Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

neka te masala, da i ti radis nesto, moras dati svoj doprinos cijelom projektu, jos buraza naganjaj, pa nek i on stagod uradi, i to ce biti gotovo sad pa sad;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

bolje bi mi izgledalo da je rezervoar crne boje al otom potom inace extra dosad odradjeno
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

ma joooooooooook :lol::lol::lol:
Fakat je uživanje pratiti ovo ;) Nedavno sam u Sa vidio jednog abartha Tek kada sam vidio to auto shvatio sam ti oca u potpunosti Željno iščekujem slijedeće javljanje ;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

hvala niksa ;) nemam bas puno vremena, ako stignem veceras i sutra postavit cu jos par slika... ima jos nekih sitnica

a xzone.. rezervar je standarno crn.. a na autu je malo standarda, tako da je rezervar morao bit u boji :icon_smile:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

ficko jebe kevu kako izgleda,po meni vidi da stavis neke druge felne,mislim da ove nece lepo da mu legnu
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

bit ce i ove fine, ali zbog financijski teskog projekta, felge ce za sada biti ove, a kad se popravi stanje idu neke 14" ili cak 15" :icon_smile:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

extra projekat,fkt mi se svidja
prijedlog,vidim pisali su vec neki,uradi ovako
2011-Lamborghini-Gallardo-Tricolore.Front_6.jpg

bice sex:cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

edoze je napisao(la):
extra projekat,fkt mi se svidja
prijedlog,vidim pisali su vec neki,uradi ovako
http://pamungcars.com/wp-content/uploads/2011/04/2011-Lamborghini-Gallardo-Tricolore.Front_6.jpg
bice sex:cool:

drug razmisljao je tata i o tome.. ali nezz on nije talian on je made in Yugoslavia :lol:
nezz mozda i uradi..
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition...

Jedva čekam da ga vidim gotovog, zasad ideja i kvalitet realizacije na vrlo visokom nivou :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

odlicno, za felge dobra ideja definitivno izgledaju vece ali ja imam par prijedloga kad se vec islo po sablonu novog fice abartha
skinuti krom lajsnice
pokusati tom folijom odraditi crom okvire farova
zmigavce u crno
i skinuti znak zastavin staviti abarth
to je samo moje misljenje ;)
obavjestavaj redovno s uzitkom pratim projekt
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

s1ck je napisao(la):
odlicno, za felge dobra ideja definitivno izgledaju vece ali ja imam par prijedloga kad se vec islo po sablonu novog fice abartha
skinuti krom lajsnice
pokusati tom folijom odraditi crom okvire farova
zmigavce u crno
i skinuti znak zastavin staviti abarth
to je samo moje misljenje ;)
obavjestavaj redovno s uzitkom pratim projekt

pa i ja sam mislio ove okvirove da mu dradim folijom.. al nezz jos razmislja... pokusat cu uradit jedan pa ako mu se svidi onda i drugi.. :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top