Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Član
ima u širokom golf 2 g60 wolfsburg edition....sve je tvorničko na njemu...ali zna po godinu dana ležati da se ne upali,sada se malo voza ali se baš neodržava....

puuunooo ljudi je dolazilo i nudilo velike pare za njega,a vlasnik neće ni da čuje da ga proda....auto je prešlo između 150 i 160 tkm....

kad odem u široki uslikat ću ga i postavit slike
 
Danas sam vidio u Mostaru wolfsburg edition golfa ali ima plitke branike i po zvuku bi se reklo da je 8v a ima edition sjedista :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

A ovaj fiero mi je bas ruzan i precjenjen
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Danas sam vidio u Mostaru wolfsburg edition golfa ali ima plitke branike i po zvuku bi se reklo da je 8v a ima edition sjedista :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

A ovaj fiero mi je bas ruzan i precjenjen

mislim da znam na kojeg golfa misliš...

na ovog http://www.pik.ba/artikal/1981399/golf-2-gti-wolfsburg-edition/

mislim da to nije wolfsburg edition
 
muza je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Danas sam vidio u Mostaru wolfsburg edition golfa ali ima plitke branike i po zvuku bi se reklo da je 8v a ima edition sjedista :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

A ovaj fiero mi je bas ruzan i precjenjen

mislim da znam na kojeg golfa misliš...

na ovog http://www.pik.ba/artikal/1981399/golf-2-gti-wolfsburg-edition/

mislim da to nije wolfsburg edition
Bravo. Vidis nisam ga primjetio na piku. Cinio mi se na prvi pogled w.e. ali evo nije
onda bi morao imati edition one naljepnicu na haubi, ne ? :lol::lol: :icon_exclaim: :123:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
muza je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Danas sam vidio u Mostaru wolfsburg edition golfa ali ima plitke branike i po zvuku bi se reklo da je 8v a ima edition sjedista :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

A ovaj fiero mi je bas ruzan i precjenjen

mislim da znam na kojeg golfa misliš...

na ovog http://www.pik.ba/artikal/1981399/golf-2-gti-wolfsburg-edition/

mislim da to nije wolfsburg edition
Bravo. Vidis nisam ga primjetio na piku. Cinio mi se na prvi pogled w.e. ali evo nije
onda bi morao imati edition one naljepnicu na haubi, ne ? :lol::lol: :icon_exclaim: :123:

ovo je obični gti samo ofarban u boju od editiona one,bar ja tako mislim...neka se malo upućeniji izjasne



a wolfsburg edition i edition one nije isto auto
 
Ja mislim da nisi u pravu niti sam i ja bio u pravu u prethodnim postovima. Vidis edition one/wolfsburg edition se vizuelno razlikuju dosta a i u motorizaciji. Neki su imali edition bedzeve neki obicne blinkere, dolazili su sa dubokim i plitkim branicima, kozni volan, 16v, 8v i G60 motor...mada nisam 100 % siguran i u ovo. Ali mislim da je ovaj gore org. edition one.
 
Član
ja mislim da 1987 godina nemože biti edition one ...

ako se nevaram edition one ide od 1989,a wolfsburg edition od 1991...ali trebao bi se javiti netko tko je bolje upoznat s tim ....a dok taj ne dođe :icon_exclaim:
 
Član
duniz je napisao(la):
kao sto je moj kolega Ervin rekao, postoji ovaj mercedes u Gornjem Vakufu, vidjam ga svaki dan ispred kuce parkiran, rijetko da se moze vidjet na cesti, covjek auto pazi. Imam prijatelja koji je umaim isto da se raspita kod vlasnika jel Evo 1, jeste, cak mu je dao da sjedne u auto i upali ga :-DDDD

da spomenem golfa od komsije, rijec je o Golf 2 g60, mat zelena boja, auto je namjenjeno za trke, komsija kaze da je vozen u Njemackoj na stazi nekoj, on ga je uvezo 1998 godine, zadnje tri godine ga nevoza jer mu je elektronika crkla, a nema para da to popravi, a auto nece da proda, zao mu ga, a auto je vani, nema garaze, propada



gdje je tacno u gornjem vakufu? ja ga jos nisam vidio
 
menso206 je napisao(la):
duniz je napisao(la):
kao sto je moj kolega Ervin rekao, postoji ovaj mercedes u Gornjem Vakufu, vidjam ga svaki dan ispred kuce parkiran, rijetko da se moze vidjet na cesti, covjek auto pazi. Imam prijatelja koji je umaim isto da se raspita kod vlasnika jel Evo 1, jeste, cak mu je dao da sjedne u auto i upali ga :-DDDD

da spomenem golfa od komsije, rijec je o Golf 2 g60, mat zelena boja, auto je namjenjeno za trke, komsija kaze da je vozen u Njemackoj na stazi nekoj, on ga je uvezo 1998 godine, zadnje tri godine ga nevoza jer mu je elektronika crkla, a nema para da to popravi, a auto nece da proda, zao mu ga, a auto je vani, nema garaze, propada



gdje je tacno u gornjem vakufu? ja ga jos nisam vidio




ovaj golf je orginalni wolfsburgt edition samo je problem sto je dospio u pogresne ruke pa je izgubio čari aditiona uglavnom 100 % je edition samo sto dosta toga fali s njega :icon_sad:
 
Član
menso206 je napisao(la):
duniz je napisao(la):
kao sto je moj kolega Ervin rekao, postoji ovaj mercedes u Gornjem Vakufu, vidjam ga svaki dan ispred kuce parkiran, rijetko da se moze vidjet na cesti, covjek auto pazi. Imam prijatelja koji je umaim isto da se raspita kod vlasnika jel Evo 1, jeste, cak mu je dao da sjedne u auto i upali ga :-DDDD

da spomenem golfa od komsije, rijec je o Golf 2 g60, mat zelena boja, auto je namjenjeno za trke, komsija kaze da je vozen u Njemackoj na stazi nekoj, on ga je uvezo 1998 godine, zadnje tri godine ga nevoza jer mu je elektronika crkla, a nema para da to popravi, a auto nece da proda, zao mu ga, a auto je vani, nema garaze, propada



gdje je tacno u gornjem vakufu? ja ga jos nisam vidio



auto se nalazi preko puta autobusne stanice ili preko puta veleprodaje Voce promet, na raskrsnici za skretanje prema srednjoj skoli, auto je skoro uvijek prekriveno, pa tako da ga je tesko i primjetit,a na cesti ga nikako nema, :-DD
 
Top