Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Član
ima kod nas jedan W8 ili V8 šta ja znam u voznom stanju :D ja mislio da je 2.8 V6 ali pu rekoh gdje će imati onakav zvuk, ispostavilo se da je ipak 2 klipa više :icon_biggrin: ako kome treba ima na jednom šrotu u blizini srebrenika XR4i Sierra.. 150KS 4x4.. ubila se za projekta
 
Takodje ako se neko krece po otpadima djelovi za opel samo od 2000 godine nista starije osim motora iz calibre turbo ostlao nista nek javlja :D
 
Član
Na putu do tuzle sam na otpadu par puta vidio CLS AMG mada brzo je ispario (lijeva strana zguzvana)
Mada odlicna tebe iskreno volim vidjeti takve primjerke kod nas.
PRATIM!
 

LSD

Član
Davor_ je napisao(la):
Na putu do tuzle sam na otpadu par puta vidio CLS AMG mada brzo je ispario (lijeva strana zguzvana)
Mada odlicna tebe iskreno volim vidjeti takve primjerke kod nas.
PRATIM!

taj AMG je kod Gorana na otpadu(BMW otpad Lukavac)
bio do skoro...nisam isao u zadnje vrijeme ali mislim da nije ispario...ako kome sta treba moze se provjeriti
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Odlicna tema...moram pohvalit ideju...
Kad vec pricate o NE PRODAJI ima jedna zena u selu blizu livna Editione one golfa 16v u garazi...ima sve osim bbs ica i desnog blatobrana...ne zeli cut za prodaju...isao sam joj 10 puta na vrata...a stp je najgore auto lezi vec evo 11ta godina u garazi...zalosno:icon_cry:
Probat cu iskopat koju sliku

Prisoje se zove selo u kojemu je taj golf?
 
Mik@1 je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Odlicna tema...moram pohvalit ideju...
Kad vec pricate o NE PRODAJI ima jedna zena u selu blizu livna Editione one golfa 16v u garazi...ima sve osim bbs ica i desnog blatobrana...ne zeli cut za prodaju...isao sam joj 10 puta na vrata...a stp je najgore auto lezi vec evo 11ta godina u garazi...zalosno:icon_cry:
Probat cu iskopat koju sliku

Prisoje se zove selo u kojemu je taj golf?

Nije...u Prisoju ima takoder,ali jos bolji...rijec je o GTI G60 editione golfu...tvornicko stanje kao nov...Svicarske table,oko 150tkm.na satu...boli glava...ali naravno covijek nece ni da cuje za prodaju...ima 40-ak godina,ali je istinski ljubitelj vw-a...svaki put kad idem za Tomislavgrad svratim samo da ga vidim...i placem svaki put:icon_cry:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Pa šta će sa njim, pustiti ga da propadne? Zna li se šta mu je?

Vozilo je koliko sam uspio popricati sa zenom od vlasnika na nasim papirima.Kako mi je ona rekla tad,zeza ga rad motora,msm upali i sve ali ga rad motora zeza.Ugl aut o niej puno preslo i unutrasnjost i neizgleda toliko lose koliko joj treba detaljno pranje.Po meni msm da je limarija totalno u banani i da se neisplati radit ali ja msm da bi motor mogao da se iskoristi u fine svrhe.Sto se tice prodaja tu je odgovor iskljucivo NE i to stoji jer vlasnik nezeli da cuje za to ;)
Tako da nazalost ce propasti do kraja pa na otpad sve su prilike :icon_cry:
ma ljudi su to nekada vozili i veze ih ljubav uspomene i zive u nadi da ce doci bolja vremena da ce oni to popraviti i vozati po stare danee zato i nece da prodaju:cool:
 
Član
Aaaaa znam ovog Maserati-a, i tačnu lokaciju gdje se nalazi, šteta što ga neće prodati, neko bi napravio dobar posao s njim.
Sjećam se da sam ga prvi put vidio prije možda 9-10 godina, i tada je bio ono zapušten, vidilo se da stoji već duže vrijeme.

Ugl svaka pohvala za temu;) ;)
Pratim!!!!
 
Top