Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
RE: Zastava 750 Sport edition...

Schumi je napisao(la):
Čudi me da do sad nije niko rekao kako se to ne smije raditi sa fićom nego samo restauracija eventualno kakve felge i piči :lol:

a spustit:icon_confused::lol:


svaka cast sa projektom:cool: puno srece u nastavku i redovno nas izvjestavaj...


ovo je pravi projekat:cool::cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Vidi starog chunera sto se zadao! :cool: Svaka cast na projektu! S uzitkom pratim dalje radove!
Pozdrav VELIKI za cika-chunera! ;)
 
RE: Zastava 750 Sport edition...

extra fijaker ;);)
po meni je drugi u BiH, ima mi pajdo u Gracanici sredjenog pa ako budem iso slikacu ti da vidis kako je on sredio
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Svaka cast majstore ficko je extra i nemam vise rijeci samo sam :icon_eek: :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

otac se zahvaljuje svima na lijepim rijecima :icon_smile:

sto se tice motora, bilo je nekih problema..
1. je kupio motor, covjek garantovao da su izmjenjeni svi dihtunzi, karike itd, ga je otac svega isfarbao kao sto je ona j na slici, kad je postavio on izbacuje ulje na izduvnu granu,
2. onda je taj covjek donio drugu glavu, koja je jos gora od one prosle..
3. posto ga je sve to naljutilo, i izgubio skoro mjesec dana, uzme oglase i kupi cijelog yugu45, kojeg je fino dovukao na tockovima, i scupao motor, sve rastavio, zamjenio sve dihtunge, karike, semeringe i sve ostale sitnice.. :icon_smile:

bit ce jos slika samo dok uhvatim malo vremena :D
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

GreenDevil je napisao(la):
extra fijaker ;);)
po meni je drugi u BiH, ima mi pajdo u Gracanici sredjenog pa ako budem iso slikacu ti da vidis kako je on sredio

ajd pa posalji slike ;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

dobar projekat svaka cast . jesu li felge 5.5 j prednje a zadnje 6 j. jer imam iste i stavljali smo na ficu i izgleda ludilo..;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

@ anes golf - nisu zadnje sire, ista je sirina, al imaju distanceri, nazad veci..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top