Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Član
menso206 je napisao(la):
sad sam bio kod stanice bas cu svratit da vidim. odakle si ti iz vakufa? mozda se poznajemo

svrati, prijatelj je sjedio u njemu i palio ga, cak mu je vlasnik prodavo auto za 5 hiljada eura, ako je musterija :-D, tako mi kaze, znam ja tebe, vidjam te cesto u vakufu, na Vrsima zivis, a ja sam iz D.Doca
 
Ima Golfova edition i sa plitkim branicima...e sad vidim da ovaj ima boju i sjedala editione ali po slikama nemogu prosuditi jeli org ili ne...iako ga ja nebih osobno nikada uzeo...kao sto Dado rece ovo auto je odavno izgubilo cari editiona...
 
Član
kad se golf 2 spomene 4 strane se napisu o njemu

kod mene u klasnicama ima audi s4 2.2. turbo karavan u djelovima
 
Član
spominjao sam ovo vec, na Grbavici zadnju godinu-dvije stoji napusten crveni BMW 850 CSi :icon_biggrin: na njemu neke bijesne visedijelne petokrake falcare, boja je izblijedjela, zrela za poliranje, nije hrdjav, vopra solidan, taman za projekta :icon_smile:

4767372065_23a02b1d72.jpg



preko ceste, 30 m od Bimmera, stoji plavo bijeli VW T2b kombi, na parkingu iza anet auta [jel' se tako zove firma ?!?] stoji tu 2-3 godine, bio je na piku i odtad stoji i propada na parkingu, prodavao se za neke bijesne pare, negdje oko 10 milja eura...

5974976976_924664f9cd.jpg
 
Srki_MB je napisao(la):
Aj' Boga ti slikaj ako uspijes,ne mogu vjerovati da ima na BH tablama.:icon_smile:
Uslikao bi ga odmah, ali bio na semaforu pa nisam mogao, ni ja ni jednog nisam vidio na BH tablama.
:cool:

Yellow je napisao(la):
:icon_question: jel Mostarac ili ?
Ja mislim da nije, jer sam skoro svaki dan u Mostaru, a nisam ga ni jednom vidio. Vidio sam ga na Balnovcu, pa vjerovatno dosao iz smjera Ljubuskog ili Sirokog/Gruda, a i sam znas sta se sve gore moze naci, a pogotovo Mercedesa :icon_biggrin:
 
Član
U mojoj mahali ima fico sa predjenih 2000km u orginalnom stanju jos su i gume fabricke na njemu ako vas zanima da uslikam
 
Član
Mozda nije za ove teme....al ajd da ne otvaram novu,....
Na Husinu (Tuzla), ima onih par kuca gjde se prodaje polovna roba, stiglo felgi ima par primjeraka extra, eto ako koga zanima
 
Član
Trozic je napisao(la):
U Prijedoru sam vidio ovaki Maserati ali kao da je neki kupe,stoji isto tako zapušten.


Evo par slika od tog maseratija, poprilicno je zapusten. Koliko znam duze vrijeme stoji kod tog covjeka u dvoristu, nije njegov. Mislim da je na prodaju.
Maserati 222 SR







 
Član
maserati iz tesnja se vozo 97 , 98 tako nesto i od tad stoji 20003 ili 4 slucajno sam pitao vlasnika jel na prodaju i on je trazio 8000 km a kasnije je rako da nije na prodaju



kod prijatelja na otpadu je bio motor od audija turbo 2.0 ili 2.2 neznam covjek izvadio taj i ubacio dizela mislim da motor i sad stoji
 
Top