Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Član
Ako ko naleti nek javi pise :


Potrebno mi macije oko za punta mk2b na zadnjem braniku lijevo ...
 
Član
Zna li iko ima li i jedan W124 500E/E500 u BIH i gdje???
A zna li iko za 190E EVO 1 negdje kod Vakufa,drug ga je vidio kad je isao po neki auto,al' ne zna je li na prodaju ili nije,zna li iko nesto vise??
 
Član
w124 e500 ima u Sanskom Mostu al mislim da nije na prodaju


http://fc01.deviantart.com/fs45/f/2009/139/0/8/Mercedes_Benz_W124_Coupe_by_sergoc58.jpg

ovakav
 
Član
1989_Mercedes_Benz_190E_16V_Evo_I_Rear_1.jpg


Ovakav isti Merc je u Gornjem Vakufu. Tacno je da ima i ovo auto u BiH, covjek ga non stop pazi, upali povremeno, provoza. Pokriven je ceradom, stoji ispred kuce a vlasnik voza Jugu za svakodnevne potrebe. Ocuvan je tip top a da li je na prodaju to ne znam.
 
Član
kao sto je moj kolega Ervin rekao, postoji ovaj mercedes u Gornjem Vakufu, vidjam ga svaki dan ispred kuce parkiran, rijetko da se moze vidjet na cesti, covjek auto pazi. Imam prijatelja koji je umaim isto da se raspita kod vlasnika jel Evo 1, jeste, cak mu je dao da sjedne u auto i upali ga :-DDDD

da spomenem golfa od komsije, rijec je o Golf 2 g60, mat zelena boja, auto je namjenjeno za trke, komsija kaze da je vozen u Njemackoj na stazi nekoj, on ga je uvezo 1998 godine, zadnje tri godine ga nevoza jer mu je elektronika crkla, a nema para da to popravi, a auto nece da proda, zao mu ga, a auto je vani, nema garaze, propada
 
Član
badboy je napisao(la):
w124 e500 ima u Sanskom Mostu al mislim da nije na prodaju


http://fc01.deviantart.com/fs45/f/2009/139/0/8/Mercedes_Benz_W124_Coupe_by_sergoc58.jpg

ovakav
Pa cek' ovo je kupe na slici,a 500E nema kao kupe.

ervin_86 je napisao(la):
1989_Mercedes_Benz_190E_16V_Evo_I_Rear_1.jpg


Ovakav isti Merc je u Gornjem Vakufu. Tacno je da ima i ovo auto u BiH, covjek ga non stop pazi, upali povremeno, provoza. Pokriven je ceradom, stoji ispred kuce a vlasnik voza Jugu za svakodnevne potrebe. Ocuvan je tip top a da li je na prodaju to ne znam.
Ee takav,ja sam vidio na slici al' reko da vidim jel' pravi EVO ili je neki dizlo u njemu :) Moze li se ko raspitati jel' na prodaju i koja je cijena??
 
duniz je napisao(la):
kao sto je moj kolega Ervin rekao, postoji ovaj mercedes u Gornjem Vakufu, vidjam ga svaki dan ispred kuce parkiran, rijetko da se moze vidjet na cesti, covjek auto pazi. Imam prijatelja koji je umaim isto da se raspita kod vlasnika jel Evo 1, jeste, cak mu je dao da sjedne u auto i upali ga :-DDDD

da spomenem golfa od komsije, rijec je o Golf 2 g60, mat zelena boja, auto je namjenjeno za trke, komsija kaze da je vozen u Njemackoj na stazi nekoj, on ga je uvezo 1998 godine, zadnje tri godine ga nevoza jer mu je elektronika crkla, a nema para da to popravi, a auto nece da proda, zao mu ga, a auto je vani, nema garaze, propada



Daj slikaj nam tog golfa
 
Član
Na onom kupeu sto sam ja postavio slike ... pise pozada e 500 s strane v8


Nego sto se tice mercedesa , postoji jedan u Sanskom Mostu , imaju slike u temi sto sam postavio ...

motor je 2.3 a ovak izgleda kao evo 1 samo drugciji je spojler ovaj pozada


Eh sad price su da je pravi evo I i da je bio slupan ... 2.3 16V 180ks cini mi se da ima ovaj mercedes iz SM



Znam samo da auto stoji , propada neki je belaj s motorom i to je to ...
 
Član
u Zenici ima isto ovaj 2,3 16v u extra stanju al to nije isto sto i EVO,samo je iz "porodice" 16v modela kao i evolutioni i izgleda dosta slicno EVO-u
 
Pontiac Ferio, prepozno ga jer u seriji How I met your Motherm, ima citava jedna epizoda o tom autu.

Kod Tuzle, na Husinom, stoji jedan narandzasti, djeluje u dobro stanju, 87. godiste, lik trazi 8500 za njega.

18ke, unutra fino ocuvan, izvana jos bolji, inace radi se mid-engined auto, jedino americkom takvog tipa, motor je cini se mi 2.8 V6, pojava, bas je pojava, prelijep auto , pogotovo kad se uzme iz koje je godine.

20120314001z.jpg

By erol_brcak at 2012-03-30

20120314004.jpg

By erol_brcak at 2012-03-30

20120314003.jpg

By erol_brcak at 2012-03-30

20120314002.jpg

By erol_brcak at 2012-03-30
 
Top