Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Zastava 750 Sport edition...

Prelijepo,dobar izbor i motorica.Nije neki strasni motor al je jeftin za odrzavanje.Ipak je dovoljno ga vidjet a ne kako leti.Samo daj nam slikica bar kako brusis nesto :icon_smile: Svidja mi se kako je pod uradjen dobro zasticen.I jos da te pitam zasto bocne skrge nisi usmjerio prema motoru sa filterima,dobio bi dodatno hladjenje.Cisto pitam kad si vec pravio.
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

w123coupe je napisao(la):
Prelijepo,dobar izbor i motorica.Nije neki strasni motor al je jeftin za odrzavanje.Ipak je dovoljno ga vidjet a ne kako leti.Samo daj nam slikica bar kako brusis nesto :icon_smile: Svidja mi se kako je pod uradjen dobro zasticen.I jos da te pitam zasto bocne skrge nisi usmjerio prema motoru sa filterima,dobio bi dodatno hladjenje.Cisto pitam kad si vec pravio.

a tko je rekao da nisu usmjerene?:icon_question: :lol::lol::lol:
jesu usmjerene, samo nezz da li ima slika.. postavit cu veceras ili sutra. :icon_smile:
 
RE: Zastava 750 Sport edition...

kakva zvjerka, jedva cekam da vidim finalne radove, izbor boja mi se cinio odlican na prethodnim slikama :cool::cool::cool::cool:
 
RE: Zastava 750 Sport edition...

Sve pohvale za lijepo sredjenog ficu,ja sam se puno trudio oko svog keca i jos uvjek radim razne stvari na njemu bitno je da imas volju,zelju i naravno para.Bice fico pravi unikat,sa srecom...pozz
 
Legend
RE: Zastava 750 Sport edition...

priprema izgleda super,eto ga jos malo na cesti , boja ce bijela ili ??
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Do sad mi se sviđa još d aje vidim ofarbanu i to je tooo...pozzzzz:cool:
 
RE: Zastava 750 Sport edition...

drug svaka cast, tebi i tvom starom, ovo ce biti nesto strasno :icon_eek:

respect
 
RE: Zastava 750 Sport edition...

Drug samo na krovu mi to kvari čitav dojam, ne uplapa se jednostavno, ali o ukusima se ne raspravlja! Sretno u radovima, pomno pratim :)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Jesi li razmisljao da uradis racing stripes u bojama italijanske zastave preko haube i krova? Mozda i zadnjeg gepeka? Bilo bi pravo Abarthovski:)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Odlican projekat svaka cast samo ovako natavi bice ovo jedan od najbolji fijuka u sarajevu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top