Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Zastava 750 Sport edition...

ma super,svaka vam cast ....steta za motor , bas ga upicanio bio , .... al jbg hoce belaj
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

enesss je napisao(la):
ma super,svaka vam cast ....steta za motor , bas ga upicanio bio , .... al jbg hoce belaj
na slici je ovaj motor koji je spreman, onaj je vracen, ali isto onako ofarban. jbg covjek ga izradio..:icon_sad:
 
RE: Zastava 750 Sport edition...

Ne vidje ovo ranije, svaka cast, otac ti zna poso, nema sta, samo apdejtaj i ugledaj se na starog malo, Civic ti isti ko dana kad si ga ofarbo :D :p
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

jbt koji posao, svaka cast, bit ce najjaci ficoni u BiH sigurno:cool::cool:
 
RE: Zastava 750 Sport edition...

uuhhh jbte predobar projekat. :icon_eek::icon_eek: svaka cast, bit ce super, a jel nije postojala sansa da se ubaci kakav jaci motor unutra da pari sa agresivnim izgledom? Ja sam cuo da moze od golfa 1 ili je pogresna informacija.. :icon_question:

uhhhh!!! :cool: :cool:
 
RE: Zastava 750 Sport edition...

samo molim te skini ovaj usis sa krova i bit ce cista 10tka ne stoji mu nikako pogotovo sto nema nikakvu svrhu
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Fico ce biti bolid samo stavi neku jaku motorcinu u njega :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

projekat je super , realno meni se ovo bas al bas svidja jer je nesto nesvakidasnje jedino me smeta ono cudo na krovu jer izgleda ko Londonski taksi a sve ostalo je cista 10-ka , jel ti otac radi s tim stvarima inace da mu dovucem svoje auto ;), sve sve al bas sve pohvale , sretno u nastavku s merakom cu da cekam nastavak
 
RE: Zastava 750 Sport edition...

joj ficok prejeban,do bola,pohvale starom na radu,a meni usluga ako moze,kod one plave boje na rezervaru:D
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Daj nam jos slika, ovo je jedan od naj boljih projekata, svaka cast na ulozenom trudu i radu. ;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top