisnik foruma, molio bih te da ne editujes postove ;) Pozz

Pa i ti si svoja zadnja dva editovao:lol::lol:

Ja sam samo odgovarao na tvoje dodatke.

Malo si mi se zagubio a?:D

Ajd, poozzz
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
:lol::lol:

Kakav lik...Kao što kažu:" beginner level." Po znanju i forumaškoj komunikaciji.

Pozz od mene i mog tate:D

Evo za sve velike stručnjake ovog foruma;)






Znači u pitanju su benzinski motori (obični i sa više ventilskom tehnologijom), te tdi i sdi motori kakvi se nude u vw grupaciji.








Ajde bjeri tamo Zela, skoda ne zna ni tocak okrugao da naprave, a oni ce mi pisati manuale :lol::lol::lol:

Usto, ovi papci su projektirali motor da bude univerzalan da ga i degen i bakica i vozacina moze voziti bez vecih problema stoga su i napravljeni debelo unutar tolerancija...a ako vam nakon 280 000 crkne motor i lijeno vam dati 1200 marki za novi, mrs kupi si bicikl :cool::lol:
 
Član
zela jest ti se "ofucala" ova knjiga za fabiu, kao da se ucilo iz nje :D :D a onolika knjizurina za fabiu, skoda ko skoda :lol: :lol:
 
Član
Evo kako se zagrijava pravi motor :D :D :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=56zbHewJHJE[/video]

Bez urede malo offtopicarim, izvinjavam se, ali morao sam, pogledajte obavezno :D

E ovako cemo grijat Zela :D
 
Član
Heehehe dobar video pogotovo kad se usiju iduvne cijevi :) Samo sto je F1 ler 6000 RPM :icon_smile: i on se ugrije u roku 20 sekundi. njemu ler gdje je meni u crvenom hehehee :lol:
Auto se upali ostavis da odradi 15-ak sekundi i pici :icon_smile: samo dok ne digne bar malo temepraturu (do recimo bar iznad plavog na skali) nemoj ga gaziti i to je to...
 
Član
I? Tema zamrla:icon_rolleyes: Bliži se zima, padaju temperature, ne znam šta sa autom. Da ga grijem u leru ili da odmah vozim? :lol::lol::lol:
 
Član
Majko moja ubi u pojam dali ga grijati ili ne :lol::lol::lol: 2 litra benzina poli i zapali i ugrijaces ga za sva vremena :lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
RS TURBO je napisao(la):
Heehehe dobar video pogotovo kad se usiju iduvne cijevi :) Samo sto je F1 ler 6000 RPM :icon_smile: i on se ugrije u roku 20 sekundi. njemu ler gdje je meni u crvenom hehehee :lol:
Auto se upali ostavis da odradi 15-ak sekundi i pici :icon_smile: samo dok ne digne bar malo temepraturu (do recimo bar iznad plavog na skali) nemoj ga gaziti i to je to...

nit mi je plav nit mi se diže odma:D
 
Top