Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Član
dzinn16v je napisao(la):
Ujbt vidi prednjeg branika i stopa:icon_eek:
S teta sto je propao vrijede ove dvije stvari malo bogatstvo;)

naravno,ja bi ih uzeo odmah ali su u losem stanju :icon_rolleyes:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ajoj vidje Ajkule sto je struhla, zalosno bas.
Prije par sedmica vidio jednu u Tz, al mislim da su bile Hr table, u odlicnom stanju, prelijep auto.
ahaaa plovi juznom magistralom lagano splitske table...
 
http://www.pik.ba/artikal/3887105/mercedes-190-2-3-16v-amg/

JA GA PRODAJEM, KOGA ZANIMA NEK ME NAZOVE

Matej19 je napisao(la):
ervin_86 je napisao(la):
1989_Mercedes_Benz_190E_16V_Evo_I_Rear_1.jpg


Ovakav isti Merc je u Gornjem Vakufu. Tacno je da ima i ovo auto u BiH, covjek ga non stop pazi, upali povremeno, provoza. Pokriven je ceradom, stoji ispred kuce a vlasnik voza Jugu za svakodnevne potrebe. Ocuvan je tip top a da li je na prodaju to ne znam.

Da ima taj Merc ali ga vlasnik nebi dao ni za bogove milijune ili neznam sta da mu nudis,znam ja vlasnika osobno...Ali ovaj bar ne propada kao vecina oko nas,bogami kad pogledas ovi par slika odavde samo sto suze ne krenu niz ledja a ne niz lice,zalosno ali sta ces

Srki_MB je napisao(la):
tomislav_amg je napisao(la):
Srki_MB je napisao(la):
Zna li iko ima li i jedan W124 500E/E500 u BIH i gdje???
Danas vidjen u Mostaru w124 E500 crni, BH table :icon_biggrin:
A je mocan majko moja :icon_biggrin:
Aj' Boga ti slikaj ako uspijes,ne mogu vjerovati da ima na BH tablama.:icon_smile:

Rodjak sutra kad krenem na posao slikam ovoga sto ima u Gornjem Vakufu i uploadam na ovu temu da se naparite hehehhe xD




http://www.pik.ba/artikal/3887105/mercedes-190-2-3-16v-amg/

PRODAJEM GA PA KOGA ZANIMA MOŽE ME KONTAKTIRATI SLOBODNO



prozor je napisao(la):
w8 nema citaj malo bolje

Moj prijatelj ima PASSATA W8 S AMERIČKOG TRŽIŠTA
 
Član
ne znam za vas, al meni je zanimljiv :icon_biggrin:
parkiran u gradu ,vise lezi nego sto se vozi

na satu je graviran 280 km/h i sat je bijele boje, tu je i tempomat, sjedista su neka plišana profilisana i vidi se da su original, insutrment tabla je nesto crna sa kombinacijom nekog carbona i tu je jos more nekih dugmića :D

2q0sfg0.jpg

2r40pb4.jpg

23h5bhs.jpg
 
Član
Juce sam naletio na jedno prilicno zanimljivo auto koje lezi pored puta,navodno se prodaje... Cadillac Seville STS v8, 4600ccm, 305hp, 2000godiste :icon_biggrin: Auto je OGROMAN,moj w123 pored njega izgleda kao zastava 101,a unutrasnjost mu je u rangu S klase i bmw 7... Ja se odusevio ;)











 
Top