Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

LSD

Član
decki u konjicu AUDI 90 na otpadu pored maagistrale...ima na sebi S oznake pa eto :cool::cool::cool:
 
Član
3590byq.jpg


2hgekd4.jpg


29kqelg.jpg


2gt2etv.jpg



Nalazi se na putu Brcko-Bijeljina, dugo vremena stoji vec...
 

LSD

Član
na otpaduu Puracicu stigla 166 25. v6 24v strankinja.....enerijer bijela koza...sjedista..tapacirunzi...zadnje obloge limova...

povoljne cijene.


PS.

ne reklamiram ovaj otpad al znam da su cijene prihvatljive kod momka
 
Član
Jel se prodaje ovaj ford, mozel netko ko prolazi tamo raspitat se i imal motor i papire, dobro bi bilo ovo uraditi a i znam jiednog koji bi rado to uradio :cool:
 
Član
ervin_86 je napisao(la):
1989_Mercedes_Benz_190E_16V_Evo_I_Rear_1.jpg


Ovakav isti Merc je u Gornjem Vakufu. Tacno je da ima i ovo auto u BiH, covjek ga non stop pazi, upali povremeno, provoza. Pokriven je ceradom, stoji ispred kuce a vlasnik voza Jugu za svakodnevne potrebe. Ocuvan je tip top a da li je na prodaju to ne znam.

Da ima taj Merc ali ga vlasnik nebi dao ni za bogove milijune ili neznam sta da mu nudis,znam ja vlasnika osobno...Ali ovaj bar ne propada kao vecina oko nas,bogami kad pogledas ovi par slika odavde samo sto suze ne krenu niz ledja a ne niz lice,zalosno ali sta ces

Srki_MB je napisao(la):
tomislav_amg je napisao(la):
Srki_MB je napisao(la):
Zna li iko ima li i jedan W124 500E/E500 u BIH i gdje???
Danas vidjen u Mostaru w124 E500 crni, BH table :icon_biggrin:
A je mocan majko moja :icon_biggrin:
Aj' Boga ti slikaj ako uspijes,ne mogu vjerovati da ima na BH tablama.:icon_smile:

Rodjak sutra kad krenem na posao slikam ovoga sto ima u Gornjem Vakufu i uploadam na ovu temu da se naparite hehehhe xD
 
Član
jAgd2.jpg

cWKX.jpg

TOVr6.jpg

aCkfL.jpg


1972god hidraulika i motor ispravni 5 brzina malo je dalje od moje kuce prodaje se cjena je oko 6000km ako koga zanima neka se javi na p.m da vam dam broj od vlasnika ;)
 
Ajoj vidje Ajkule sto je struhla, zalosno bas.
Prije par sedmica vidio jednu u Tz, al mislim da su bile Hr table, u odlicnom stanju, prelijep auto.
 
Administrator
erol_brcak je napisao(la):
Ajoj vidje Ajkule sto je struhla, zalosno bas.
Prije par sedmica vidio jednu u Tz, al mislim da su bile Hr table, u odlicnom stanju, prelijep auto.

Eno ti u temi zanimljiva auta na BH cestama ima link sa slikama :)
 
Član
Golf1 USA ili mexiko rabbid :icon_cry: :icon_cry:

Ili sam skroz pogrijesio :icon_question:

jg77yc4ikrjmf6cg58wb.jpg
[/URL][/img]
tz6ffuottq2jkotpz3pv.jpg
[/URL][/img]
l7kv5btw0h2pm97jr092.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Isplatilo bi se ovog keca uzeti, ovo su bas unikatne stvari na njemu, steta sto je i stop ovaj razbijen
 
Top