Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Uh, svaka cast, bas se temeljno i pedantno radi, a ideje su...svaka cast

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Administrator
RE: Zastava 750 Sport edition...

svaka cast na projektu:cool: jedva cekam da vidim krajnji proizvod:cool:

a ostavi crn srednji dio;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Tamno sivo da ostane ovo unutra, i mrezice ove sa strane u istu boju :)


Inace svaka ti cast kad si se upustio u ovako nesto :cool: :123:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

jesi razmisljo o dirknom volanu da na pola motanja ona radi pun i o spustanju
ako ti to treba cimni me ne pm da ti objasnim kako to ide posto sam imo ficu za grad i za trke pa znam neke sitnice koje mozes iskoristiti i naravno diskove napred da napravis i nazad
ona mi je prva ljubav dok nisam zaradio za bmw hehheeh jbg zadnja vuca je zadnja

ovako mi se svidja kako sta je sredili samo napred i puno srece za rad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Neces vjerovat ali i moj stari je nabavio Zastavu 750. :lol:

Dobio ju je u zamjenu za odradjeni posao, tj. kad zavrsi covjeku krpanje mercedesa preuzima Ficu kao isplatu. :icon_smile:

Svaka cast na ovome, Fico je sila ! Vjeruj mi, ja sam vozio jednog, jos pink boja sa 2 bijele linije preko njega (kao Viper)! Nema osobe u gradu koja se nije okrenula za mnom, svi, bas svi me gledaju. Jedni se smiju, drugi samo prate pogledom. :lol: Bio je Erol sa mnom jednom prilikom, smijali smo se ko ludi kako nas gledaju ljudi, pogotovu starije osobe, babe i djedovi, u njihovo vrijeme je Fico bio masina i po' !

Sretno sa ovim ! ;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Extra napreduje druze moj, i ostavi sve u crnom, ovako sareno nekako ...jedino bi se slozio sa ovim srednjim dijelom ako bude pofarban u foru talijanske zastave :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Ne znam kako nisam ranije vidio ovaj projekat. Samo naprijed, bit ce ovo odlicno :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

U kojem se gradu pravi ficek, mislim da sam ga vidio prije 2-3 dana samo ne mogu da sjetim gdje :lol: Radovi su super, samo naprijed ;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

bit ce ovo odlicno, samo naprijed mario, pomazi starom,nemoj zabusavat:cool::cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

@beZZa - ne vjerujem da si vidio... auto se radi u kiseljaku.. jos nije vidio svjetlost dana :lol:
@armine poceo sam pomagat, ja sam zaduzen za felge :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top