Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Komentari projekta

http://www.bhtuning.com/nove-slike-zastava-750-sport-edition-t-60655.html
 
Početnik
RE: Zastava 750 Sport edition...

Joj sila ce biti kako vidim,pravi Abarthic,samo daj slike,redovno cu ovo da pratim,projekt hvale vrijedan,svaka vam cast :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

ficoni izgleda vec prije restauriran pofino, nema puno krpljenja
bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se projekat odvijati, nesto sto se ne vidja svaki dan na cesti;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

dobro izgleda
jedina zamjerka prednji branik previse detalja, skrgi, usisnika itd
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

s1ck je napisao(la):
dobro izgleda
jedina zamjerka prednji branik previse detalja, skrgi, usisnika itd

mozda izgleda.. ali dok legnu sve sitnice kao sto su mrezice, maglenke itd mislim da ce bit fino.. :icon_smile:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

a sta ti radi stari jbt, prednji kraj mi se dopada jako, zadnji jos ne vidim zavrseno, nemam tu sliku, pa to necu komentarisati, ali sigurno ce ovo biti premocno. Koliko ga vec radite?

sta bih sve dao da mi cale ovako nesto zapocne, pa da ja i on to radimo, sretnik si svegami
vidi se da je cale i strucan, sasio ga je momacki
vidi unutrasnjosti jbt, odlicna kombinacija
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

povlacim...
siguran sam da ce dobro izgledati vec dosta bolje izgleda na zadnjoj slici :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

:icon_eek::icon_eek: Bravo na projectu, praticu ga sa uzitkom, obozavam sredjene fice, bice sex :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

@ArminM - a poceo je nekad iza nove godine, radi paralelno s poslom.. onda je bilo nekih problema oko motora... trebao bi uskoro bit na cesti..:icon_smile:

@s1ck - :lol: kazem ti, puno bolje izgleda kad je u jednoj boji, jos kad se postave crne mrezice, maglenke, izgledat ce bar 5x bolje :icon_smile:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

samo nas redovno obavjestavaj
ja se nadam da ce biti neka bijela boja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top